Juniorzy

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA
  • UKS Budowlanka Toruń
1 2023-10-22 10:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Mikulski Wojciech II Izdebski Andrzej Sekretarz
2 2023-10-29 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Bydgoszcz I Majewska Martyna II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Kochanowicz Julia
3 2023-11-05 17:30 BKS Chemik Bydgoszcz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Młyniuk Patryk II Wróbel Aleksandra Sekretarz Janowski Jacek
4 2023-11-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna
5 2023-12-06 18:30 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Kochanowicz Julia
6 2024-01-20 12:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Słomczewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Solibieda Karolina
1 2024-06-02 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Majewska Martyna

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA
  • UKS Budowlanka Toruń
1 2023-10-22 10:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Mikulski Wojciech II Izdebski Andrzej Sekretarz
2 2023-10-29 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Bydgoszcz I Majewska Martyna II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Kochanowicz Julia
3 2023-11-05 17:30 BKS Chemik Bydgoszcz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Młyniuk Patryk II Wróbel Aleksandra Sekretarz Janowski Jacek
4 2023-11-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna
5 2023-12-06 18:30 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Kochanowicz Julia
6 2024-01-20 12:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Słomczewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Solibieda Karolina
1 2024-06-02 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Majewska Martyna

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA
  • UKS Budowlanka Toruń
1 2023-10-22 10:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Mikulski Wojciech II Izdebski Andrzej Sekretarz
2 2023-10-29 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Bydgoszcz I Majewska Martyna II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Kochanowicz Julia
3 2023-11-05 17:30 BKS Chemik Bydgoszcz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Młyniuk Patryk II Wróbel Aleksandra Sekretarz Janowski Jacek
4 2023-11-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna
5 2023-12-06 18:30 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Kochanowicz Julia
6 2024-01-20 12:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Słomczewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Solibieda Karolina
1 2024-06-02 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Majewska Martyna

Grupa 1

  • BKS Chemik Bydgoszcz
  • KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA
  • UKS Budowlanka Toruń
1 2023-10-22 10:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Budowlanka Toruń I Mikulski Wojciech II Izdebski Andrzej Sekretarz
2 2023-10-29 10:00 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Bydgoszcz I Majewska Martyna II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Kochanowicz Julia
3 2023-11-05 17:30 BKS Chemik Bydgoszcz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Młyniuk Patryk II Wróbel Aleksandra Sekretarz Janowski Jacek
4 2023-11-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Dyl Adrianna
5 2023-12-06 18:30 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - UKS Budowlanka Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Kochanowicz Julia
6 2024-01-20 12:00 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Bydgoszcz I Słomczewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Solibieda Karolina
1 2024-06-02 9:30 turniej - turniej I Podlas Andrzej II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja SL1: Majewska Martyna