Młodziczki

Grupa 3

  • LTS Legionovia Legionowo
  • SMS Solna Wieliczka
  • Enea Energetyk Poznań
  • KS Pałac Bydgoszcz
3-1 2022-04-02 10:00 KS Pałac Bydgoszcz - Enea Energetyk Poznań I II Sekretarz Wyzina Tomasz Główny
3-2 2022-04-02 12:00 SMS Solna Wieliczka - LTS Legionovia Legionowo I II Sekretarz Wyzina Tomasz Główny
3-3 2022-04-02 17:00 Enea Energetyk Poznań - LTS Legionovia Legionowo I II Sekretarz Chojnicki Michał Główny
3-4 2022-04-02 19:00 KS Pałac Bydgoszcz - SMS Solna Wieliczka I II Sekretarz Chojnicki Michał Główny
3-5 2022-04-03 10:00 SMS Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań I II Sekretarz Brzoska Julianna Główny
3-6 2022-04-03 12:00 LTS Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz I II Sekretarz Brzoska Julianna Główny

Grupa 1

  • MUKS Joker Świecie
  • Volleystal Grudziądz
1 - 2022-03-06 15:00 MUKS Joker Świecie - Volleystal Grudziądz I Mądraszewski Jarosław II Krzewiński Kacper Sekretarz Jasińska Magdalena Główny

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK

  • MUKS Spartakus Lniano
  • KS Stal Grudziądz
  • KS Pałac Bydgoszcz
TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK-1 2022-03-07 13:00 MUKS Spartakus Lniano - pauzuje I Rojek Patrycja II Przyjemski Damian Sekretarz Fryckowski Marek Główny
TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK-2 2022-03-07 15:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Przyjemski Damian Sekretarz Rojek Patrycja Główny
TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK-3 2022-03-07 17:00 pauzuje - KS Pałac Bydgoszcz I Przyjemski Damian II Rojek Patrycja Sekretarz Fryckowski Marek Główny
TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK-4 2022-03-07 19:00 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz I Przyjemski Damian II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK-5 2022-03-08 15:00 KS Stal Grudziądz - pauzuje I Fryckowski Marek II Armknecht Małgorzata Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK-6 2022-03-08 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Armknecht Małgorzata II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny

Grupa A

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Spartakus Lniano
  • MSPS Inowrocław
  • KS Stal Grudziądz
  • UKS "Czwórka" Włocławek
  • MUKS Joker Świecie II
  • MUKS Joker Świecie
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
A-2 2022-01-12 18:30 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Bosiacki Mateusz II Lubiewski Łukasz Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
A-3 2022-01-14 16:00 MSPS Inowrocław - MUKS Joker Świecie II I Słomczewski Jarosław II Zybała Grzegorz Sekretarz Wyzina Tomasz Główny
A-1 2022-01-15 12:00 MUKS Spartakus Lniano - UKS "Czwórka" Włocławek I Jasińska Oliwia II Żurek Jerzy Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
A-4 2022-01-15 10:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Bosiacki Mateusz II Osak Paweł Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
A-5 2022-01-29 11:00 UKS "Czwórka" Włocławek - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
A-6 2022-01-30 11:00 MUKS Joker Świecie II - KS Stal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Fryckowski Marek Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
A-7 2022-02-02 17:00 MUKS Joker Świecie - MSPS Inowrocław I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Fryckowski Marek Główny
A-9 2022-02-02 18:30 KS Pałac Bydgoszcz - UKS "Czwórka" Włocławek I Osak Paweł II Brzoska Julianna Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
A-12 2022-02-02 15:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie II I Żurek Jerzy II Armknecht Małgorzata Sekretarz Chojnicki Michał Główny
A-10 2022-02-09 17:00 MUKS Spartakus Lniano - MSPS Inowrocław I Jasińska Oliwia II Żygowska Małgorzata Sekretarz Żurek Jerzy Główny
A-11 2022-02-09 18:00 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Jasińska Magdalena II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
A-13 2022-02-12 11:30 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Joker Świecie II I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
A-14 2022-02-12 16:00 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz
A-15 2022-02-12 10:00 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz I Żygowska Małgorzata II Żurek Jerzy Sekretarz
A-16 2022-02-12 10:00 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz I Wyzina Tomasz II Solibieda Karolina Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
A-8 2022-02-15 18:30 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Bosiacki Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Armknecht Małgorzata Główny
A-25 2022-02-16 18:00 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
A-19 2022-02-23 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Spartakus Lniano I Żurek Jerzy II Chojnicki Michał Sekretarz
A-27 2022-02-24 17:30 MUKS Joker Świecie II - KS Pałac Bydgoszcz I Trybuła Dariusz II Fryckowski Marek Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
A-22 2022-02-25 17:30 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie II I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz
A-23 2022-02-25 14:00 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Wierzewski Wojciech II Janowski Jacek Sekretarz
A-21 2022-02-26 11:30 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Joker Świecie I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
A-24 2022-02-26 10:00 MSPS Inowrocław - KS Stal Grudziądz I Ott Patryk II Krzewiński Kacper Sekretarz Podlas Andrzej Główny
A-18 2022-02-27 11:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Fryckowski Marek II Jasińska Oliwia Sekretarz
A-20 2022-02-27 9:30 MUKS Joker Świecie II - MUKS Joker Świecie I Krzewiński Kacper II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
A-26 2022-03-02 17:30 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MSPS Inowrocław I Fibor Krzysztof II Chojnicki Michał Sekretarz
A-28 2022-03-03 18:00 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz
A-17 2022-03-04 18:00 MSPS Inowrocław - UKS "Czwórka" Włocławek I Słomczewski Jarosław II Wyzina Tomasz Sekretarz Solibieda Karolina Główny

Grupa B

  • UKS Culmen Chełmno
  • Volleystal Grudziądz
  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MKS Sokół Mogilno
  • KS Spartakus Koronowo
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II
  • TS Koset Grudziądz
  • SKS CAS ALEKSANDRIA
  • Polonia Bytoń
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
B-1 2022-01-14 16:30 UKS Culmen Chełmno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Fryckowski Marek II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
B-3 2022-01-14 17:00 KS Pałac Bydgoszcz II - SKS CAS ALEKSANDRIA I Frąckiewicz Patryk II Lubiewski Łukasz Sekretarz Bosiacki Mateusz Główny
B-2 2022-01-15 10:00 Volleystal Grudziądz - Polonia Bytoń I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
B-5 2022-01-16 9:00 KS Spartakus Koronowo - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Żygowska Małgorzata II Żurek Jerzy Sekretarz
B-10 2022-01-28 14:30 UKS Culmen Chełmno - Volleystal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Fryckowski Marek Sekretarz
B-6 2022-01-29 9:30 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Izdebski Andrzej II Sekretarz
B-8 2022-01-29 10:00 SKS CAS ALEKSANDRIA - MKS Sokół Mogilno I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz
B-9 2022-01-29 10:00 Polonia Bytoń - KS Pałac Bydgoszcz II I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz
B-4 2022-01-30 13:00 MKS Sokół Mogilno - TS Koset Grudziądz I Słomczewski Jarosław II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz Główny
B-11 2022-02-05 10:00 Volleystal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Fryckowski Marek Główny
B-12 2022-02-05 15:30 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno I Mikulski Wojciech II Janowski Jacek Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
B-13 2022-02-05 11:00 MKS Sokół Mogilno - Polonia Bytoń I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Wyzina Tomasz Główny
B-14 2022-02-05 10:00 KS Spartakus Koronowo - SKS CAS ALEKSANDRIA I Kisiała Hanna II Żurek Jerzy Sekretarz
B-15 2022-02-05 11:00 LKS Kamionka Kamień Krajeński - TS Koset Grudziądz I Bosiacki Mateusz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Mikulski Wojciech Główny
B-7 2022-02-06 10:00 TS Koset Grudziądz - KS Spartakus Koronowo I Fryckowski Marek II Trybuła Dariusz Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
B-16 2022-02-11 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - TS Koset Grudziądz I Żurek Jerzy II Żygowska Małgorzata Sekretarz
B-17 2022-02-12 10:00 SKS CAS ALEKSANDRIA - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Chojnicki Michał II Rojek Patrycja Sekretarz
B-18 2022-02-12 10:00 Polonia Bytoń - KS Spartakus Koronowo I Porzeziński Artur II Krzewiński Kacper Sekretarz Wiliński Daniel Główny
B-19 2022-02-12 11:30 UKS Culmen Chełmno - MKS Sokół Mogilno I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Janowski Jacek Główny
B-20 2022-02-12 10:00 Volleystal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz
B-21 2022-02-16 18:30 KS Pałac Bydgoszcz II - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Mikulski Wojciech II Chrzanowski Franciszek Sekretarz
B-22 2022-02-16 19:30 MKS Sokół Mogilno - Volleystal Grudziądz I Słomczewski Jarosław II Wyzina Tomasz Sekretarz Solibieda Karolina Główny
B-24 2022-02-16 16:45 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Polonia Bytoń I Żurek Jerzy II Chojnicki Michał Sekretarz
B-25 2022-02-16 16:45 TS Koset Grudziądz - SKS CAS ALEKSANDRIA I Trybuła Dariusz II Fryckowski Marek Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
B-23 2022-02-18 19:30 KS Spartakus Koronowo - UKS Culmen Chełmno I Żurek Jerzy II Kisiała Hanna Sekretarz
B-29 2022-02-19 10:00 Volleystal Grudziądz - KS Spartakus Koronowo I II Sekretarz
B-44 2022-02-20 11:00 SKS CAS ALEKSANDRIA - Volleystal Grudziądz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz
B-27 2022-02-23 17:30 Polonia Bytoń - TS Koset Grudziądz I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
B-28 2022-02-23 19:00 UKS Culmen Chełmno - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Przyjemski Damian II Porzeziński Artur Sekretarz
B-30 2022-02-23 18:30 KS Pałac Bydgoszcz II - MKS Sokół Mogilno I Lubiewski Łukasz II Bosiacki Mateusz Sekretarz
B-38 2022-02-25 16:00 Volleystal Grudziądz - TS Koset Grudziądz I Trybuła Dariusz II Fryckowski Marek Sekretarz
B-31 2022-02-26 12:00 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
B-32 2022-02-26 10:00 KS Spartakus Koronowo - KS Pałac Bydgoszcz II I Kisiała Hanna II Chojnicki Michał Sekretarz
B-33 2022-02-26 10:00 LKS Kamionka Kamień Krajeński - Volleystal Grudziądz I Wierzewski Wojciech II Izdebski Andrzej Sekretarz
B-34 2022-02-26 10:00 TS Koset Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Fryckowski Marek II Przyjemski Damian Sekretarz
B-35 2022-02-26 11:00 SKS CAS ALEKSANDRIA - Polonia Bytoń I Porzeziński Artur II Rojek Patrycja Sekretarz
B-26 2022-02-27 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - SKS CAS ALEKSANDRIA I Izdebski Andrzej II Kisiała Hanna Sekretarz
B-36 2022-03-02 17:30 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - Polonia Bytoń I Bosiacki Mateusz II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Osak Paweł Główny
B-37 2022-03-02 19:00 UKS Culmen Chełmno - SKS CAS ALEKSANDRIA I Krzewiński Kacper II Podlas Andrzej Sekretarz
B-40 2022-03-02 18:00 MKS Sokół Mogilno - KS Spartakus Koronowo I Solibieda Karolina II Zybała Grzegorz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
B-43 2022-03-02 16:30 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz
B-41 2022-03-03 17:00 KS Spartakus Koronowo - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II I Kisiała Hanna II Sekretarz
B-45 2022-03-04 17:30 Polonia Bytoń - UKS Culmen Chełmno I Porzeziński Artur II Lubomski Jarosław Sekretarz Bychowski Piotr Główny
B-39 2022-03-05 15:30 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Osak Paweł II Kowalik Karolina Sekretarz Janowski Jacek Główny
B-42 2022-03-12 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MKS Sokół Mogilno I II Sekretarz

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MUKS Spartakus Lniano
  • MSPS Inowrocław
1 - 2021-11-06 15:30 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Mikulski Wojciech II Chojnicki Michał Sekretarz Janowski Jacek Główny
1 - 2021-11-06 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz I Mikulski Wojciech II Chojnicki Michał Sekretarz Janowski Jacek Główny
1 - 2021-11-06 MSPS Inowrocław - MUKS Spartakus Lniano I Mikulski Wojciech II Chojnicki Michał Sekretarz Janowski Jacek Główny

Grupa 2

  • MUKS Joker Świecie II
  • KS Stal Grudziądz
  • MLKS Tucholanka Tuchola
1 - 2021-11-06 10:00 MUKS Joker Świecie II - MLKS Tucholanka Tuchola I Włodarczyk Marcin II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2021-11-06 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie II I Włodarczyk Marcin II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
1 - 2021-11-06 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Stal Grudziądz I Włodarczyk Marcin II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz Główny

Grupa 3

  • UKS "Czwórka" Włocławek
  • MUKS Joker Świecie
  • UKS Culmen Chełmno
1 - 2021-11-06 10:00 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Przyjemski Damian II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Wiliński Daniel Główny
1 - 2021-11-06 MUKS Joker Świecie - UKS "Czwórka" Włocławek I Przyjemski Damian II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Wiliński Daniel Główny
1 - 2021-11-06 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie I Przyjemski Damian II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Wiliński Daniel Główny

Grupa 4

  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MKS Sokół Mogilno
  • Volleystal Grudziądz
1 - 2021-11-06 10:00 KS Pałac Bydgoszcz II - Volleystal Grudziądz I Wierzewski Wojciech II Zybała Grzegorz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2021-11-06 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II I Wierzewski Wojciech II Zybała Grzegorz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2021-11-06 Volleystal Grudziądz - MKS Sokół Mogilno I Wierzewski Wojciech II Zybała Grzegorz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny

Grupa 5

  • KS Spartakus Koronowo
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2021-11-06 10:00 KS Spartakus Koronowo - TS Koset Grudziądz I Żygowska Małgorzata II Kisiała Hanna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2021-11-06 LKS Kamionka Kamień Krajeński - KS Spartakus Koronowo I Żygowska Małgorzata II Kisiała Hanna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2021-11-06 TS Koset Grudziądz - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Żygowska Małgorzata II Kisiała Hanna Sekretarz Żurek Jerzy Główny

Grupa 6

  • SKS CAS ALEKSANDRIA
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
  • Polonia Bytoń
1 - 2021-11-06 10:00 SKS CAS ALEKSANDRIA - Polonia Bytoń I Osak Paweł II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2021-11-06 MLKS Tucholanka Tuchola II - SKS CAS ALEKSANDRIA I Osak Paweł II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
1 - 2021-11-06 Polonia Bytoń - MLKS Tucholanka Tuchola II I Osak Paweł II Bosiacki Mateusz Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny

Grupa 1

  • KS Stal Grudziądz
  • MUKS Spartakus Lniano
  • KS Pałac Bydgoszcz
1 - 2021-10-23 10:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Jasińska Oliwia II Jasińska Magdalena Sekretarz Fryckowski Marek Główny
1 - 2021-10-23 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz I Jasińska Oliwia II Jasińska Magdalena Sekretarz Fryckowski Marek Główny
1 - 2021-10-23 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano I Jasińska Oliwia II Jasińska Magdalena Sekretarz Fryckowski Marek Główny

Grupa 2

  • MSPS Inowrocław
  • MUKS Joker Świecie
  • MUKS Joker Świecie II
1 - 2021-10-23 10:00 MSPS Inowrocław - MUKS Joker Świecie II I Wierzewski Wojciech II Bosiacki Mateusz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2021-10-23 MUKS Joker Świecie - MSPS Inowrocław I Wierzewski Wojciech II Bosiacki Mateusz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
1 - 2021-10-23 MUKS Joker Świecie II - MUKS Joker Świecie I Wierzewski Wojciech II Bosiacki Mateusz Sekretarz Fibor Krzysztof Główny

Grupa 3

  • UKS "Czwórka" Włocławek
  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • MKS Sokół Mogilno
1 - 2021-10-23 10:15 UKS "Czwórka" Włocławek - MKS Sokół Mogilno I Lubomski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2021-10-23 MLKS Tucholanka Tuchola - UKS "Czwórka" Włocławek I Lubomski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Bychowski Piotr Główny
1 - 2021-10-23 MKS Sokół Mogilno - MLKS Tucholanka Tuchola I Lubomski Jarosław II Porzeziński Artur Sekretarz Bychowski Piotr Główny

Grupa 4

  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • UKS Culmen Chełmno
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
1 - 2021-10-23 13:00 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Wrzeszykowska Marta II Trybuła Dariusz Sekretarz Mikulski Wojciech Główny
1 - 2021-10-23 UKS Culmen Chełmno - KS Pałac Bydgoszcz II I Wrzeszykowska Marta II Trybuła Dariusz Sekretarz Mikulski Wojciech Główny
1 - 2021-10-23 LKS Kamionka Kamień Krajeński - UKS Culmen Chełmno I Wrzeszykowska Marta II Trybuła Dariusz Sekretarz Mikulski Wojciech Główny

Grupa 5

  • KS Spartakus Koronowo
  • MLKS Tucholanka Tuchola II
  • Volleystal Grudziądz
1 - 2021-10-23 9:00 KS Spartakus Koronowo - Volleystal Grudziądz I Izdebski Andrzej II Kisiała Hanna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2021-10-23 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Spartakus Koronowo I Izdebski Andrzej II Kisiała Hanna Sekretarz Żurek Jerzy Główny
1 - 2021-10-23 Volleystal Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola II I Izdebski Andrzej II Kisiała Hanna Sekretarz Żurek Jerzy Główny

Grupa 6

  • TS Koset Grudziądz
  • Polonia Bytoń
  • SKS CAS ALEKSANDRIA
1 - 2021-10-23 10:00 TS Koset Grudziądz - SKS CAS ALEKSANDRIA I Zieliński Radosław II Wiliński Daniel Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2021-10-23 Polonia Bytoń - TS Koset Grudziądz I Zieliński Radosław II Wiliński Daniel Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
1 - 2021-10-23 SKS CAS ALEKSANDRIA - Polonia Bytoń I Zieliński Radosław II Wiliński Daniel Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny

Grupa 1

  • MUKS Spartakus Lniano
  • MUKS Joker Świecie
  • KS Stal Grudziądz
21 - 2021-10-16 10:00 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
21 - 2021-10-16 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
21 - 2021-10-16 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny

Grupa 2

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MLKS Tucholanka Tuchola
  • MSPS Inowrocław
1 - 2021-10-16 10:00 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław I Wojtczak Bartosz II Brzoska Julianna Sekretarz Chojnicki Michał Główny
1 - 2021-10-16 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Pałac Bydgoszcz I Wojtczak Bartosz II Brzoska Julianna Sekretarz Chojnicki Michał Główny
1 - 2021-10-16 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola I Wojtczak Bartosz II Brzoska Julianna Sekretarz Chojnicki Michał Główny

Grupa 3

  • UKS Culmen Chełmno
  • UKS "Czwórka" Włocławek
  • MUKS Joker Świecie II
1 - 2021-10-16 10:30 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie II I Porzeziński Artur II Bychowski Piotr Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2021-10-16 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Porzeziński Artur II Bychowski Piotr Sekretarz Lubomski Jarosław Główny
1 - 2021-10-16 MUKS Joker Świecie II - UKS "Czwórka" Włocławek I Porzeziński Artur II Bychowski Piotr Sekretarz Lubomski Jarosław Główny

Grupa 4

  • KS Pałac Bydgoszcz II
  • MKS Sokół Mogilno
  • KS Spartakus Koronowo
1 - 2021-10-16 10:00 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Spartakus Koronowo I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2021-10-16 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny
1 - 2021-10-16 KS Spartakus Koronowo - MKS Sokół Mogilno I Zybała Grzegorz II Wyzina Tomasz Sekretarz Słomczewski Jarosław Główny

Grupa 5

  • MLKS Tucholanka Tuchola II
  • LKS Kamionka Kamień Krajeński
  • Polonia Bytoń
1 - 2021-10-16 10:00 MLKS Tucholanka Tuchola II - Polonia Bytoń I Żurek Jerzy II Bosiacki Mateusz Sekretarz Kisiała Hanna Główny
1 - 2021-10-16 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Tucholanka Tuchola II I Żurek Jerzy II Bosiacki Mateusz Sekretarz Kisiała Hanna Główny
1 - 2021-10-16 Polonia Bytoń - LKS Kamionka Kamień Krajeński I Żurek Jerzy II Bosiacki Mateusz Sekretarz Kisiała Hanna Główny

Grupa 6

  • SKS CAS ALEKSANDRIA
  • Volleystal Grudziądz
  • TS Koset Grudziądz
1 - 2021-10-16 10:00 SKS CAS ALEKSANDRIA - TS Koset Grudziądz I Trybuła Dariusz II Jasińska Oliwia Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2021-10-16 Volleystal Grudziądz - SKS CAS ALEKSANDRIA I Trybuła Dariusz II Jasińska Oliwia Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
1 - 2021-10-16 TS Koset Grudziądz - Volleystal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Jasińska Oliwia Sekretarz Jasińska Magdalena Główny