Polski Cukier Liga (juniorki)

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • KS Stal Grudziądz
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • MUKS Joker Świecie
  • Volley X LO Toruń
N/A 2023-09-27 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
1 2023-09-27 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Prażniewski Dominik
2 2023-09-27 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Ksyta Wojciech II Sekretarz Ziółkowski Igor
N/A 2023-10-11 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
3 2023-10-11 18:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Trybuła Dariusz II Żurek Jerzy Sekretarz Jasińska Magdalena
4 2023-10-11 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Kulińska Iwona
N/A 2023-10-25 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
5 2023-10-25 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Ziółkowski Igor II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Agnieszka
6 2023-10-25 19:00 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel
N/A 2023-11-08 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
7 2023-11-08 17:30 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Wróbel Aleksandra II Chojnicki Michał Sekretarz
8 2023-11-08 18:00 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-11-22 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
9 2023-11-22 18:00 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
10 2023-11-22 19:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Wrzeszykowska Marta II Szulc Maciej Sekretarz Żurek Jerzy
N/A 2023-11-29 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
11 2023-11-29 19:30 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
12 2023-11-29 19:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Majewska Martyna
N/A 2023-12-06 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
13 2023-12-06 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz I Wróbel Aleksandra II Ziółkowski Igor Sekretarz Żurek Jerzy
14 2023-12-06 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Lubiewski Łukasz II Młyniuk Patryk Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-12-13 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
15 2023-12-13 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
16 2023-12-13 19:30 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
N/A 2024-01-10 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
17 2024-01-10 19:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Podlas Andrzej Sekretarz Dyl Adrianna
18 2024-01-10 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
20 2024-01-15 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Konopiński Jakub Sekretarz Ksyta Wojciech
N/A 2024-01-17 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
19 2024-01-17 19:00 Volley X LO Toruń - MUKS Joker Świecie I Podlas Andrzej II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
1 2024-06-08 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna SL1: Przyjemski Damian

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • KS Stal Grudziądz
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • MUKS Joker Świecie
  • Volley X LO Toruń
N/A 2023-09-27 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
1 2023-09-27 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Prażniewski Dominik
2 2023-09-27 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Ksyta Wojciech II Sekretarz Ziółkowski Igor
N/A 2023-10-11 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
3 2023-10-11 18:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Trybuła Dariusz II Żurek Jerzy Sekretarz Jasińska Magdalena
4 2023-10-11 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Kulińska Iwona
N/A 2023-10-25 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
5 2023-10-25 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Ziółkowski Igor II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Agnieszka
6 2023-10-25 19:00 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel
N/A 2023-11-08 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
7 2023-11-08 17:30 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Wróbel Aleksandra II Chojnicki Michał Sekretarz
8 2023-11-08 18:00 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-11-22 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
9 2023-11-22 18:00 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
10 2023-11-22 19:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Wrzeszykowska Marta II Szulc Maciej Sekretarz Żurek Jerzy
N/A 2023-11-29 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
11 2023-11-29 19:30 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
12 2023-11-29 19:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Majewska Martyna
N/A 2023-12-06 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
13 2023-12-06 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz I Wróbel Aleksandra II Ziółkowski Igor Sekretarz Żurek Jerzy
14 2023-12-06 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Lubiewski Łukasz II Młyniuk Patryk Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-12-13 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
15 2023-12-13 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
16 2023-12-13 19:30 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
N/A 2024-01-10 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
17 2024-01-10 19:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Podlas Andrzej Sekretarz Dyl Adrianna
18 2024-01-10 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
20 2024-01-15 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Konopiński Jakub Sekretarz Ksyta Wojciech
N/A 2024-01-17 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
19 2024-01-17 19:00 Volley X LO Toruń - MUKS Joker Świecie I Podlas Andrzej II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
1 2024-06-08 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna SL1: Przyjemski Damian

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • KS Stal Grudziądz
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • MUKS Joker Świecie
  • Volley X LO Toruń
N/A 2023-09-27 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
1 2023-09-27 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Prażniewski Dominik
2 2023-09-27 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Ksyta Wojciech II Sekretarz Ziółkowski Igor
N/A 2023-10-11 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
3 2023-10-11 18:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Trybuła Dariusz II Żurek Jerzy Sekretarz Jasińska Magdalena
4 2023-10-11 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Kulińska Iwona
N/A 2023-10-25 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
5 2023-10-25 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Ziółkowski Igor II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Agnieszka
6 2023-10-25 19:00 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel
N/A 2023-11-08 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
7 2023-11-08 17:30 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Wróbel Aleksandra II Chojnicki Michał Sekretarz
8 2023-11-08 18:00 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-11-22 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
9 2023-11-22 18:00 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
10 2023-11-22 19:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Wrzeszykowska Marta II Szulc Maciej Sekretarz Żurek Jerzy
N/A 2023-11-29 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
11 2023-11-29 19:30 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
12 2023-11-29 19:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Majewska Martyna
N/A 2023-12-06 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
13 2023-12-06 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz I Wróbel Aleksandra II Ziółkowski Igor Sekretarz Żurek Jerzy
14 2023-12-06 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Lubiewski Łukasz II Młyniuk Patryk Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-12-13 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
15 2023-12-13 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
16 2023-12-13 19:30 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
N/A 2024-01-10 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
17 2024-01-10 19:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Podlas Andrzej Sekretarz Dyl Adrianna
18 2024-01-10 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
20 2024-01-15 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Konopiński Jakub Sekretarz Ksyta Wojciech
N/A 2024-01-17 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
19 2024-01-17 19:00 Volley X LO Toruń - MUKS Joker Świecie I Podlas Andrzej II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
1 2024-06-08 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna SL1: Przyjemski Damian

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • KS Stal Grudziądz
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • MUKS Joker Świecie
  • Volley X LO Toruń
N/A 2023-09-27 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
1 2023-09-27 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Prażniewski Dominik
2 2023-09-27 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Ksyta Wojciech II Sekretarz Ziółkowski Igor
N/A 2023-10-11 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
3 2023-10-11 18:00 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Trybuła Dariusz II Żurek Jerzy Sekretarz Jasińska Magdalena
4 2023-10-11 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Fibor Krzysztof Sekretarz Kulińska Iwona
N/A 2023-10-25 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
5 2023-10-25 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Ziółkowski Igor II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Agnieszka
6 2023-10-25 19:00 Volley X LO Toruń - KS Stal Grudziądz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Wiliński Daniel
N/A 2023-11-08 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
7 2023-11-08 17:30 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Wróbel Aleksandra II Chojnicki Michał Sekretarz
8 2023-11-08 18:00 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-11-22 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
9 2023-11-22 18:00 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Trybuła Dariusz
10 2023-11-22 19:00 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz I Wrzeszykowska Marta II Szulc Maciej Sekretarz Żurek Jerzy
N/A 2023-11-29 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
11 2023-11-29 19:30 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Wietrzykowski-Adamczyk Tomasz
12 2023-11-29 19:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Mądraszewski Jarosław II Wiliński Daniel Sekretarz Majewska Martyna
N/A 2023-12-06 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
13 2023-12-06 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz I Wróbel Aleksandra II Ziółkowski Igor Sekretarz Żurek Jerzy
14 2023-12-06 18:00 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz I Lubiewski Łukasz II Młyniuk Patryk Sekretarz Trybuła Dariusz
N/A 2023-12-13 MUKS Joker Świecie - pauzuje I II Sekretarz
15 2023-12-13 18:45 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
16 2023-12-13 19:30 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
N/A 2024-01-10 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II Sekretarz
17 2024-01-10 19:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Mądraszewski Jarosław II Podlas Andrzej Sekretarz Dyl Adrianna
18 2024-01-10 18:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Ziółkowski Igor
20 2024-01-15 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Mikulski Wojciech II Konopiński Jakub Sekretarz Ksyta Wojciech
N/A 2024-01-17 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
19 2024-01-17 19:00 Volley X LO Toruń - MUKS Joker Świecie I Podlas Andrzej II Wiliński Daniel Sekretarz Dyl Adrianna
1 2024-06-08 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Majewska Martyna SL1: Przyjemski Damian