GRAN Liga (młodzicy)

Grupa 1

7 - 2022-03-19 14:30 turniej - turniej I Wyzina Tomasz II Lubiewski Łukasz Sekretarz Rojek Patrycja Główny
8 - 2022-03-19 17:00 turniej - turniej I Izdebski Andrzej II Orzechowski Krystian Sekretarz Chojnicki Michał Główny
9 - 2022-03-19 19:00 turniej - turniej I Orzechowski Krystian II Izdebski Andrzej Sekretarz Chojnicki Michał Główny
10 - 2022-03-20 10:00 turniej - turniej I Przyjemski Damian II Armknecht Małgorzata Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
11 - 2022-03-20 12:00 turniej - turniej I Armknecht Małgorzata II Przyjemski Damian Sekretarz Fibor Krzysztof Główny

Grupa A

  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
  • Akademia Siatkówki 13 Koszalin
  • UKS Jasieniak
A-1 2022-03-18 10:00 Akademia Siatkówki 13 Koszalin - UKS Jasieniak I Wróbel Aleksandra II Frąckiewicz Patryk Sekretarz Brzoska Julianna Główny
A-2 2022-03-18 16:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - UKS Jasieniak I Włodarczyk Marcin II Wróbel Aleksandra Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
A-3 2022-03-19 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - Akademia Siatkówki 13 Koszalin I Solibieda Karolina II Lubiewski Łukasz Sekretarz Rojek Patrycja Główny

Grupa B

  • Trefl Gdańsk SA
  • Enea Energetyk Poznań
  • NTS Trójka Nakło
B-1 2022-03-18 12:00 Enea Energetyk Poznań - NTS Trójka Nakło I Frąckiewicz Patryk II Wróbel Aleksandra Sekretarz Brzoska Julianna Główny
B-2 2022-03-18 18:00 Trefl Gdańsk SA - NTS Trójka Nakło I Wróbel Aleksandra II Włodarczyk Marcin Sekretarz Fibor Krzysztof Główny
B-3 2022-03-19 12:00 Trefl Gdańsk SA - Enea Energetyk Poznań I Lubiewski Łukasz II Solibieda Karolina Sekretarz Rojek Patrycja Główny

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA

  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
  • AZS Anioły Toruń
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-1 2022-03-05 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Wróbel Aleksandra II Wojtczak Bartosz Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-2 2022-03-05 12:00 AZS Anioły Toruń - TS Koset Grudziądz I Wojtczak Bartosz II Wróbel Aleksandra Sekretarz Żygowska Małgorzata Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-3 2022-03-05 14:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - TS Koset Grudziądz I Wróbel Aleksandra II Żygowska Małgorzata Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-4 2022-03-06 10:00 AZS Anioły Toruń - NTS Trójka Nakło I Wróbel Aleksandra II Armknecht Małgorzata Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-5 2022-03-06 12:00 TS Koset Grudziądz - NTS Trójka Nakło I Wojtczak Bartosz II Wróbel Aleksandra Sekretarz Armknecht Małgorzata Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-6 2022-03-06 14:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - AZS Anioły Toruń I Wróbel Aleksandra II Armknecht Małgorzata Sekretarz Wojtczak Bartosz Główny

Grupa 1

  • AZS Anioły Toruń
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
  • NTS Trójka Nakło
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II
  • UKS Budowlanka Toruń
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
11 - 2022-01-14 17:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - UKS Budowlanka Toruń I Chojnicki Michał II Brzoska Julianna Sekretarz
13 - 2022-01-14 19:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - AZS Anioły Toruń I Lubiewski Łukasz II Brzoska Julianna Sekretarz Chojnicki Michał Główny
10 - 2022-01-15 10:00 AZS Anioły Toruń - TS Koset Grudziądz I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz
14 - 2022-01-16 10:00 UKS Budowlanka Toruń - NTS Trójka Nakło I Zieliński Radosław II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel Główny
18 - 2022-02-06 12:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Przyjemski Damian II Wiliński Daniel Sekretarz Rojek Patrycja Główny
21 - 2022-02-08 19:30 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Wróbel Aleksandra II Bosiacki Mateusz Sekretarz Chojnicki Michał Główny
19 - 2022-02-12 10:00 UKS Budowlanka Toruń - AZS Anioły Toruń I Przyjemski Damian II Grobelniak Małgorzata Sekretarz
24 - 2022-02-17 16:30 TS Koset Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz Główny
22 - 2022-02-20 11:00 AZS Anioły Toruń - NTS Trójka Nakło I Krzewiński Kacper II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
12 - 2022-02-22 18:30 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Wróbel Aleksandra II Chojnicki Michał Sekretarz Wierzewski Wojciech Główny
16 - 2022-02-22 16:00 AZS Anioły Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Mądraszewski Jarosław II Sekretarz
17 - 2022-02-24 16:45 TS Koset Grudziądz - NTS Trójka Nakło I Przyjemski Damian II Wierzewski Wojciech Sekretarz
23 - 2022-02-24 15:30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Chojnicki Michał II Fibor Krzysztof Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
25 - 2022-02-27 10:00 TS Koset Grudziądz - AZS Anioły Toruń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz
26 - 2022-02-27 10:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Porzeziński Artur II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel Główny
27 - 2022-02-27 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - NTS Trójka Nakło I Bosiacki Mateusz II Janowski Jacek Sekretarz Wróbel Aleksandra Główny
15 - 2022-02-28 15:30 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz
20 - 2022-03-03 16:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - TS Koset Grudziądz I Mieszkowska Kasia II Fibor Krzysztof Sekretarz
30 - 2022-03-03 18:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - TS Koset Grudziądz I Fibor Krzysztof II Mieszkowska Kasia Sekretarz
28 - 2022-03-04 16:30 AZS Anioły Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Fibor Krzysztof II Chojnicki Michał Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
29 - 2022-03-05 NTS Trójka Nakło - UKS Budowlanka Toruń I II Sekretarz

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA

  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II
  • AZS Anioły Toruń
  • TS Koset Grudziądz
  • NTS Trójka Nakło
  • UKS Budowlanka Toruń
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-3 2021-12-05 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - UKS Budowlanka Toruń I Izdebski Andrzej II Osak Paweł Sekretarz Mieszkowska Kasia Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-4 2021-12-12 11:00 AZS Anioły Toruń - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Zieliński Radosław Sekretarz Mądraszewski Jarosław Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-6 2021-12-12 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło I Wierzewski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Chrzanowski Franciszek Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-5 2021-12-13 16:30 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I II Fryckowski Marek Sekretarz Jasińska Magdalena Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-7 2021-12-19 11:00 NTS Trójka Nakło - AZS Anioły Toruń I Wróbel Aleksandra II Wierzewski Wojciech Sekretarz
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-9 2021-12-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz I Porzeziński Artur II Przyjemski Damian Sekretarz Wiliński Daniel Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-1 2021-12-21 16:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - AZS Anioły Toruń I Bosiacki Mateusz II Wróbel Aleksandra Sekretarz Chojnicki Michał Główny
TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA-8 2022-01-13 16:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Wróbel Aleksandra II Mieszkowska Kasia Sekretarz Fibor Krzysztof Główny