Przeglądanie meczów
BS Koronowo Liga (kadetki)
- Energa MKS SMS Kalisz
- MUKS Joker Świecie
- UKS Lider Konstantynów Łódzki
- UKS Varsovia Warszawa
1 | 2024-03-15 | 16:00 | MUKS Joker Świecie | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Lubiewski Łukasz | II Czywczyńska Anna | Sekretarz Szwaba Agata |
2 | 2024-03-15 | Energa MKS SMS Kalisz | - | UKS Varsovia Warszawa | I Czywczyńska Anna | II Lubiewski Łukasz | Sekretarz Szwaba Agata | |
3 | 2024-03-16 | 14:00 | UKS Lider Konstantynów Łódzki | - | UKS Varsovia Warszawa | I Kulińska Iwona | II Lubiewski Łukasz | Sekretarz Kopera Agata |
4 | 2024-03-16 | MUKS Joker Świecie | - | Energa MKS SMS Kalisz | I Lubiewski Łukasz | II Kulińska Iwona | Sekretarz Kopera Agata | |
5 | 2024-03-17 | 10:00 | Energa MKS SMS Kalisz | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Mikulski Wojciech | II Włodarczyk Marcin | Sekretarz Jasińska Magdalena |
6 | 2024-03-17 | UKS Varsovia Warszawa | - | MUKS Joker Świecie | I Włodarczyk Marcin | II Mikulski Wojciech | Sekretarz Jasińska Magdalena |
- Energa MKS Truso Elbląg
- MUKS Joker Świecie
- MUKS Sparta Warszawa
- SAS Sejny
1 | 2024-03-01 | 16:00 | MUKS Joker Świecie | - | MUKS Sparta Warszawa | I Lubiewski Łukasz | II Mikulski Wojciech | Sekretarz Konopiński Jakub |
2 | 2024-03-01 | Energa MKS Truso Elbląg | - | SAS Sejny | I Mikulski Wojciech | II Lubiewski Łukasz | Sekretarz Konopiński Jakub | |
3 | 2024-03-02 | 14:00 | MUKS Sparta Warszawa | - | SAS Sejny | I Jasińska Magdalena | II Przyjemski Damian | Sekretarz Ziółkowski Igor |
4 | 2024-03-02 | MUKS Joker Świecie | - | Energa MKS Truso Elbląg | I Przyjemski Damian | II Jasińska Magdalena | Sekretarz Ziółkowski Igor | |
5 | 2024-03-03 | 10:00 | Energa MKS Truso Elbląg | - | MUKS Sparta Warszawa | I Wróbel Aleksandra | II Lubiewski Łukasz | Sekretarz Konopiński Jakub |
6 | 2024-03-03 | SAS Sejny | - | MUKS Joker Świecie | I Lubiewski Łukasz | II Wróbel Aleksandra | Sekretarz Konopiński Jakub |
- KS Pałac Bydgoszcz
- KS Stal Grudziądz
- MUKS Joker Świecie
- Volley X LO Toruń
1 | 2024-02-17 | 10:30 | MUKS Joker Świecie | - | Volley X LO Toruń | I Kulińska Iwona | II Włodarczyk Marcin | Sekretarz Przyjemski Damian |
2 | 2024-02-17 | 17:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | KS Stal Grudziądz | I Ziółkowski Igor | II Włodarczyk Marcin | Sekretarz Konopiński Jakub |
3 | 2024-02-18 | 11:00 | KS Stal Grudziądz | - | Volley X LO Toruń | I Lubiewski Łukasz | II Włodarczyk Marcin | Sekretarz Wojtczak Bartosz |
4 | 2024-02-18 | KS Pałac Bydgoszcz | - | MUKS Joker Świecie | I Włodarczyk Marcin | II Lubiewski Łukasz | Sekretarz Wojtczak Bartosz |
- KS Pałac Bydgoszcz
- MKS Sokół Mogilno
- MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
- SKS LO Aleksandria
- Volley X LO Toruń
A-0 | 2023-10-08 | KS Pałac Bydgoszcz | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-10-22 | MKS Sokół Mogilno | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-10-29 | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-11-05 | SKS LO Aleksandria | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-11-19 | Volley X LO Toruń | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-11-26 | KS Pałac Bydgoszcz | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-12-03 | MKS Sokół Mogilno | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2023-12-10 | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2024-01-14 | SKS LO Aleksandria | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-0 | 2024-01-21 | Volley X LO Toruń | - | pauzuje | I | II | Sekretarz | |
A-1 | 2023-10-08 | 10:00 | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | - | SKS LO Aleksandria | I Wojtczak Bartosz | II Młyniuk Patryk | Sekretarz Fibor Krzysztof |
A-2 | 2023-10-08 | 11:00 | Volley X LO Toruń | - | MKS Sokół Mogilno | I Kubiak Bartosz | II Mądraszewski Jarosław | Sekretarz Rojek Patrycja |
A-3 | 2023-10-22 | 11:00 | SKS LO Aleksandria | - | Volley X LO Toruń | I Krzewiński Kacper | II Rojek Patrycja | Sekretarz Chojnicki Michał |
A-4 | 2023-10-22 | 9:30 | KS Pałac Bydgoszcz | - | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | I Fibor Krzysztof | II Wołowicz Mateusz | Sekretarz Konopiński Jakub |
A-5 | 2023-11-16 | 18:00 | Volley X LO Toruń | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Krzewiński Kacper | II Rojek Patrycja | Sekretarz Dyl Adrianna |
A-6 | 2023-11-05 | 11:00 | MKS Sokół Mogilno | - | SKS LO Aleksandria | I Słomczewski Jarosław | II Solibieda Karolina | Sekretarz Zybała Grzegorz |
A-7 | 2023-11-09 | 18:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | MKS Sokół Mogilno | I Konopiński Jakub | II Fibor Krzysztof | Sekretarz Wołowicz Mateusz |
A-8 | 2023-11-05 | 11:00 | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | - | Volley X LO Toruń | I Konopiński Jakub | II Fibor Krzysztof | Sekretarz Wołowicz Mateusz |
A-9 | 2023-11-18 | 14:00 | MKS Sokół Mogilno | - | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | I Solibieda Karolina | II Rojek Patrycja | Sekretarz Słomczewski Jarosław |
A-10 | 2023-11-19 | 11:00 | SKS LO Aleksandria | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Rojek Patrycja | II Chojnicki Michał | Sekretarz Prętnicka Agnieszka |
A-11 | 2023-11-26 | 11:00 | SKS LO Aleksandria | - | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | I Kopera Agata | II Prętnicka Agnieszka | Sekretarz Kubiak Bartosz |
A-12 | 2023-11-26 | 9:30 | MKS Sokół Mogilno | - | Volley X LO Toruń | I Solibieda Karolina | II Słomczewski Jarosław | Sekretarz Zybała Grzegorz |
A-13 | 2023-12-03 | 12:00 | Volley X LO Toruń | - | SKS LO Aleksandria | I Mądraszewski Jarosław | II Rojek Patrycja | Sekretarz Prętnicka Agnieszka |
A-14 | 2023-12-03 | 10:00 | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Młyniuk Patryk | II Konopiński Jakub | Sekretarz Izdebski Andrzej |
A-15 | 2023-12-10 | 11:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | Volley X LO Toruń | I Młyniuk Patryk | II Mikulski Wojciech | Sekretarz Wołowicz Mateusz |
A-16 | 2023-12-10 | 10:00 | SKS LO Aleksandria | - | MKS Sokół Mogilno | I Mądraszewski Jarosław | II Kochanowicz Julia | Sekretarz Chojnicki Michał |
A-17 | 2024-01-13 | 11:00 | MKS Sokół Mogilno | - | KS Pałac Bydgoszcz | I | II Solibieda Karolina | Sekretarz Zybała Grzegorz |
A-18 | 2024-01-14 | 11:00 | Volley X LO Toruń | - | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | I Fudała Tomasz | II Przyjemski Damian | Sekretarz Kochanowicz Julia |
A-19 | 2024-01-21 | 11:00 | MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA | - | MKS Sokół Mogilno | I Wołowicz Mateusz | II Mikulski Wojciech | Sekretarz Bosiacki Mateusz |
A-20 | 2024-01-21 | 11:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | SKS LO Aleksandria | I Kulińska Iwona | II Konopiński Jakub | Sekretarz Armknecht Małgorzata |
- KS Stal Grudziądz
- KTS Polonia Bytoń
- MUKS Joker Świecie
- UKS "Czwórka" Włocławek
- UKS Budowlanka Toruń
- UKS Culmen Chełmno
B-1 | 2023-10-08 | 10:00 | MUKS Joker Świecie | - | UKS Budowlanka Toruń | I Podlas Andrzej | II Kochanowicz Julia | Sekretarz Majewska Martyna |
B-2 | 2023-10-08 | 10:00 | KS Stal Grudziądz | - | KTS Polonia Bytoń | I Ziółkowski Igor | II Wrzeszykowska Marta | Sekretarz Żurek Jerzy |
B-3 | 2023-10-08 | 10:30 | UKS "Czwórka" Włocławek | - | UKS Culmen Chełmno | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz |
B-4 | 2023-10-22 | 10:00 | UKS Budowlanka Toruń | - | UKS Culmen Chełmno | I Kopera Agata | II Przyjemski Damian | Sekretarz Kochanowicz Julia |
B-5 | 2023-10-22 | 10:00 | KTS Polonia Bytoń | - | UKS "Czwórka" Włocławek | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz |
B-6 | 2023-10-22 | 15:00 | MUKS Joker Świecie | - | KS Stal Grudziądz | I Trybuła Dariusz | II Jasińska Magdalena | Sekretarz Szulc Maciej |
B-7 | 2023-10-29 | 10:00 | KS Stal Grudziądz | - | UKS Budowlanka Toruń | I Żurek Jerzy | II Jasińska Magdalena | Sekretarz Szwaba Agata |
B-8 | 2023-10-29 | 10:30 | UKS "Czwórka" Włocławek | - | MUKS Joker Świecie | I Bychowski Piotr | II Lubomski Jarosław | Sekretarz |
B-9 | 2023-10-29 | 14:00 | UKS Culmen Chełmno | - | KTS Polonia Bytoń | I Trybuła Dariusz | II Jasińska Magdalena | Sekretarz Szwaba Agata |
B-10 | 2023-11-05 | 10:00 | KTS Polonia Bytoń | - | UKS Budowlanka Toruń | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz |
B-11 | 2023-11-05 | 11:00 | MUKS Joker Świecie | - | UKS Culmen Chełmno | I Krzewiński Kacper | II Przyjemski Damian | Sekretarz Kochanowicz Julia |
B-12 | 2023-11-05 | 10:00 | KS Stal Grudziądz | - | UKS "Czwórka" Włocławek | I Jasińska Magdalena | II Ziółkowski Igor | Sekretarz Szwaba Agata |
B-13 | 2023-11-15 | 18:00 | UKS "Czwórka" Włocławek | - | UKS Budowlanka Toruń | I Bychowski Piotr | II Lubomski Jarosław | Sekretarz Rojek Patrycja |
B-14 | 2023-11-18 | 11:00 | UKS Culmen Chełmno | - | KS Stal Grudziądz | I Kopera Agata | II Jasińska Magdalena | Sekretarz Kubiak Bartosz |
B-15 | 2023-11-19 | 10:00 | KTS Polonia Bytoń | - | MUKS Joker Świecie | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz |
B-16 | 2023-11-25 | 10:00 | UKS Budowlanka Toruń | - | MUKS Joker Świecie | I Kochanowicz Julia | II Kubiak Bartosz | Sekretarz Wiliński Daniel |
B-17 | 2023-11-26 | 11:00 | KTS Polonia Bytoń | - | KS Stal Grudziądz | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz |
B-18 | 2023-11-26 | 11:00 | UKS Culmen Chełmno | - | UKS "Czwórka" Włocławek | I Ott Patryk | II Kuskowski Michał | Sekretarz Mądraszewski Jarosław |
B-19 | 2023-12-03 | 11:00 | UKS Culmen Chełmno | - | UKS Budowlanka Toruń | I Majewska Martyna | II Przyjemski Damian | Sekretarz Kochanowicz Julia |
B-20 | 2023-12-03 | 11:00 | UKS "Czwórka" Włocławek | - | KTS Polonia Bytoń | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz |
B-21 | 2023-12-03 | 10:00 | KS Stal Grudziądz | - | MUKS Joker Świecie | I Jasińska Magdalena | II Ziółkowski Igor | Sekretarz Szwaba Agata |
B-22 | 2023-12-10 | 10:00 | UKS Budowlanka Toruń | - | KS Stal Grudziądz | I Fudała Tomasz | II Rojek Patrycja | Sekretarz Majewska Martyna |
B-23 | 2023-12-10 | 11:00 | MUKS Joker Świecie | - | UKS "Czwórka" Włocławek | I Przyjemski Damian | II Trybuła Dariusz | Sekretarz Szwaba Agata |
B-24 | 2023-12-10 | 10:00 | KTS Polonia Bytoń | - | UKS Culmen Chełmno | I Bychowski Piotr | II Lubomski Jarosław | Sekretarz |
B-25 | 2024-01-14 | 12:00 | UKS Budowlanka Toruń | - | KTS Polonia Bytoń | I Dyl Adrianna | II Wiliński Daniel | Sekretarz Rojek Patrycja |
B-26 | 2024-01-14 | 10:30 | UKS Culmen Chełmno | - | MUKS Joker Świecie | I Trybuła Dariusz | II Jasińska Magdalena | Sekretarz Szwaba Agata |
B-27 | 2024-01-13 | 10:30 | UKS "Czwórka" Włocławek | - | KS Stal Grudziądz | I Lubomski Jarosław | II Bychowski Piotr | Sekretarz Rojek Patrycja |
B-28 | 2024-01-21 | 10:00 | UKS Budowlanka Toruń | - | UKS "Czwórka" Włocławek | I Kopera Agata | II Rojek Patrycja | Sekretarz Majewska Martyna |
B-29 | 2024-01-21 | 10:00 | KS Stal Grudziądz | - | UKS Culmen Chełmno | I Żurek Jerzy | II Ziółkowski Igor | Sekretarz Wrzeszykowska Marta |
B-30 | 2024-01-21 | 11:00 | MUKS Joker Świecie | - | KTS Polonia Bytoń | I Jasińska Magdalena | II Trybuła Dariusz | Sekretarz Szwaba Agata |