Szczebel Centralny - obsady pomocnicze

Grupa Turniej Finałowy

  • Silesia Volley Mysłowice
  • PMKS Nike Węgrów
  • MKS Sokół Mogilno
  • LTS Legionovia Legionowo
Turniej Finałowy -1 2022-04-08 16:30 LTS Legionovia Legionowo - MKS Sokół Mogilno I II Sekretarz Zybała Grzegorz SL1: Solibieda Karolina SL2: Słomczewski Jarosław
Turniej Finałowy -2 2022-04-08 19:30 PMKS Nike Węgrów - Silesia Volley Mysłowice I II Sekretarz Zybała Grzegorz SL1: Słomczewski Jarosław SL2: Solibieda Karolina
Turniej Finałowy -3 2022-04-09 16:30 MKS Sokół Mogilno - Silesia Volley Mysłowice I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Solibieda Karolina SL2: Słomczewski Jarosław
Turniej Finałowy -4 2022-04-09 19:30 LTS Legionovia Legionowo - PMKS Nike Węgrów I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Słomczewski Jarosław SL2: Solibieda Karolina
Turniej Finałowy -5 2022-04-10 10:00 PMKS Nike Węgrów - MKS Sokół Mogilno I II Sekretarz Mieszkowska Kasia SL1: Bosiacki Mateusz SL2: Wyzina Tomasz
Turniej Finałowy -6 2022-04-10 13:00 Silesia Volley Mysłowice - LTS Legionovia Legionowo I II Sekretarz Mieszkowska Kasia SL1: Wyzina Tomasz SL2: Bosiacki Mateusz

Grupa 1

  • BAS Białystok
  • AZS Częstochowa
  • Anioły Toruń
  • MCKiS Jaworzno
1 2022-04-22 17:00 MCKiS Jaworzno - Anioły Toruń I II Sekretarz Mądraszewski Jarosław SL1: Krzewiński Kacper SL2: Przyjemski Damian
2 2022-04-22 20:00 AZS Częstochowa - BAS Białystok I II Sekretarz Mądraszewski Jarosław SL1: Przyjemski Damian SL2: Krzewiński Kacper
3 2022-04-23 15:00 Anioły Toruń - BAS Białystok I II Sekretarz Przyjemski Damian SL1: Mądraszewski Jarosław SL2: Krzewiński Kacper
4 2022-04-23 18:00 MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa I II Sekretarz Przyjemski Damian SL1: Krzewiński Kacper SL2: Mądraszewski Jarosław
5 2022-04-24 12:00 BAS Białystok - MCKiS Jaworzno I II Sekretarz Wiliński Daniel SL1: Przyjemski Damian SL2: Mądraszewski Jarosław
6 2022-04-24 15:00 AZS Częstochowa - Anioły Toruń I II Sekretarz Wiliński Daniel SL1: Mądraszewski Jarosław SL2: Przyjemski Damian
  • AZS UMK Toruń
  • BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
62 2022-01-28 17:00 AZS UMK Toruń - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Rojek Patrycja L1 Porzeziński Artur L2 Zieliński Radosław

Grupa Turniej Finałowy

  • MKS Sokół Mogilno
  • PMKS Nike Węgrów
  • KS Marba Sędziszów Małopolski
  • Energa MKS Kalisz II
  • LTS Legionovia Legionowo
  • Silesia Volley Mysłowice
Turniej Finałowy-1 2022-03-18 16:30 MKS Sokół Mogilno - KS Marba Sędziszów Małopolski I II Sekretarz Zybała Grzegorz SL1: Ott Patryk SL2: Mądraszewski Jarosław
Turniej Finałowy-2 2022-03-18 19:30 PMKS Nike Węgrów - Energa MKS Kalisz II I II Sekretarz Zybała Grzegorz SL1: Mądraszewski Jarosław SL2: Ott Patryk
Turniej Finałowy-3 2022-03-19 16:30 KS Marba Sędziszów Małopolski - Energa MKS Kalisz II I II Sekretarz Fibor Agnieszka SL1: Solibieda Karolina SL2: Mikulski Wojciech
Turniej Finałowy-4 2022-03-19 19:30 MKS Sokół Mogilno - PMKS Nike Węgrów I II Sekretarz Fibor Agnieszka SL1: Mikulski Wojciech SL2: Solibieda Karolina
Turniej Finałowy-5 2022-03-20 10:00 PMKS Nike Węgrów - KS Marba Sędziszów Małopolski I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Solibieda Karolina SL2: Słomczewski Jarosław
Turniej Finałowy-6 2022-03-20 13:00 Energa MKS Kalisz II - MKS Sokół Mogilno I II Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Słomczewski Jarosław SL2: Solibieda Karolina
Turniej Finałowy-1 2022-04-08 LTS Legionovia Legionowo - Silesia Volley Mysłowice I II Sekretarz
Turniej Finałowy-2 2022-04-08 PMKS Nike Węgrów - MKS Sokół Mogilno I II Sekretarz
Turniej Finałowy-3 2022-04-09 Silesia Volley Mysłowice - MKS Sokół Mogilno I II Sekretarz
Turniej Finałowy-4 2022-04-09 LTS Legionovia Legionowo - PMKS Nike Węgrów I II Sekretarz
Turniej Finałowy-5 2022-04-10 PMKS Nike Węgrów - Silesia Volley Mysłowice I II Sekretarz
Turniej Finałowy-6 2022-04-10 MKS Sokół Mogilno - LTS Legionovia Legionowo I II Sekretarz
  • BKS Visła Bydgoszcz
  • KPS Siedlce
  • BBTS Bielsko-Biała
1 2022-04-08 17:30 BKS Visła Bydgoszcz - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Wyzina Tomasz L2 Armknecht Małgorzata
2 2022-04-25 18:30 BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Wróbel Aleksandra L2 Lubiewski Łukasz

Grupa 1

  • Polski Cukier AVIA Świdnik
  • BKS Visła Bydgoszcz
1 2022-05-02 20:30 Polski Cukier AVIA Świdnik - BKS Visła Bydgoszcz I II Sekretarz SL1: Przyjemski Damian SL2: Wróbel Aleksandra
3 2022-05-09 18:30 BKS Visła Bydgoszcz - Polski Cukier AVIA Świdnik I II Sekretarz SL1: Wierzewski Wojciech SL2: Wyzina Tomasz
  • MKS Sokół Mogilno
  • KS Pałac Bydgoszcz
  • AZS UMK Toruń
  • Enea Energetyk Poznań II
  • Gedania Gdańsk
  • GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  • BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
  • SMS Police
  • UKŻPS COCCODRILLO Kościan
  • UKS ZSMS Poznań
1 2021-10-02 18:00 MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Wróbel Aleksandra L1 Mikulski Wojciech L2 Wyzina Tomasz
8 2021-10-09 19:00 AZS UMK Toruń - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz Wiliński Daniel L1 Mądraszewski Jarosław L2 Krzewiński Kacper
10 2021-10-09 17:00 MKS Sokół Mogilno - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Solibieda Karolina L2 Fibor Krzysztof
13 2021-10-16 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - SMS Police Sekretarz Fibor Agnieszka L1 Izdebski Andrzej L2 Wróbel Aleksandra
4 2021-10-17 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - Gedania Gdańsk Sekretarz Armknecht Małgorzata L1 Izdebski Andrzej L2 Osak Paweł
17 2021-10-23 20:00 AZS UMK Toruń - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Wiliński Daniel L1 Podlas Andrzej L2 Mądraszewski Jarosław
19 2021-10-23 18:00 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz Sekretarz Słomczewski Jarosław L1 Solibieda Karolina L2 Wyzina Tomasz
22 2021-10-28 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Chojnicki Michał L1 Wróbel Aleksandra L2 Bosiacki Mateusz
28 2021-11-06 17:00 MKS Sokół Mogilno - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Solibieda Karolina L2 Słomczewski Jarosław
35 2021-11-13 18:00 AZS UMK Toruń - SMS Police Sekretarz Rojek Patrycja L1 Mądraszewski Jarosław L2 Krzewiński Kacper
37 2021-11-20 17:00 MKS Sokół Mogilno - AZS UMK Toruń Sekretarz Janowski Jacek L1 Mikulski Wojciech L2 Wróbel Aleksandra
40 2021-11-20 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - UKŻPS COCCODRILLO Kościan Sekretarz Skorupski Jacek L1 Chojnicki Michał L2 Izdebski Andrzej
31 2021-11-25 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Brzoska Julianna L1 Fibor Krzysztof L2 Wróbel Aleksandra
44 2021-11-27 17:00 AZS UMK Toruń - GKS Wieżyca 2011 Stężyca Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Krzewiński Kacper
48 2021-12-04 18:00 AZS UMK Toruń - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Rojek Patrycja L1 Ott Patryk L2 Krzewiński Kacper
53 2021-12-11 13:00 KS Pałac Bydgoszcz - AZS UMK Toruń Sekretarz Chrzanowski Franciszek L1 Fibor Agnieszka L2 Fibor Krzysztof
59 2021-12-18 14:00 AZS UMK Toruń - UKŻPS COCCODRILLO Kościan Sekretarz Porzeziński Artur L1 Wiliński Daniel L2 Przyjemski Damian
57 2021-12-20 19:30 MKS Sokół Mogilno - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Słomczewski Jarosław L2 Wyzina Tomasz
64 2022-01-09 14:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno Sekretarz Brzoska Julianna L1 Bosiacki Mateusz L2 Mikulski Wojciech
70 2022-01-15 14:00 AZS UMK Toruń - Gedania Gdańsk Sekretarz Rojek Patrycja L1 Podlas Andrzej L2 Przyjemski Damian
71 2022-01-22 17:00 AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań II Sekretarz Mądraszewski Jarosław L1 Podlas Andrzej L2 Porzeziński Artur
79 2022-01-29 17:00 MKS Sokół Mogilno - Gedania Gdańsk Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Słomczewski Jarosław L2 Solibieda Karolina
68 2022-02-04 19:00 MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCCODRILLO Kościan Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Wyzina Tomasz L2 Solibieda Karolina
75 2022-02-05 12:00 KS Pałac Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań Sekretarz Janowski Jacek L1 Fibor Krzysztof L2 Frąckiewicz Patryk
82 2022-02-12 14:00 AZS UMK Toruń - MKS Sokół Mogilno Sekretarz Krzewiński Kacper L1 Porzeziński Artur L2 Wiliński Daniel
87 2022-02-26 16:00 KS Pałac Bydgoszcz - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły Sekretarz Bosiacki Mateusz L1 Wierzewski Wojciech L2 Izdebski Andrzej
90 2022-02-26 15:00 MKS Sokół Mogilno - SMS Police Sekretarz Zybała Grzegorz L1 Wyzina Tomasz L2 Słomczewski Jarosław
  • BKS Visła Bydgoszcz
  • BBTS Bielsko-Biała
  • Legia Warszawa
  • Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork
  • eWinner Gwardia Wrocław
  • Polski Cukier AVIA Świdnik
  • SPS Chrobry Głogów
  • AZS AGH Kraków
  • Olimpia Sulęcin
  • MKS Będzin
  • SMS PZPS Spała
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • KPS Siedlce
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • ZAKSA Strzelce Opolskie
  • KRISPOL Września
18 2021-09-30 20:30 BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Wierzewski Wojciech
33 2021-10-16 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Wierzewski Wojciech L2 Wyzina Tomasz
48 2021-10-22 18:00 BKS Visła Bydgoszcz - eWinner Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Wierzewski Wojciech L2 Lubiewski Łukasz
63 2021-11-06 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - Polski Cukier AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Wierzewski Wojciech L2 Fibor Krzysztof
78 2021-11-20 18:30 BKS Visła Bydgoszcz - SPS Chrobry Głogów Sekretarz nieobsadzony L1 Wierzewski Wojciech L2 Osak Paweł
3 2021-11-25 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - Legia Warszawa Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Wyzina Tomasz
93 2021-12-02 18:00 BKS Visła Bydgoszcz - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Przyjemski Damian
108 2021-12-18 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Wyzina Tomasz L2 Lubiewski Łukasz
135 2022-01-08 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 Wyzina Tomasz L2 Przyjemski Damian
152 2022-01-22 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - SMS PZPS Spała Sekretarz nieobsadzony L1 Wyzina Tomasz L2 Przyjemski Damian
170 2022-02-12 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 Przyjemski Damian L2 Lubiewski Łukasz
187 2022-03-04 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Lubiewski Łukasz L2 Wróbel Aleksandra
238 2022-03-09 18:00 BKS Visła Bydgoszcz - KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 Wróbel Aleksandra L2 Wyzina Tomasz
204 2022-03-19 18:30 BKS Visła Bydgoszcz - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 Wyzina Tomasz L2 Lubiewski Łukasz
221 2022-04-02 17:00 BKS Visła Bydgoszcz - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz nieobsadzony L1 Wyzina Tomasz L2 Fibor Krzysztof
  • AZS UMK Toruń
  • Stoczniowiec Politechnika Gdańska
  • Anioły Toruń
  • Trefl Lębork
  • Enea Energetyk Poznań
  • Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA
  • KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
  • SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
  • LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
  • LUKS WILKI Wilczyn
  • SPS Konspol Słupca
  • MKST Astra Nowa Sól
7 2021-10-09 16:00 AZS UMK Toruń - Trefl Lębork Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Podlas Andrzej
11 2021-10-09 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - Anioły Toruń Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
19 2021-10-23 16:30 AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Frąckiewicz Patryk L1 Mądraszewski Jarosław L2 Wiliński Daniel
22 2021-10-23 18:00 Anioły Toruń - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Zieliński Radosław
31 2021-11-06 16:00 AZS UMK Toruń - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski Sekretarz Grobelniak Małgorzata L1 Ott Patryk L2 Zieliński Radosław
33 2021-11-06 18:00 Anioły Toruń - Trefl Lębork Sekretarz Mądraszewski Jarosław L1 Przyjemski Damian L2 Wiliński Daniel
43 2021-11-20 16:00 AZS UMK Toruń - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski Sekretarz Grobelniak Małgorzata L1 Mądraszewski Jarosław L2 Krzewiński Kacper
44 2021-11-20 14:00 Anioły Toruń - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski Sekretarz Rojek Patrycja L1 Wiliński Daniel L2 Porzeziński Artur
55 2021-12-04 15:00 AZS UMK Toruń - Anioły Toruń Sekretarz Mądraszewski Jarosław L1 Podlas Andrzej L2 Porzeziński Artur
61 2021-12-11 16:30 AZS UMK Toruń - MKST Astra Nowa Sól Sekretarz Mądraszewski Jarosław L1 Porzeziński Artur L2 Zieliński Radosław
66 2021-12-11 17:00 Anioły Toruń - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Rojek Patrycja L1 Ott Patryk L2 Podlas Andrzej
67 2021-12-18 17:30 AZS UMK Toruń - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz Sekretarz Wiliński Daniel L1 Przyjemski Damian L2 Porzeziński Artur
68 2021-12-18 17:00 Anioły Toruń - LUKS WILKI Wilczyn Sekretarz Podlas Andrzej L1 Mądraszewski Jarosław L2 Ott Patryk
77 2022-01-08 17:00 Anioły Toruń - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Fibor Agnieszka L1 Ott Patryk L2 Podlas Andrzej
79 2022-01-15 18:00 AZS UMK Toruń - LUKS WILKI Wilczyn Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Mądraszewski Jarosław
81 2022-01-15 17:00 Anioły Toruń - SPS Konspol Słupca Sekretarz Jasińska Magdalena L1 Fryckowski Marek L2 Trybuła Dariusz
91 2022-01-29 18:30 AZS UMK Toruń - Stoczniowiec Politechnika Gdańska Sekretarz Mądraszewski Jarosław L1 Ott Patryk L2 Podlas Andrzej
103 2022-02-26 18:00 AZS UMK Toruń - SPS Konspol Słupca Sekretarz Mądraszewski Jarosław L1 Ott Patryk L2 Podlas Andrzej
107 2022-02-26 17:00 Anioły Toruń - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Rojek Patrycja L1 Krzewiński Kacper L2 Wiliński Daniel
94 2022-03-13 20:00 Anioły Toruń - MKST Astra Nowa Sól Sekretarz Rojek Patrycja L1 Przyjemski Damian L2 Krzewiński Kacper
115 2022-03-19 18:30 AZS UMK Toruń - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA Sekretarz Podlas Andrzej L1 Krzewiński Kacper L2 Ott Patryk
120 2022-03-19 17:00 Anioły Toruń - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski Sekretarz Wiliński Daniel L1 Przyjemski Damian L2 Porzeziński Artur
121 2022-03-30 19:00 Anioły Toruń - AZS UMK Toruń Sekretarz Rojek Patrycja L1 Wiliński Daniel L2 Porzeziński Artur
  • Anioły Toruń
  • BKS Visła Bydgoszcz
  • Trefl Lębork
  • KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
  • Cuprum Lubin
3 2021-10-13 19:30 Anioły Toruń - Trefl Lębork L1 Przyjemski Damian L2 Ott Patryk
10 2021-10-27 19:30 Anioły Toruń - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski L1 Krzewiński Kacper L2 Mądraszewski Jarosław
16 2021-12-22 18:00 BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin L1 Lubiewski Łukasz L2 Wierzewski Wojciech