Kadeci

Grupa Kadet

  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II
  • UKS Budowlanka Toruń
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III
  • KS Stal Grudziądz
  • KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA
Kadet-1 2021-10-23 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III I Janowski Jacek II Wojtczak Bartosz Sekretarz Chrzanowski Franciszek
Kadet-2 2021-10-23 12:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - KS Stal Grudziądz I Wojtczak Bartosz II Janowski Jacek Sekretarz Chrzanowski Franciszek
Kadet-3 2021-10-23 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Przyjemski Damian II Rojek Patrycja Sekretarz Grobelniak Małgorzata
Kadet-6 2021-10-28 18:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Wierzewski Wojciech II Fibor Krzysztof Sekretarz Kowalik Karolina
Kadet-4 2021-10-30 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Wierzewski Wojciech II Wojtczak Bartosz Sekretarz Chrzanowski Franciszek
Kadet-5 2021-10-30 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
Kadet-7 2021-11-02 18:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III I Lubiewski Łukasz II Chojnicki Michał Sekretarz Wróbel Aleksandra
Kadet-8 2021-11-13 10:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Jasińska Magdalena II Fryckowski Marek Sekretarz Trybuła Dariusz
Kadet-14 2021-11-23 18:30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Bosiacki Mateusz II Chojnicki Michał Sekretarz Brzoska Julianna
Kadet-11 2021-11-27 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Fibor Krzysztof II Wierzewski Wojciech Sekretarz Mieszkowska Kasia
Kadet-12 2021-11-28 9:30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - UKS Budowlanka Toruń I Wojtczak Bartosz II Laskowska Anna Sekretarz Skorupski Jacek
Kadet-13 2021-12-04 11:30 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Wiliński Daniel
Kadet-15 2021-12-04 11:00 KS Stal Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Trybuła Dariusz II Żygowska Małgorzata Sekretarz Jasińska Magdalena
Kadet-16 2021-12-10 17:30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Wojtczak Bartosz II Osak Paweł Sekretarz Mieszkowska Kasia
Kadet-17 2021-12-11 11:00 KS Stal Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Fryckowski Marek II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
Kadet-18 2021-12-11 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel
Kadet-19 2021-12-17 17:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Wróbel Aleksandra II Wojtczak Bartosz Sekretarz Chojnicki Michał
Kadet-20 2021-12-18 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KS Stal Grudziądz I Wiliński Daniel II Rojek Patrycja Sekretarz Mądraszewski Jarosław
Kadet-21 2021-12-18 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Bosiacki Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Mieszkowska Kasia
Kadet-23 2022-01-08 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - UKS Budowlanka Toruń I Wojtczak Bartosz II Janowski Jacek Sekretarz Chojnicki Michał
Kadet-24 2022-01-08 10:00 KS Stal Grudziądz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Trybuła Dariusz II Fryckowski Marek Sekretarz Jasińska Magdalena
Kadet-9 2022-01-12 19:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Podlas Andrzej Sekretarz Mądraszewski Jarosław
Kadet-26 2022-01-15 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa I Podlas Andrzej II Rojek Patrycja Sekretarz Mądraszewski Jarosław
Kadet-27 2022-01-29 10:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Porzeziński Artur II Przyjemski Damian Sekretarz Wiliński Daniel
Kadet-25 2022-02-02 17:00 KS Stal Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III I Wrzeszykowska Marta II Mikulski Wojciech Sekretarz Wróbel Aleksandra
Kadet-10 2022-02-03 17:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - KS Stal Grudziądz I Bosiacki Mateusz II Brzoska Julianna Sekretarz Chojnicki Michał
Kadet-22 2022-02-04 17:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Fibor Krzysztof II Chojnicki Michał Sekretarz Chrzanowski Franciszek
Kadet-28 2022-02-05 12:30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - UKS Budowlanka Toruń I Osak Paweł II Laskowska Anna Sekretarz Chrzanowski Franciszek
Kadet-29 2022-02-05 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II I Mądraszewski Jarosław II Podlas Andrzej Sekretarz Krzewiński Kacper
Kadet-30 2022-02-05 10:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - KS Stal Grudziądz I Osak Paweł II Kowalik Karolina Sekretarz Chrzanowski Franciszek