GRUPA A-3 0000-00-00 Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski - CUK Anioły Toruń I II Sekretarz
3 2023-09-21 20:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 Wróbel Aleksandra L2
1 2023-09-27 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Prażniewski Dominik
2 2023-09-27 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Ksyta Wojciech II Sekretarz Ziółkowski Igor
N/A 2023-09-27 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
18 2023-09-28 20:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Wróbel Aleksandra L2 Ksyta Wojciech
B-1 2023-09-30 10:00 SKS LO Aleksandria - KS Spartakus Koronowo I Fudała Tomasz II Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
B-1 2023-09-30 MUKS Joker Świecie - SKS LO Aleksandria I Fudała Tomasz II Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
B-1 2023-09-30 KS Spartakus Koronowo - MUKS Joker Świecie I Fudała Tomasz II Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
C-1 2023-09-30 10:00 Lider Volleystal Grudziąddz - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
C-1 2023-09-30 KS Stal Grudziądz - Lider Volleystal Grudziąddz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
C-1 2023-09-30 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - KS Stal Grudziądz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
D-1 2023-09-30 9:00 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno I Wiliński Daniel II Kubiak Bartosz Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
D-1 2023-09-30 MUKS Spartakus Lniano - Volley X LO Toruń I Wiliński Daniel II Kubiak Bartosz Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
D-1 2023-09-30 MKS Sokół Mogilno - MUKS Spartakus Lniano I Wiliński Daniel II Kubiak Bartosz Sekretarz Krzewiński Kacper Główny
E-1 2023-09-30 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz II I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Rojek Patrycja Główny
E-1 2023-09-30 MSPS Inowrocław - UKS "Czwórka" Włocławek I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Rojek Patrycja Główny
E-1 2023-09-30 KS Stal Grudziądz II - MSPS Inowrocław I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Rojek Patrycja Główny
F-1 2023-09-30 14:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Wierzewski Wojciech II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
F-1 2023-09-30 UKS Culmen Chełmno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Wierzewski Wojciech II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
F-1 2023-09-30 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - UKS Culmen Chełmno I Wierzewski Wojciech II Chrzanowski Franciszek Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 2023-10-01 12:00 Sokół & Hagric Mogilno - Enea Klub Siatkarski Piła Sekretarz Rojek Patrycja L1 Młyniuk Patryk L2 Konopiński Jakub
B-1 2023-10-08 10:00 MUKS Joker Świecie - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Kochanowicz Julia Sekretarz Majewska Martyna
28 2023-10-08 17:00 Sokół & Hagric Mogilno - Karpaty - PANS Krosno Sekretarz Majewska Martyna L1 Kubiak Bartosz L2 Solibieda Karolina
B-2 2023-10-08 10:00 KS Stal Grudziądz - KTS Polonia Bytoń I Ziółkowski Igor II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Żurek Jerzy
B-3 2023-10-08 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-1 2023-10-08 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - Volley Świecie I Dyl Adrianna II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
B-1 2023-10-08 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Dyl Adrianna II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
B-1 2023-10-08 UKS Budowlanka Toruń - Volley Świecie I Dyl Adrianna II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
B-1 2023-10-08 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Dyl Adrianna II Krzewiński Kacper Sekretarz Przyjemski Damian Główny
A-1 2023-10-08 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Krzysztof
A-2 2023-10-08 11:00 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno I Kubiak Bartosz II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
A-0 2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-1 2023-10-11 19:15 UKS Culmen Chełmno - Volley Bydgoszcz I Podlas Andrzej II Krzewiński Kacper Sekretarz Kochanowicz Julia
3 2023-10-11 18:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Trybuła Dariusz II Żurek Jerzy Sekretarz Jasińska Magdalena
4 2023-10-11 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Kulińska Iwona
N/A 2023-10-11 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-1 2023-10-13 16:00 TS Koset Grudziądz - NTS Trójka Nakło I Lubiewski Łukasz II Konopiński Jakub Sekretarz
A-1 2023-10-13 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - TS Koset Grudziądz I Lubiewski Łukasz II Konopiński Jakub Sekretarz
A-1 2023-10-13 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Lubiewski Łukasz II Konopiński Jakub Sekretarz
III Liga Kobiet-0 2023-10-13 AZS WSG Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-2 2023-10-13 18:30 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - MUKS Joker Świecie I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Kubiak Bartosz
33 2023-10-14 17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Kulińska Iwona
15 2023-10-14 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Solibieda Karolina L1 Słomczewski Jarosław L2 Izdebski Andrzej
8 2023-10-14 15:00 KS Pałac Bydgoszcz - AZS Warszawa Sekretarz Wróbel Aleksandra L1 Konopiński Jakub L2 Ziółkowski Igor
17 2023-10-14 17:00 CUK Anioły Toruń - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Sekretarz Majewska Martyna L1 Kubiak Bartosz L2 Fudała Tomasz
K-1 2023-10-18 16:30 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II I Młyniuk Patryk II Ziółkowski Igor Sekretarz
K-1 2023-10-18 TS Koset Grudziądz - MUKS Spartakus Lniano I Młyniuk Patryk II Ziółkowski Igor Sekretarz
K-1 2023-10-18 KS Stal Grudziądz II - TS Koset Grudziądz I Młyniuk Patryk II Ziółkowski Igor Sekretarz
III Liga Kobiet-0 2023-10-20 pauzuje - KS Stal Grudziądz I II Sekretarz
III Liga Kobiet-4 2023-10-20 18:00 MUKS Joker Świecie - AZS UMK Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
III Liga Kobiet-5 2023-10-20 20:00 Volley Bydgoszcz - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I Lubiewski Łukasz II Wierzewski Wojciech Sekretarz Pawlicki Robert
III Liga Kobiet-6 2023-10-20 19:15 AZS WSG Bydgoszcz - UKS Culmen Chełmno I Mikulski Wojciech II Ksyta Wojciech Sekretarz Kulińska Iwona
4 2023-10-21 11:00 LZS Dragacz - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański I Mikulski Wojciech II Wojtczak Bartosz Sekretarz Ksyta Wojciech
48 2023-10-21 17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - Chemeko - System Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Wierzewski Wojciech L2 Kulińska Iwona
G-1 2023-10-21 10:00 MKS Sokół Mogilno - MSPS Inowrocław I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
G-1 2023-10-21 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
G-1 2023-10-21 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
H-1 2023-10-21 16:30 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
H-1 2023-10-21 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
H-1 2023-10-21 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
I-1 2023-10-21 10:30 Volley X LO Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek I Podlas Andrzej II Bychowski Piotr Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
I-1 2023-10-21 KS Pałac Bydgoszcz II - Volley X LO Toruń I Podlas Andrzej II Bychowski Piotr Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
I-1 2023-10-21 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz II I Podlas Andrzej II Bychowski Piotr Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
J-1 2023-10-21 11:00 Lider Volleystal Grudziąddz - UKS Culmen Chełmno I Wiliński Daniel II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Fudała Tomasz Główny
J-1 2023-10-21 KS Spartakus Koronowo - Lider Volleystal Grudziąddz I Wiliński Daniel II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Fudała Tomasz Główny
J-1 2023-10-21 UKS Culmen Chełmno - KS Spartakus Koronowo I Wiliński Daniel II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Fudała Tomasz Główny
L-1 2023-10-21 10:00 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Dyl Adrianna II Kochanowicz Julia Sekretarz Rojek Patrycja Główny
L-1 2023-10-21 10:00 SKS LO Aleksandria - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Dyl Adrianna II Kochanowicz Julia Sekretarz Rojek Patrycja Główny
L-1 2023-10-21 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - SKS LO Aleksandria I Dyl Adrianna II Kochanowicz Julia Sekretarz Rojek Patrycja Główny
B-4 2023-10-22 10:00 UKS Budowlanka Toruń - UKS Culmen Chełmno I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-5 2023-10-22 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS "Czwórka" Włocławek I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-6 2023-10-22 15:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szulc Maciej
1 2023-10-22 10:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Mikulski Wojciech II Izdebski Andrzej Sekretarz
A-1 2023-10-22 12:00 NTS Trójka Nakło - UKS Budowlanka Toruń I Kopera Agata II Kochanowicz Julia Sekretarz Przyjemski Damian Główny
A-1 2023-10-22 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Kopera Agata II Kochanowicz Julia Sekretarz Przyjemski Damian Główny
A-1 2023-10-22 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Kopera Agata II Kochanowicz Julia Sekretarz Przyjemski Damian Główny
B-1 2023-10-22 10:00 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Szulc Maciej Główny
B-1 2023-10-22 Volley Świecie - AZS OŚ Toruń I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Szulc Maciej Główny
B-1 2023-10-22 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - AZS OŚ Toruń I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Szulc Maciej Główny
B-1 2023-10-22 TS Koset Grudziądz - Volley Świecie I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Szulc Maciej Główny
A-3 2023-10-22 11:00 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
A-4 2023-10-22 9:30 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fibor Krzysztof II Wołowicz Mateusz Sekretarz Konopiński Jakub
A-0 2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
5 2023-10-25 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Ziółkowski Igor II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Agnieszka
6 2023-10-25 19:00 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel
N/A 2023-10-25 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-0 2023-10-27 UKS Culmen Chełmno - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-7 2023-10-27 19:30 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - AZS WSG Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Prętnicka Agnieszka
III Liga Kobiet-8 2023-10-27 20:00 AZS UMK Toruń - Volley Bydgoszcz I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna
III Liga Kobiet-9 2023-10-27 19:30 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Chojnicki Michał II Jasińska Magdalena Sekretarz Szulc Maciej
8 2023-10-28 17:00 AZS UMK Toruń - LZS Dragacz I Mądraszewski Jarosław II Fudała Tomasz Sekretarz Prętnicka Agnieszka
17 2023-10-28 15:00 KS Pałac Bydgoszcz - UKS Chemik SMS Olsztyn Sekretarz Młyniuk Patryk L1 Izdebski Andrzej L2 Solibieda Karolina
28 2023-10-28 17:00 CUK Anioły Toruń - Trefl Gdańsk II Sekretarz Rojek Patrycja L1 Kulińska Iwona L2 Przyjemski Damian
1 2023-10-28 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - UKS Budowlanka Toruń I Mikulski Wojciech II Kulińska Iwona Sekretarz Janowski Jacek
2 2023-10-28 12:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Kulińska Iwona II Mikulski Wojciech Sekretarz Janowski Jacek
1 - 2023-10-28 15:15 KS Stal Grudziądz - MSPS Inowrocław I Konopiński Jakub II Chojnicki Michał Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2023-10-28 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Konopiński Jakub II Chojnicki Michał Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2023-10-28 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz I Konopiński Jakub II Chojnicki Michał Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2023-10-28 10:00 MKS Sokół Mogilno - MUKS Joker Świecie I Żurek Jerzy II Wojtczak Bartosz Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
1 - 2023-10-28 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno I Żurek Jerzy II Wojtczak Bartosz Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
1 - 2023-10-28 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Żurek Jerzy II Wojtczak Bartosz Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
1 - 2023-10-28 10:30 Lider Volleystal Grudziąddz - UKS "Czwórka" Włocławek I Dyl Adrianna II Majewska Martyna Sekretarz Kochanowicz Julia Główny
1 - 2023-10-28 KS Pałac Bydgoszcz II - Lider Volleystal Grudziąddz I Dyl Adrianna II Majewska Martyna Sekretarz Kochanowicz Julia Główny
1 - 2023-10-28 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz II I Dyl Adrianna II Majewska Martyna Sekretarz Kochanowicz Julia Główny
1 - 2023-10-28 10:00 Volley X LO Toruń - KS Spartakus Koronowo I Fudała Tomasz II Rojek Patrycja Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2023-10-28 UKS Culmen Chełmno - Volley X LO Toruń I Fudała Tomasz II Rojek Patrycja Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2023-10-28 KS Spartakus Koronowo - UKS Culmen Chełmno I Fudała Tomasz II Rojek Patrycja Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2023-10-28 15:00 MUKS Spartakus Lniano - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Ziółkowski Igor II Wojtczak Bartosz Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2023-10-28 KS Stal Grudziądz II - MUKS Spartakus Lniano I Ziółkowski Igor II Wojtczak Bartosz Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2023-10-28 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - KS Stal Grudziądz II I Ziółkowski Igor II Wojtczak Bartosz Sekretarz Żurek Jerzy Główny
B-7 2023-10-29 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-8 2023-10-29 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Joker Świecie I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
B-9 2023-10-29 14:00 UKS Culmen Chełmno - KTS Polonia Bytoń I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
2 2023-10-29 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Bydgoszcz I Majewska Martyna II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Kochanowicz Julia
1 - 2023-10-29 10:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna Główny
1 - 2023-10-29 AZS OŚ Toruń - Volley Świecie I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna Główny
1 - 2023-10-29 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna Główny
1 - 2023-10-29 Volley Świecie - UKS Budowlanka Toruń I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna Główny
A-0 2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
1 - 2023-10-30 17:00 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - SKS LO Aleksandria I Ziółkowski Igor II Chojnicki Michał Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2023-10-30 TS Koset Grudziądz - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Ziółkowski Igor II Chojnicki Michał Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2023-10-30 SKS LO Aleksandria - TS Koset Grudziądz I Ziółkowski Igor II Chojnicki Michał Sekretarz Żurek Jerzy Główny
III Liga Kobiet-0 2023-11-03 pauzuje - MUKS Joker Świecie I II Sekretarz
III Liga Kobiet-10 2023-11-03 20:00 Volley Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Glinkowski Michał II Kulińska Iwona Sekretarz Ziółkowski Igor
III Liga Kobiet-11 2023-11-03 19:15 AZS WSG Bydgoszcz - AZS UMK Toruń I Mikulski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz
III Liga Kobiet-12 2023-11-03 19:00 UKS Culmen Chełmno - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I Ott Patryk II Przyjemski Damian Sekretarz Wiliński Daniel
41 2023-11-04 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - UJ-CM Solna Wieliczka Sekretarz Solibieda Karolina L1 Izdebski Andrzej L2 Słomczewski Jarosław
1 - 2023-11-04 10:00 MSPS Inowrocław - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Zybała Grzegorz II Solibieda Karolina Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2023-11-04 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Zybała Grzegorz II Solibieda Karolina Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2023-11-04 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Zybała Grzegorz II Solibieda Karolina Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2023-11-04 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Spartakus Koronowo I Konopiński Jakub II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2023-11-04 15:15 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II I Konopiński Jakub II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2023-11-04 KS Spartakus Koronowo - MKS Sokół Mogilno I Konopiński Jakub II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2023-11-04 11:00 UKS Culmen Chełmno - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2023-11-04 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2023-11-04 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - UKS "Czwórka" Włocławek I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2023-11-04 15:00 TS Koset Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Pawlicki Robert II Ziółkowski Igor Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-11-04 Volley X LO Toruń - TS Koset Grudziądz I Pawlicki Robert II Ziółkowski Igor Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-11-04 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - Volley X LO Toruń I Pawlicki Robert II Ziółkowski Igor Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-11-04 10:00 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II I Szwaba Agata II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2023-11-04 SKS LO Aleksandria - MUKS Spartakus Lniano I Szwaba Agata II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2023-11-04 KS Stal Grudziądz II - SKS LO Aleksandria I Szwaba Agata II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
B-10 2023-11-05 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS Budowlanka Toruń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-11 2023-11-05 11:00 MUKS Joker Świecie - UKS Culmen Chełmno I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-12 2023-11-05 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS "Czwórka" Włocławek I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Szwaba Agata
3 2023-11-05 17:30 BKS Chemik Bydgoszcz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Młyniuk Patryk II Wróbel Aleksandra Sekretarz Janowski Jacek
A-6 2023-11-05 11:00 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria I Słomczewski Jarosław II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-8 2023-11-05 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-0 2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
7 2023-11-08 17:30 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Wróbel Aleksandra II Chojnicki Michał Sekretarz
8 2023-11-08 18:00 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-11-08 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
1 - 2023-11-09 17:00 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Szulc Maciej II Żurek Jerzy Sekretarz Kuskowski Michał Główny
1 - 2023-11-09 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Szulc Maciej II Żurek Jerzy Sekretarz Kuskowski Michał Główny
1 - 2023-11-09 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Szulc Maciej II Żurek Jerzy Sekretarz Kuskowski Michał Główny
A-7 2023-11-09 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
11 2023-11-10 20:00 AZS UMK Toruń - UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna
39 2023-11-11 17:00 CUK Anioły Toruń - Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn Sekretarz Rojek Patrycja L1 Majewska Martyna L2 Fudała Tomasz
1 - 2023-11-12 10:00 MUKS Joker Świecie - Lider Volleystal Grudziąddz I Żurek Jerzy II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2023-11-12 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Żurek Jerzy II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2023-11-12 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Stal Grudziądz I Żurek Jerzy II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
N/A 2023-11-14 19:30 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - AZS UKW Bydgoszcz I Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz II Sekretarz
B-13 2023-11-15 18:00 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Budowlanka Toruń I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
N/A 2023-11-15 20:15 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz - AZS PBŚ Bydgoszcz I Mieszkowska Kasia II Sekretarz
N/A 2023-11-15 19:30 Lejdis Bluszczowa Rzeka - KS Pałac Bydgoszcz IV I Mikulski Wojciech II Sekretarz
A-5 2023-11-16 18:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Dyl Adrianna
78 2023-11-17 18:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 Solibieda Karolina L2 Lubiewski Łukasz
III Liga Kobiet-0 2023-11-17 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-13 2023-11-17 20:00 AZS UMK Toruń - UKS Culmen Chełmno I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
III Liga Kobiet-14 2023-11-17 19:30 AZS WSG Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Podlas Andrzej
III Liga Kobiet-15 2023-11-17 18:00 Volley Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Przyjemski Damian II Kuskowski Michał Sekretarz Młyniuk Patryk
14 2023-11-18 17:00 AZS UMK Toruń - PTPS-ZSS Człuchów I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Kopera Agata
15 2023-11-18 11:00 LZS Dragacz - UKS Jedynka Reda I Żurek Jerzy II Kuskowski Michał Sekretarz Ziółkowski Igor
54 2023-11-18 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - LTS Legionovia Legionowo Sekretarz Rojek Patrycja L1 Solibieda Karolina L2 Słomczewski Jarosław
B-14 2023-11-18 11:00 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Kopera Agata II Jasińska Magdalena Sekretarz Kubiak Bartosz
35 2023-11-18 15:00 KS Pałac Bydgoszcz - KSG Warszawa Sekretarz Armknecht Małgorzata L1 Młyniuk Patryk L2 Konopiński Jakub
A-9 2023-11-18 14:00 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Solibieda Karolina II Rojek Patrycja Sekretarz Słomczewski Jarosław
B-15 2023-11-19 10:00 KTS Polonia Bytoń - MUKS Joker Świecie I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
4 2023-11-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna
A-10 2023-11-19 11:00 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-0 2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2023-11-21 19:00 AZS PBŚ Bydgoszcz - Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży I Mieszkowska Kasia II Sekretarz
14 2023-11-22 19:00 CUK Anioły Toruń - BAS Białystok L1 Ott Patryk L2 Kubiak Bartosz
N/A 2023-11-22 18:30 KS Pałac Bydgoszcz IV - AZS UKW Bydgoszcz I Mieszkowska Kasia II Sekretarz
N/A 2023-11-22 19:30 Lejdis Bluszczowa Rzeka - 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz I Młyniuk Patryk II Sekretarz
9 2023-11-22 18:00 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
10 2023-11-22 19:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Wrzeszykowska Marta II Szulc Maciej Sekretarz Żurek Jerzy
N/A 2023-11-22 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-0 2023-11-24 pauzuje - Volley Bydgoszcz I II Sekretarz
III Liga Kobiet-16 2023-11-24 19:15 AZS WSG Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Mikulski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Mieszkowska Kasia
III Liga Kobiet-17 2023-11-24 18:00 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Wrzeszykowska Marta II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
III Liga Kobiet-18 2023-11-24 19:30 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - AZS UMK Toruń I Podlas Andrzej II Krzewiński Kacper Sekretarz Kubiak Bartosz
B-16 2023-11-25 10:00 UKS Budowlanka Toruń - MUKS Joker Świecie I Kochanowicz Julia II Kubiak Bartosz Sekretarz Wiliński Daniel
1 - 2023-11-25 15:00 MSPS Inowrocław - MUKS Joker Świecie I Konopiński Jakub II Mikulski Wojciech Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2023-11-25 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Konopiński Jakub II Mikulski Wojciech Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2023-11-25 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Konopiński Jakub II Mikulski Wojciech Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
1 - 2023-11-25 10:00 KS Stal Grudziądz - MKS Sokół Mogilno I Słomczewski Jarosław II Zybała Grzegorz Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2023-11-25 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz I Słomczewski Jarosław II Zybała Grzegorz Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2023-11-25 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Słomczewski Jarosław II Zybała Grzegorz Sekretarz Solibieda Karolina Główny
1 - 2023-11-25 11:00 KS Spartakus Koronowo - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Podlas Andrzej II Kopera Agata Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2023-11-25 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Spartakus Koronowo I Podlas Andrzej II Kopera Agata Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2023-11-25 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - Lider Volleystal Grudziąddz I Podlas Andrzej II Kopera Agata Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2023-11-25 15:15 UKS Culmen Chełmno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Pawlicki Robert Główny
1 - 2023-11-25 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Pawlicki Robert Główny
1 - 2023-11-25 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - KS Pałac Bydgoszcz II I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Pawlicki Robert Główny
1 - 2023-11-25 10:00 TS Koset Grudziądz - SKS LO Aleksandria I Szulc Maciej II Przyjemski Damian Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2023-11-25 UKS "Czwórka" Włocławek - TS Koset Grudziądz I Szulc Maciej II Przyjemski Damian Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2023-11-25 SKS LO Aleksandria - UKS "Czwórka" Włocławek I Szulc Maciej II Przyjemski Damian Sekretarz Wrzeszykowska Marta Główny
1 - 2023-11-25 10:00 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2023-11-25 Volley X LO Toruń - MUKS Spartakus Lniano I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2023-11-25 KS Stal Grudziądz II - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
17 2023-11-26 11:00 LZS Dragacz - PTPS-ZSS Człuchów I Wojtczak Bartosz II Mikulski Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub
B-17 2023-11-26 11:00 KTS Polonia Bytoń - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-18 2023-11-26 11:00 UKS Culmen Chełmno - UKS "Czwórka" Włocławek I Ott Patryk II Kuskowski Michał Sekretarz Mądraszewski Jarosław
A-11 2023-11-26 11:00 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Kopera Agata II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Kubiak Bartosz
A-12 2023-11-26 9:30 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
1 - 2023-11-26 10:00 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Ziółkowski Igor II Szwaba Agata Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2023-11-26 10:00 Volley Świecie - AZS Anioły Toruń I Ziółkowski Igor II Szwaba Agata Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2023-11-26 Volley Świecie - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Ziółkowski Igor II Szwaba Agata Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2023-11-26 AZS Anioły Toruń - TS Koset Grudziądz I Ziółkowski Igor II Szwaba Agata Sekretarz Przyjemski Damian Główny
N/A 2023-11-27 18:30 AZS UKW Bydgoszcz - AZS PBŚ Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Sekretarz
N/A 2023-11-28 19:30 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - Lejdis Bluszczowa Rzeka I Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz II Sekretarz
N/A 2023-11-29 20:15 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz - KS Pałac Bydgoszcz IV I Lubiewski Łukasz II Sekretarz
11 2023-11-29 19:30 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
12 2023-11-29 19:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Majewska Martyna
N/A 2023-11-29 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
1 - 2023-11-30 17:00 NTS Trójka Nakło - UKS Budowlanka Toruń I Ziółkowski Igor II Chojnicki Michał Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-11-30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Ziółkowski Igor II Chojnicki Michał Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-11-30 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Ziółkowski Igor II Chojnicki Michał Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
3 2023-12-01 18:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Ziółkowski Igor II Fibor Krzysztof Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
III Liga Kobiet-0 2023-12-01 AZS UMK Toruń - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-19 2023-12-01 19:30 KS Stal Grudziądz - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Żurek Jerzy
III Liga Kobiet-20 2023-12-01 18:00 MUKS Joker Świecie - UKS Culmen Chełmno I Przyjemski Damian II Krzewiński Kacper Sekretarz Dyl Adrianna
III Liga Kobiet-21 2023-12-01 20:00 Volley Bydgoszcz - AZS WSG Bydgoszcz I Lubiewski Łukasz II Chojnicki Michał Sekretarz Fedde Joanna
1 - 2023-12-02 10:00 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Spartakus Lniano I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz Główny
1 - 2023-12-02 KS Stal Grudziądz II - UKS "Czwórka" Włocławek I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz Główny
93 2023-12-02 17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - BAS Białystok Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Solibieda Karolina
67 2023-12-02 17:00 Sokół & Hagric Mogilno - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Dyl Adrianna L1 Majewska Martyna L2 Słomczewski Jarosław
44 2023-12-02 15:00 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Krótka Sekretarz Mikulski Wojciech L1 Konopiński Jakub L2 Ksyta Wojciech
1 - 2023-12-02 10:00 MSPS Inowrocław - KS Stal Grudziądz I Majewska Martyna II Dyl Adrianna Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2023-12-02 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Majewska Martyna II Dyl Adrianna Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2023-12-02 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Majewska Martyna II Dyl Adrianna Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2023-12-02 15:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Lider Volleystal Grudziąddz I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-02 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-02 Lider Volleystal Grudziąddz - MUKS Joker Świecie I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-02 15:00 KS Spartakus Koronowo - KS Pałac Bydgoszcz II I Pawlicki Robert II Janowski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-12-02 MKS Sokół Mogilno - KS Spartakus Koronowo I Pawlicki Robert II Janowski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-12-02 KS Pałac Bydgoszcz II - MKS Sokół Mogilno I Pawlicki Robert II Janowski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
1 - 2023-12-02 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - SKS LO Aleksandria I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-02 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-02 SKS LO Aleksandria - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-02 11:00 TS Koset Grudziądz - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Szulc Maciej Główny
1 - 2023-12-02 UKS Culmen Chełmno - TS Koset Grudziądz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Szulc Maciej Główny
1 - 2023-12-02 Volley X LO Toruń - UKS Culmen Chełmno I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Szulc Maciej Główny
1 - 2023-12-02 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz Główny
1 - 2023-12-03 NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Fibor Krzysztof II Wróbel Aleksandra Sekretarz Mieszkowska Kasia Główny
1 - 2023-12-03 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Fibor Krzysztof II Wróbel Aleksandra Sekretarz Mieszkowska Kasia Główny
1 - 2023-12-03 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Fibor Krzysztof II Wróbel Aleksandra Sekretarz Mieszkowska Kasia Główny
80 2023-12-03 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Majewska Martyna L1 Ott Patryk L2 Mądraszewski Jarosław
B-19 2023-12-03 11:00 UKS Culmen Chełmno - UKS Budowlanka Toruń I Majewska Martyna II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-20 2023-12-03 11:00 UKS "Czwórka" Włocławek - KTS Polonia Bytoń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-21 2023-12-03 10:00 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Szwaba Agata
A-13 2023-12-03 12:00 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria I Mądraszewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-14 2023-12-03 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Izdebski Andrzej
A-0 2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2023-12-06 18:30 KS Pałac Bydgoszcz IV - AZS PBŚ Bydgoszcz I Mikulski Wojciech II Sekretarz
N/A 2023-12-06 19:30 Lejdis Bluszczowa Rzeka - AZS UKW Bydgoszcz I Chojnicki Michał II Sekretarz
5 2023-12-06 18:30 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Kochanowicz Julia
13 2023-12-06 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz I Wróbel Aleksandra II Ziółkowski Igor Sekretarz Żurek Jerzy
14 2023-12-06 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Lubiewski Łukasz II Młyniuk Patryk Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-12-06 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
4 2023-12-08 16:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - UKS Budowlanka Toruń I Młyniuk Patryk II Chojnicki Michał Sekretarz Mieszkowska Kasia
III Liga Kobiet-22 2023-12-08 pauzuje - AZS WSG Bydgoszcz I II Sekretarz
III Liga Kobiet-23 2023-12-08 20:00 Volley Bydgoszcz - UKS Culmen Chełmno I Lubiewski Łukasz II Kulińska Iwona Sekretarz Młyniuk Patryk
III Liga Kobiet-24 2023-12-08 18:00 MUKS Joker Świecie - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I Mądraszewski Jarosław II Krzewiński Kacper Sekretarz Dyl Adrianna
III Liga Kobiet-25 2023-12-08 19:30 KS Stal Grudziądz - AZS UMK Toruń I Mikulski Wojciech II Ksyta Wojciech Sekretarz Żurek Jerzy
48 2023-12-09 15:00 KS Pałac Bydgoszcz - Sparta Warszawa Sekretarz Solibieda Karolina L1 Konopiński Jakub L2 Ziółkowski Igor
61 2023-12-09 17:00 CUK Anioły Toruń - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski Sekretarz Rojek Patrycja L1 Fudała Tomasz L2 Krzewiński Kacper
B-22 2023-12-10 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KS Stal Grudziądz I Fudała Tomasz II Rojek Patrycja Sekretarz Majewska Martyna
B-23 2023-12-10 11:00 MUKS Joker Świecie - UKS "Czwórka" Włocławek I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
B-24 2023-12-10 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS Culmen Chełmno I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
A-15 2023-12-10 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Młyniuk Patryk II Mikulski Wojciech Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-16 2023-12-10 10:00 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno I Mądraszewski Jarosław II Kochanowicz Julia Sekretarz Chojnicki Michał
A-0 2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2023-12-13 20:15 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz - Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży I Lubiewski Łukasz II Sekretarz
15 2023-12-13 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
16 2023-12-13 19:30 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
N/A 2023-12-13 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
19 2023-12-14 18:00 AZS UMK Toruń - Trefl Gdańsk S.A. I Mądraszewski Jarosław II Ott Patryk Sekretarz Podlas Andrzej
108 2023-12-15 18:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKST Astra Nowa Sól Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Kulińska Iwona
1 - 2023-12-16 15:15 MSPS Inowrocław - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Kulińska Iwona II Fibor Krzysztof Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2023-12-16 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Kulińska Iwona II Fibor Krzysztof Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2023-12-16 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Kulińska Iwona II Fibor Krzysztof Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2023-12-16 10:00 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz II I Żurek Jerzy II Trybuła Dariusz Sekretarz
1 - 2023-12-16 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Żurek Jerzy II Trybuła Dariusz Sekretarz
1 - 2023-12-16 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Stal Grudziądz I Żurek Jerzy II Trybuła Dariusz Sekretarz
1 - 2023-12-16 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - TS Koset Grudziądz I Słomczewski Jarosław II Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-16 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Słomczewski Jarosław II Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-16 TS Koset Grudziądz - MKS Sokół Mogilno I Słomczewski Jarosław II Sekretarz Izdebski Andrzej Główny
1 - 2023-12-16 10:00 UKS Culmen Chełmno - MUKS Spartakus Lniano I Kubiak Bartosz II Rojek Patrycja Sekretarz
1 - 2023-12-16 SKS LO Aleksandria - UKS Culmen Chełmno I Kubiak Bartosz II Rojek Patrycja Sekretarz
1 - 2023-12-16 MUKS Spartakus Lniano - SKS LO Aleksandria I Kubiak Bartosz II Rojek Patrycja Sekretarz
1 - 2023-12-16 10:00 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz II I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz
1 - 2023-12-16 Volley X LO Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz
1 - 2023-12-16 KS Stal Grudziądz II - Volley X LO Toruń I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz
1 - 2023-12-16 9:30 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Podlas Andrzej II Majewska Martyna Sekretarz Frąckiewicz Patryk Główny
1 - 2023-12-16 AZS OŚ Toruń - Volley Świecie I Podlas Andrzej II Majewska Martyna Sekretarz Frąckiewicz Patryk Główny
1 - 2023-12-16 AZS OŚ Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Podlas Andrzej II Majewska Martyna Sekretarz Frąckiewicz Patryk Główny
1 - 2023-12-16 Volley Świecie - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Majewska Martyna Sekretarz Frąckiewicz Patryk Główny
74 2023-12-16 16:00 CUK Anioły Toruń - KRISHOME Września Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Kubiak Bartosz
5 2023-12-16 10:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Fibor Krzysztof II Mieszkowska Kasia Sekretarz nieobsadzony
21 2023-12-17 11:00 LZS Dragacz - Trefl Gdańsk S.A. I Żurek Jerzy II Szulc Maciej Sekretarz Szwaba Agata
1 - 2023-12-17 10:00 KS Spartakus Koronowo - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Kisiała Hanna Główny
1 - 2023-12-17 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Spartakus Koronowo I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Kisiała Hanna Główny
1 - 2023-12-17 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - Lider Volleystal Grudziąddz I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Kisiała Hanna Główny
N/A 2023-12-18 18:30 AZS UKW Bydgoszcz - 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Sekretarz
N/A 2023-12-19 19:30 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - KS Pałac Bydgoszcz IV I Mieszkowska Kasia II Sekretarz
N/A 2023-12-19 19:00 AZS PBŚ Bydgoszcz - Lejdis Bluszczowa Rzeka I Wołowicz Mateusz II Sekretarz
20 2023-12-20 20:00 LZS Dragacz - AZS UMK Toruń I Jasińska Magdalena II Szulc Maciej Sekretarz Szwaba Agata
19 2023-12-20 19:00 CUK Anioły Toruń - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki L1 Ott Patryk L2 Przyjemski Damian
III Liga Kobiet-0 2024-01-05 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
22 2024-01-10 19:00 CUK Anioły Toruń - Bogdanka Arka Chełm L1 Majewska Martyna L2 Przyjemski Damian
17 2024-01-10 19:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Podlas Andrzej Sekretarz Dyl Adrianna
18 2024-01-10 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
N/A 2024-01-10 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
135 2024-01-12 18:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Kulińska Iwona L2 Przyjemski Damian
III Liga Kobiet-26 2024-01-12 20:00 AZS UMK Toruń - MUKS Joker Świecie I Podlas Andrzej II Ott Patryk Sekretarz Mądraszewski Jarosław
III Liga Kobiet-28 2024-01-12 18:30 UKS Culmen Chełmno - AZS WSG Bydgoszcz I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Ziółkowski Igor
59 2024-01-13 12:00 KS Pałac Bydgoszcz - Gedania Gdańsk Sekretarz Kulińska Iwona L1 Ziółkowski Igor L2 Konopiński Jakub
87 2024-01-13 17:00 CUK Anioły Toruń - Volley Team Żychlin Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Fudała Tomasz
B-27 2024-01-13 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Rojek Patrycja
A-17 2024-01-13 11:00 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz I II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
105 2024-01-14 12:00 Sokół & Hagric Mogilno - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Solibieda Karolina L1 Ziółkowski Igor L2 Konopiński Jakub
B-25 2024-01-14 12:00 UKS Budowlanka Toruń - KTS Polonia Bytoń I Dyl Adrianna II Wiliński Daniel Sekretarz Rojek Patrycja
B-26 2024-01-14 10:30 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
A-18 2024-01-14 11:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
A-0 2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
20 2024-01-15 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Konopiński Jakub Sekretarz Ksyta Wojciech
152 2024-01-17 18:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Wróbel Aleksandra L2 Kulińska Iwona
19 2024-01-17 19:00 Volley X LO Toruń - MUKS Joker Świecie I Podlas Andrzej II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
N/A 2024-01-17 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
99 2024-01-18 19:30 AZS UMK Toruń - UKS Jedynka Reda I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna
III Liga Kobiet-0 2024-01-19 pauzuje - UKS Culmen Chełmno I II Sekretarz
III Liga Kobiet-29 2024-01-19 19:20 AZS WSG Bydgoszcz - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I Kulińska Iwona II Bosiacki Mateusz Sekretarz Ksyta Wojciech
III Liga Kobiet-30 2024-01-19 20:00 Volley Bydgoszcz - AZS UMK Toruń I Lubiewski Łukasz II Mikulski Wojciech Sekretarz Ziółkowski Igor
III Liga Kobiet-31 2024-01-19 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
1 - 2024-01-20 15:15 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz II I Mikulski Wojciech II Fibor Krzysztof Sekretarz Janowski Jacek Główny
1 - 2024-01-20 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Mikulski Wojciech II Fibor Krzysztof Sekretarz Janowski Jacek Główny
1 - 2024-01-20 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Pałac Bydgoszcz I Mikulski Wojciech II Fibor Krzysztof Sekretarz Janowski Jacek Główny
1 - 2024-01-20 10:00 MUKS Joker Świecie - Lider Volleystal Grudziąddz I Konopiński Jakub II Wojtczak Bartosz Sekretarz Kulińska Iwona Główny
1 - 2024-01-20 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Konopiński Jakub II Wojtczak Bartosz Sekretarz Kulińska Iwona Główny
1 - 2024-01-20 Lider Volleystal Grudziąddz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Konopiński Jakub II Wojtczak Bartosz Sekretarz Kulińska Iwona Główny
1 - 2024-01-20 10:00 KS Spartakus Koronowo - MKS Sokół Mogilno I Kisiała Hanna II Ziółkowski Igor Sekretarz Budna (Laskowska) Anna Główny
1 - 2024-01-20 KS Stal Grudziądz - KS Spartakus Koronowo I Kisiała Hanna II Ziółkowski Igor Sekretarz Budna (Laskowska) Anna Główny
1 - 2024-01-20 10:00 MKS Sokół Mogilno - KS Stal Grudziądz I Kisiała Hanna II Ziółkowski Igor Sekretarz Budna (Laskowska) Anna Główny
1 - 2024-01-20 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - SKS LO Aleksandria I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2024-01-20 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2024-01-20 SKS LO Aleksandria - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Przyjemski Damian Główny
1 - 2024-01-20 10:00 UKS Culmen Chełmno - UKS "Czwórka" Włocławek I Kopera Agata II Fudała Tomasz Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2024-01-20 TS Koset Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Kopera Agata II Fudała Tomasz Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2024-01-20 UKS "Czwórka" Włocławek - TS Koset Grudziądz I Kopera Agata II Fudała Tomasz Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2024-01-20 15:30 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz II I Kopera Agata II Majewska Martyna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2024-01-20 MUKS Spartakus Lniano - Volley X LO Toruń I Kopera Agata II Majewska Martyna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2024-01-20 KS Stal Grudziądz II - MUKS Spartakus Lniano I Kopera Agata II Majewska Martyna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
100 2024-01-20 16:00 CUK Anioły Toruń - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Rojek Patrycja L1 Fudała Tomasz L2 Mądraszewski Jarosław
6 2024-01-20 10:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Solibieda Karolina II Krzewiński Kacper Sekretarz Słomczewski Jarosław
6 2024-01-20 12:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Słomczewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Solibieda Karolina
1 - 2024-01-21 10:00 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Janowski Jacek II Fibor Krzysztof Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2024-01-21 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Janowski Jacek II Fibor Krzysztof Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
1 - 2024-01-21 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Janowski Jacek II Fibor Krzysztof Sekretarz Ksyta Wojciech Główny
B-28 2024-01-21 10:00 UKS Budowlanka Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek I Kopera Agata II Rojek Patrycja Sekretarz Majewska Martyna
1 - 2024-01-21 10:00 TS Koset Grudziądz - Volley Świecie I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kubiak Bartosz Główny
B-29 2024-01-21 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Wrzeszykowska Marta
1 - 2024-01-21 AZS OŚ Toruń - UKS Budowlanka Toruń I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kubiak Bartosz Główny
B-30 2024-01-21 11:00 MUKS Joker Świecie - KTS Polonia Bytoń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
1 - 2024-01-21 AZS OŚ Toruń - Volley Świecie I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kubiak Bartosz Główny
1 - 2024-01-21 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kubiak Bartosz Główny
A-19 2024-01-21 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno I Wołowicz Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Bosiacki Mateusz
A-20 2024-01-21 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria I Kulińska Iwona II Konopiński Jakub Sekretarz Armknecht Małgorzata
A-0 2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
N/A 2024-01-22 18:30 AZS UKW Bydgoszcz - KS Pałac Bydgoszcz IV I Mieszkowska Kasia II Sekretarz
N/A 2024-01-23 19:30 Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży - AZS PBŚ Bydgoszcz I Wołowicz Mateusz II Sekretarz
N/A 2024-01-24 20:15 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz - Lejdis Bluszczowa Rzeka I Lubiewski Łukasz II Sekretarz
III Liga Kobiet-3 2024-01-26 20:00 AZS UMK Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Kopera Agata
III Liga Kobiet-27 2024-01-26 19:30 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - Volley Bydgoszcz I Przyjemski Damian II Rojek Patrycja Sekretarz Dyl Adrianna
1 - 2024-01-27 10:00 MSPS Inowrocław - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
1 - 2024-01-27 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
1 - 2024-01-27 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
1 - 2024-01-27 14:30 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Konopiński Jakub II Kulińska Iwona Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2024-01-27 KS Pałac Bydgoszcz II - MUKS Joker Świecie I Konopiński Jakub II Kulińska Iwona Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2024-01-27 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Konopiński Jakub II Kulińska Iwona Sekretarz Lubiewski Łukasz Główny
1 - 2024-01-27 10:00 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2024-01-27 Lider Volleystal Grudziąddz - MKS Sokół Mogilno I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2024-01-27 SKS LO Aleksandria - Lider Volleystal Grudziąddz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2024-01-27 10:30 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - UKS "Czwórka" Włocławek I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Kopera Agata Główny
1 - 2024-01-27 KS Spartakus Koronowo - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Kopera Agata Główny
1 - 2024-01-27 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Spartakus Koronowo I Wiliński Daniel II Przyjemski Damian Sekretarz Kopera Agata Główny
1 - 2024-01-27 9:30 TS Koset Grudziądz - MUKS Spartakus Lniano I Ziółkowski Igor II Żurek Jerzy Sekretarz
1 - 2024-01-27 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - TS Koset Grudziądz I Ziółkowski Igor II Żurek Jerzy Sekretarz
1 - 2024-01-27 MUKS Spartakus Lniano - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Ziółkowski Igor II Żurek Jerzy Sekretarz
1 - 2024-01-27 10:30 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz II I Dyl Adrianna II Kubiak Bartosz Sekretarz Szulc Maciej Główny
1 - 2024-01-27 UKS Culmen Chełmno - Volley X LO Toruń I Dyl Adrianna II Kubiak Bartosz Sekretarz Szulc Maciej Główny
1 - 2024-01-27 KS Stal Grudziądz II - UKS Culmen Chełmno I Dyl Adrianna II Kubiak Bartosz Sekretarz Szulc Maciej Główny
III Liga Kobiet-42 2024-01-28 14:15 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Majewska Martyna
N/A 2024-01-30 19:00 AZS PBŚ Bydgoszcz - AZS UKW Bydgoszcz I Wróbel Aleksandra II Sekretarz
N/A 2024-01-31 18:30 KS Pałac Bydgoszcz IV - 4FUN/Pater Travel Bydgoszcz I Mikulski Wojciech II Sekretarz
III Liga Kobiet-0 2024-02-02 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-32 2024-02-02 19:30 KS Stal Grudziądz - Volley Bydgoszcz I Ksyta Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Bosiacki Mateusz
III Liga Kobiet-33 2024-02-02 20:00 AZS UMK Toruń - AZS WSG Bydgoszcz I Ott Patryk II Przyjemski Damian Sekretarz Krzewiński Kacper
III Liga Kobiet-34 2024-02-02 19:00 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - UKS Culmen Chełmno I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
121 2024-02-03 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - Trans-Ann Płomień Sosnowiec Sekretarz Solibieda Karolina L1 Konopiński Jakub L2 Ziółkowski Igor
70 2024-02-03 15:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS AZS AWF Warszawa Sekretarz Mikulski Wojciech L1 Przyjemski Damian L2 Ksyta Wojciech
170 2024-02-08 20:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Kulińska Iwona
72 2024-02-10 17:00 CUK Anioły Toruń - Lotnik Łęczyca Sekretarz Majewska Martyna L1 Przyjemski Damian L2 Krzewiński Kacper
136 2024-02-17 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok Sekretarz Majewska Martyna L1 Fudała Tomasz L2 Solibieda Karolina
71 2024-02-17 14:00 KS Pałac Bydgoszcz - EASY WRAP Volley Kobyłka Sekretarz Włodarczyk Marcin L1 Konopiński Jakub L2 Ziółkowski Igor
183 2024-02-17 17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Kulińska Iwona
2 2024-02-17 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Ziółkowski Igor II Włodarczyk Marcin Sekretarz Konopiński Jakub
1 2024-02-17 10:30 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Kulińska Iwona II Włodarczyk Marcin Sekretarz Przyjemski Damian
151 2024-02-18 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - PMKS Nike Węgrów Sekretarz Słomczewski Jarosław L1 Ziółkowski Igor L2 Konopiński Jakub
3 2024-02-18 11:00 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Lubiewski Łukasz II Włodarczyk Marcin Sekretarz Wojtczak Bartosz
4 2024-02-18 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Wojtczak Bartosz
187 2024-02-21 17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Wróbel Aleksandra
204 2024-02-29 20:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Kulińska Iwona
1 - 2024-02-29 18:00 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Pałac Bydgoszcz II I Ksyta Wojciech II Mikulski Wojciech Sekretarz
1 2024-03-01 16:00 MUKS Joker Świecie - MUKS Sparta Warszawa I Lubiewski Łukasz II Mikulski Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub
2 2024-03-01 Energa MKS Truso Elbląg - SAS Sejny I Mikulski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Konopiński Jakub
1 2024-03-01 16:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - RCS Czarni Radom I Wróbel Aleksandra II Ksyta Wojciech Sekretarz Młyniuk Patryk
2 2024-03-01 18:00 SMS Ostróda - MKS Optima Hajnówka I Ksyta Wojciech II Wróbel Aleksandra Sekretarz Młyniuk Patryk
III Liga Kobiet-0 2024-03-01 pauzuje - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I II Sekretarz
III Liga Kobiet-35 2024-03-01 18:30 UKS Culmen Chełmno - AZS UMK Toruń I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
116 2024-03-02 CUK Anioły Toruń - SPS Konspol Słupca Sekretarz Rojek Patrycja L1 Fudała Tomasz L2 Krzewiński Kacper
3 2024-03-02 14:00 MUKS Sparta Warszawa - SAS Sejny I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Ziółkowski Igor
4 2024-03-02 MUKS Joker Świecie - Energa MKS Truso Elbląg I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Ziółkowski Igor
3 2024-03-02 10:00 RCS Czarni Radom - MKS Optima Hajnówka I Kulińska Iwona II Frąckiewicz Patryk Sekretarz Konopiński Jakub
4 2024-03-02 12:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - SMS Ostróda I Frąckiewicz Patryk II Kulińska Iwona Sekretarz Konopiński Jakub
5 2024-03-03 10:00 Energa MKS Truso Elbląg - MUKS Sparta Warszawa I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Konopiński Jakub
6 2024-03-03 SAS Sejny - MUKS Joker Świecie I Lubiewski Łukasz II Wróbel Aleksandra Sekretarz Konopiński Jakub
5 2024-03-03 10:00 SMS Ostróda - RCS Czarni Radom I Włodarczyk Marcin II Kulińska Iwona Sekretarz Młyniuk Patryk
6 2024-03-03 12:00 MKS Optima Hajnówka - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Kulińska Iwona II Włodarczyk Marcin Sekretarz Młyniuk Patryk
A-1 2024-03-03 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - TS Koset Grudziądz I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
A-1 2024-03-03 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
A-1 2024-03-03 TS Koset Grudziądz - NTS Trójka Nakło I Jasińska Magdalena II Szwaba Agata Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
B-1 2024-03-03 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - AZS OŚ Toruń I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna Główny
B-1 2024-03-03 UKS Budowlanka Toruń - Volley Świecie I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna Główny
B-1 2024-03-03 UKS Budowlanka Toruń - AZS OŚ Toruń I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna Główny
B-1 2024-03-03 Volley Świecie - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Ott Patryk II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna Główny
III Liga Kobiet-36 2024-03-06 19:30 KS Stal Grudziądz - AZS WSG Bydgoszcz I Kulińska Iwona II Armknecht Małgorzata Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
III Liga Kobiet-0 2024-03-08 Volley Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
III Liga Kobiet-38 2024-03-08 17:30 MUKS Joker Świecie - AZS WSG Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Ott Patryk Sekretarz Dyl Adrianna
III Liga Kobiet-39 2024-03-08 19:30 KS Stal Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Przyjemski Damian II Żurek Jerzy Sekretarz Ziółkowski Igor
III Liga Kobiet-40 2024-03-08 20:00 AZS UMK Toruń - ROYEN VOLLEY XLO Toruń I Krzewiński Kacper II Wiliński Daniel Sekretarz Fudała Tomasz
1 - 2024-03-09 13:00 MUKS Joker Świecie - Lider Volleystal Grudziąddz I Ksyta Wojciech II Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz Sekretarz Chojnicki Michał Główny
1 - 2024-03-09 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Ksyta Wojciech II Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz Sekretarz Chojnicki Michał Główny
1 - 2024-03-09 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Stal Grudziądz I Ksyta Wojciech II Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz Sekretarz Chojnicki Michał Główny
FINAŁ-1 2024-03-09 12:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Kulińska Iwona II Solibieda Karolina Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
FINAŁ-2 2024-03-09 COL-MAR NTS Trójka Nakło - TS Koset Grudziądz I Solibieda Karolina II Ziółkowski Igor Sekretarz Kulińska Iwona Główny
FINAŁ-3 2024-03-09 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Kulińska Iwona II Solibieda Karolina Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
FINAŁ-4 2024-03-09 BKS Chemik Bydgoszcz - COL-MAR NTS Trójka Nakło I Ziółkowski Igor II Kulińska Iwona Sekretarz Solibieda Karolina Główny
III Liga Kobiet-37 2024-03-09 17:00 MUKS Joker Świecie - Volley Bydgoszcz I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
113 2024-03-10 16:00 CUK Anioły Toruń - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Dyl Adrianna L1 Kubiak Bartosz L2 Fudała Tomasz
TURNIEJ FINAŁOWY-1 2024-03-10 10:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Konopiński Jakub Główny
TURNIEJ FINAŁOWY-2 2024-03-10 12:00 MSPS Inowrocław - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Lubiewski Łukasz II Mikulski Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub Główny
TURNIEJ FINAŁOWY-3 2024-03-10 14:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Mikulski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Konopiński Jakub Główny
TURNIEJ FINAŁOWY-4 2024-03-10 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Lubiewski Łukasz II Mikulski Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub Główny
221 2024-03-15 18:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Młyniuk Patryk L2 Kulińska Iwona
III Liga Kobiet-0 2024-03-15 pauzuje - AZS UMK Toruń I II Sekretarz
III Liga Kobiet-41 2024-03-15 19:30 ROYEN VOLLEY XLO Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Wiliński Daniel
III Liga Kobiet-43 2024-03-15 19:15 AZS WSG Bydgoszcz - Volley Bydgoszcz I Ksyta Wojciech II Chojnicki Michał Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
1 2024-03-15 16:00 MUKS Joker Świecie - UKS Lider Konstantynów Łódzki I Lubiewski Łukasz II Czywczyńska Anna Sekretarz Szwaba Agata
2 2024-03-15 Energa MKS SMS Kalisz - UKS Varsovia Warszawa I Czywczyńska Anna II Lubiewski Łukasz Sekretarz Szwaba Agata
166 2024-03-16 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - MKS COPCO Imielin Sekretarz Słomczewski Jarosław L1 Ziółkowski Igor L2 Konopiński Jakub
82 2024-03-16 14:00 KS Pałac Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański Sekretarz Mikulski Wojciech L1 Ksyta Wojciech L2 Młyniuk Patryk
126 2024-03-16 17:00 CUK Anioły Toruń - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Rojek Patrycja L1 Fudała Tomasz L2 Kubiak Bartosz
3 2024-03-16 14:00 UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS Varsovia Warszawa I Kulińska Iwona II Lubiewski Łukasz Sekretarz Kopera Agata
4 2024-03-16 MUKS Joker Świecie - Energa MKS SMS Kalisz I Lubiewski Łukasz II Kulińska Iwona Sekretarz Kopera Agata
5 2024-03-17 10:00 Energa MKS SMS Kalisz - UKS Lider Konstantynów Łódzki I Mikulski Wojciech II Włodarczyk Marcin Sekretarz Jasińska Magdalena
6 2024-03-17 UKS Varsovia Warszawa - MUKS Joker Świecie I Włodarczyk Marcin II Mikulski Wojciech Sekretarz Jasińska Magdalena
1 - 2024-03-23 15:30 KS Pałac Bydgoszcz - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Młyniuk Patryk II Janowski Jacek Sekretarz Majewska Martyna Główny
2 - 2024-03-23 17:30 UKS Absolwent SC Olsztyn - MOSiR Bielsk Podlaski I Janowski Jacek II Młyniuk Patryk Sekretarz Majewska Martyna Główny
1 - 2024-03-23 16:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Olimp Ostrołęka I Ziółkowski Igor II Frąckiewicz Patryk Sekretarz Solibieda Karolina Główny
2 - 2024-03-23 18:00 UKS Absolwent SC Olsztyn - BAS Białystok I Frąckiewicz Patryk II Ziółkowski Igor Sekretarz Solibieda Karolina Główny
3 - 2024-03-24 9:30 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MOSiR Bielsk Podlaski I Mikulski Wojciech II Włodarczyk Marcin Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
4 - 2024-03-24 11:30 KS Pałac Bydgoszcz - UKS Absolwent SC Olsztyn I Włodarczyk Marcin II Mikulski Wojciech Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
5 - 2024-03-24 16:00 UKS Absolwent SC Olsztyn - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Mikulski Wojciech II Włodarczyk Marcin Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
6 - 2024-03-24 18:00 MOSiR Bielsk Podlaski - KS Pałac Bydgoszcz I Włodarczyk Marcin II Mikulski Wojciech Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
3 - 2024-03-24 10:00 UKS Olimp Ostrołęka - BAS Białystok I Przyjemski Damian II Ksyta Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub Główny
4 - 2024-03-24 12:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Absolwent SC Olsztyn I Ksyta Wojciech II Przyjemski Damian Sekretarz Konopiński Jakub Główny
5 - 2024-03-24 17:00 UKS Absolwent SC Olsztyn - UKS Olimp Ostrołęka I Przyjemski Damian II Ksyta Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub Główny
6 - 2024-03-24 19:00 BAS Białystok - BKS Chemik Bydgoszcz I Ksyta Wojciech II Przyjemski Damian Sekretarz Konopiński Jakub Główny
238 2024-03-27 17:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Ksyta Wojciech
181 2024-03-27 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca Sekretarz Solibieda Karolina L1 Słomczewski Jarosław L2 Konopiński Jakub
1 2024-04-05 19:00 CUK Anioły Toruń - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Solibieda Karolina SL2: Słomczewski Jarosław
2 2024-04-06 17:00 CUK Anioły Toruń - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Młyniuk Patryk SL2: Przyjemski Damian
1 2024-04-06 17:00 MKS SAN-Pajda Jarosław - Sokół & Hagric Mogilno I II Sekretarz Kopera Agata SL1: Wróbel Aleksandra SL2: Słomczewski Jarosław
TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO TAURON 1. LIGI-1 2024-04-06 17:00 MKS AVIA Świdnik - BKS Visła Proline Bydgoszcz I II Sekretarz SL1: Solibieda Karolina SL2: Kulińska Iwona
Grupa V - 1/4 FIN -14141 2024-04-06 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Mikulski Wojciech II Kulińska Iwona Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
Grupa V - 1/4 FIN -14142 2024-04-06 12:00 SUKSS Suwałki - UKS Serbinów Biała Podlaska - młodzik I Kulińska Iwona II Mikulski Wojciech Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
Grupa V - 1/4 FIN -14143 2024-04-06 17:00 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Serbinów Biała Podlaska - młodzik I Frąckiewicz Patryk II Janowski Jacek Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
Grupa V - 1/4 FIN -14144 2024-04-06 19:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - SUKSS Suwałki I Janowski Jacek II Frąckiewicz Patryk Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
Grupa V - 1/4 FIN -14145 2024-04-07 10:00 SUKSS Suwałki - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kulińska Iwona II Mikulski Wojciech Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
Grupa V - 1/4 FIN -1414146 2024-04-07 12:00 UKS Serbinów Biała Podlaska - młodzik - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Mikulski Wojciech II Kulińska Iwona Sekretarz Ziółkowski Igor Główny
2 2024-04-12 15:30 Enea Energetyk Poznań 2 - PTPS-ZSS Człuchów I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Majewska Martyna SL2: Kubiak Bartosz
1 2024-04-12 20:00 AZS UMK Toruń - KLIMA Błażowa I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Kubiak Bartosz SL2: Majewska Martyna
3 2024-04-13 17:00 KLIMA Błażowa - PTPS-ZSS Człuchów I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Szwaba Agata SL2: Kubiak Bartosz
4 2024-04-13 20:00 AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań 2 I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Kubiak Bartosz SL2: Szwaba Agata
6 2024-04-14 13:00 PTPS-ZSS Człuchów - AZS UMK Toruń I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Konopiński Jakub SL2: Ziółkowski Igor
5 2024-04-14 10:00 Enea Energetyk Poznań 2 - KLIMA Błażowa I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Ziółkowski Igor SL2: Konopiński Jakub
3 2024-04-17 18:00 Sokół & Hagric Mogilno - MKS SAN-Pajda Jarosław I II Sekretarz Armknecht Małgorzata SL1: Ziółkowski Igor SL2: Konopiński Jakub
TURNIEJ FINAŁOWY O AWANS DO TAURON 1. LIGI-3 2024-04-17 18:00 BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS AVIA Świdnik I II Sekretarz SL1: Ksyta Wojciech SL2: Przyjemski Damian
2 2024-04-25 20:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Kulińska Iwona
2 2024-05-04 20:30 BKS Visła Proline Bydgoszcz - CHKS Arka Chełm Sekretarz nieobsadzony L1 Ksyta Wojciech L2 Solibieda Karolina
TURNIEJ FINAŁOWY-1 2024-05-10 16:30 CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec - AVIA Solar Sędziszów Małopolski I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Przyjemski Damian SL2: Krzewiński Kacper
TURNIEJ FINAŁOWY-2 2024-05-10 19:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - CUK Anioły Toruń I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Krzewiński Kacper SL2: Przyjemski Damian
TURNIEJ FINAŁOWY-4 2024-05-11 18:30 CUK Anioły Toruń - AVIA Solar Sędziszów Małopolski I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Fudała Tomasz SL2: Przyjemski Damian
TURNIEJ FINAŁOWY-3 2024-05-11 16:00 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Przyjemski Damian SL2: Fudała Tomasz
TURNIEJ FINAŁOWY-5 2024-05-12 13:00 AVIA Solar Sędziszów Małopolski - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Przyjemski Damian SL2: Fudała Tomasz
TURNIEJ FINAŁOWY-6 2024-05-12 15:30 CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec - CUK Anioły Toruń I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Fudała Tomasz SL2: Przyjemski Damian
1 2024-05-31 9:30 turniej - turniej I Mikulski Wojciech II Kubiak Bartosz Sekretarz Podlas Andrzej SL1: Mądraszewski Jarosław
1 - 2024-06-01 9:30 turniej - turniej I Rojek Patrycja II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
A-1 2024-06-01 15:15 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Rojek Patrycja II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
A-1 2024-06-01 KS Pałac Bydgoszcz - TS Koset Grudziądz I Rojek Patrycja II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
A-1 2024-06-01 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 2024-06-02 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Majewska Martyna
1 2024-06-08 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna SL1: Przyjemski Damian