BS Koronowo Liga (kadetki)

Grupa 1/4 Finału Mistrzostw Polski Grupa VIII

  • Energa MKS SMS Kalisz
  • MUKS Joker Świecie
  • UKS Lider Konstantynów Łódzki
  • UKS Varsovia Warszawa
1 2024-03-15 16:00 MUKS Joker Świecie - UKS Lider Konstantynów Łódzki I Lubiewski Łukasz II Czywczyńska Anna Sekretarz Szwaba Agata
2 2024-03-15 Energa MKS SMS Kalisz - UKS Varsovia Warszawa I Czywczyńska Anna II Lubiewski Łukasz Sekretarz Szwaba Agata
3 2024-03-16 14:00 UKS Lider Konstantynów Łódzki - UKS Varsovia Warszawa I Kulińska Iwona II Lubiewski Łukasz Sekretarz Kopera Agata
4 2024-03-16 MUKS Joker Świecie - Energa MKS SMS Kalisz I Lubiewski Łukasz II Kulińska Iwona Sekretarz Kopera Agata
5 2024-03-17 10:00 Energa MKS SMS Kalisz - UKS Lider Konstantynów Łódzki I Mikulski Wojciech II Włodarczyk Marcin Sekretarz Jasińska Magdalena
6 2024-03-17 UKS Varsovia Warszawa - MUKS Joker Świecie I Włodarczyk Marcin II Mikulski Wojciech Sekretarz Jasińska Magdalena

Grupa 1/8 Finału MP

  • Energa MKS Truso Elbląg
  • MUKS Joker Świecie
  • MUKS Sparta Warszawa
  • SAS Sejny
1 2024-03-01 16:00 MUKS Joker Świecie - MUKS Sparta Warszawa I Lubiewski Łukasz II Mikulski Wojciech Sekretarz Konopiński Jakub
2 2024-03-01 Energa MKS Truso Elbląg - SAS Sejny I Mikulski Wojciech II Lubiewski Łukasz Sekretarz Konopiński Jakub
3 2024-03-02 14:00 MUKS Sparta Warszawa - SAS Sejny I Jasińska Magdalena II Przyjemski Damian Sekretarz Ziółkowski Igor
4 2024-03-02 MUKS Joker Świecie - Energa MKS Truso Elbląg I Przyjemski Damian II Jasińska Magdalena Sekretarz Ziółkowski Igor
5 2024-03-03 10:00 Energa MKS Truso Elbląg - MUKS Sparta Warszawa I Wróbel Aleksandra II Lubiewski Łukasz Sekretarz Konopiński Jakub
6 2024-03-03 SAS Sejny - MUKS Joker Świecie I Lubiewski Łukasz II Wróbel Aleksandra Sekretarz Konopiński Jakub

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • KS Stal Grudziądz
  • MUKS Joker Świecie
  • Volley X LO Toruń
1 2024-02-17 10:30 MUKS Joker Świecie - Volley X LO Toruń I Kulińska Iwona II Włodarczyk Marcin Sekretarz Przyjemski Damian
2 2024-02-17 17:00 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz I Ziółkowski Igor II Włodarczyk Marcin Sekretarz Konopiński Jakub
3 2024-02-18 11:00 KS Stal Grudziądz - Volley X LO Toruń I Lubiewski Łukasz II Włodarczyk Marcin Sekretarz Wojtczak Bartosz
4 2024-02-18 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz Sekretarz Wojtczak Bartosz

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MKS Sokół Mogilno
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • SKS LO Aleksandria
  • Volley X LO Toruń
A-0 2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-1 2023-10-08 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Krzysztof
A-2 2023-10-08 11:00 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno I Kubiak Bartosz II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
A-0 2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-3 2023-10-22 11:00 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
A-4 2023-10-22 9:30 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fibor Krzysztof II Wołowicz Mateusz Sekretarz Konopiński Jakub
A-0 2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-0 2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-6 2023-11-05 11:00 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria I Słomczewski Jarosław II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-8 2023-11-05 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-7 2023-11-09 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-5 2023-11-16 18:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Dyl Adrianna
A-9 2023-11-18 14:00 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Solibieda Karolina II Rojek Patrycja Sekretarz Słomczewski Jarosław
A-0 2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-10 2023-11-19 11:00 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-0 2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-11 2023-11-26 11:00 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Kopera Agata II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Kubiak Bartosz
A-12 2023-11-26 9:30 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-13 2023-12-03 12:00 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria I Mądraszewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-14 2023-12-03 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Izdebski Andrzej
A-0 2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-15 2023-12-10 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Młyniuk Patryk II Mikulski Wojciech Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-16 2023-12-10 10:00 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno I Mądraszewski Jarosław II Kochanowicz Julia Sekretarz Chojnicki Michał
A-17 2024-01-13 11:00 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz I II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-18 2024-01-14 11:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
A-0 2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-19 2024-01-21 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno I Wołowicz Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Bosiacki Mateusz
A-20 2024-01-21 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria I Kulińska Iwona II Konopiński Jakub Sekretarz Armknecht Małgorzata
1 2024-05-31 9:30 turniej - turniej I Mikulski Wojciech II Kubiak Bartosz Sekretarz Podlas Andrzej SL1: Mądraszewski Jarosław

Grupa A

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MKS Sokół Mogilno
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • SKS LO Aleksandria
  • Volley X LO Toruń
A-0 2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-1 2023-10-08 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Krzysztof
A-2 2023-10-08 11:00 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno I Kubiak Bartosz II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
A-0 2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-3 2023-10-22 11:00 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
A-4 2023-10-22 9:30 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fibor Krzysztof II Wołowicz Mateusz Sekretarz Konopiński Jakub
A-0 2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-0 2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-6 2023-11-05 11:00 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria I Słomczewski Jarosław II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-8 2023-11-05 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-7 2023-11-09 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-5 2023-11-16 18:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Dyl Adrianna
A-9 2023-11-18 14:00 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Solibieda Karolina II Rojek Patrycja Sekretarz Słomczewski Jarosław
A-0 2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-10 2023-11-19 11:00 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-0 2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-11 2023-11-26 11:00 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Kopera Agata II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Kubiak Bartosz
A-12 2023-11-26 9:30 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-13 2023-12-03 12:00 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria I Mądraszewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-14 2023-12-03 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Izdebski Andrzej
A-0 2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-15 2023-12-10 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Młyniuk Patryk II Mikulski Wojciech Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-16 2023-12-10 10:00 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno I Mądraszewski Jarosław II Kochanowicz Julia Sekretarz Chojnicki Michał
A-17 2024-01-13 11:00 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz I II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-18 2024-01-14 11:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
A-0 2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-19 2024-01-21 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno I Wołowicz Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Bosiacki Mateusz
A-20 2024-01-21 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria I Kulińska Iwona II Konopiński Jakub Sekretarz Armknecht Małgorzata
1 2024-05-31 9:30 turniej - turniej I Mikulski Wojciech II Kubiak Bartosz Sekretarz Podlas Andrzej SL1: Mądraszewski Jarosław

Grupa B

  • KS Stal Grudziądz
  • KTS Polonia Bytoń
  • MUKS Joker Świecie
  • UKS "Czwórka" Włocławek
  • UKS Budowlanka Toruń
  • UKS Culmen Chełmno
B-1 2023-10-08 10:00 MUKS Joker Świecie - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Kochanowicz Julia Sekretarz Majewska Martyna
B-2 2023-10-08 10:00 KS Stal Grudziądz - KTS Polonia Bytoń I Ziółkowski Igor II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Żurek Jerzy
B-3 2023-10-08 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-4 2023-10-22 10:00 UKS Budowlanka Toruń - UKS Culmen Chełmno I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-5 2023-10-22 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS "Czwórka" Włocławek I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-6 2023-10-22 15:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szulc Maciej
B-7 2023-10-29 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-8 2023-10-29 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Joker Świecie I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
B-9 2023-10-29 14:00 UKS Culmen Chełmno - KTS Polonia Bytoń I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-10 2023-11-05 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS Budowlanka Toruń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-11 2023-11-05 11:00 MUKS Joker Świecie - UKS Culmen Chełmno I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-12 2023-11-05 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS "Czwórka" Włocławek I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Szwaba Agata
B-13 2023-11-15 18:00 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Budowlanka Toruń I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
B-14 2023-11-18 11:00 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Kopera Agata II Jasińska Magdalena Sekretarz Kubiak Bartosz
B-15 2023-11-19 10:00 KTS Polonia Bytoń - MUKS Joker Świecie I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-16 2023-11-25 10:00 UKS Budowlanka Toruń - MUKS Joker Świecie I Kochanowicz Julia II Kubiak Bartosz Sekretarz Wiliński Daniel
B-17 2023-11-26 11:00 KTS Polonia Bytoń - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-18 2023-11-26 11:00 UKS Culmen Chełmno - UKS "Czwórka" Włocławek I Ott Patryk II Kuskowski Michał Sekretarz Mądraszewski Jarosław
B-19 2023-12-03 11:00 UKS Culmen Chełmno - UKS Budowlanka Toruń I Majewska Martyna II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-20 2023-12-03 11:00 UKS "Czwórka" Włocławek - KTS Polonia Bytoń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-21 2023-12-03 10:00 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Szwaba Agata
B-22 2023-12-10 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KS Stal Grudziądz I Fudała Tomasz II Rojek Patrycja Sekretarz Majewska Martyna
B-23 2023-12-10 11:00 MUKS Joker Świecie - UKS "Czwórka" Włocławek I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
B-24 2023-12-10 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS Culmen Chełmno I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
B-27 2024-01-13 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Rojek Patrycja
B-25 2024-01-14 12:00 UKS Budowlanka Toruń - KTS Polonia Bytoń I Dyl Adrianna II Wiliński Daniel Sekretarz Rojek Patrycja
B-26 2024-01-14 10:30 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-28 2024-01-21 10:00 UKS Budowlanka Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek I Kopera Agata II Rojek Patrycja Sekretarz Majewska Martyna
B-29 2024-01-21 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Wrzeszykowska Marta
B-30 2024-01-21 11:00 MUKS Joker Świecie - KTS Polonia Bytoń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata

Grupa 1

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MKS Sokół Mogilno
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • SKS LO Aleksandria
  • Volley X LO Toruń
A-0 2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-1 2023-10-08 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Krzysztof
A-2 2023-10-08 11:00 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno I Kubiak Bartosz II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
A-0 2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-3 2023-10-22 11:00 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
A-4 2023-10-22 9:30 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fibor Krzysztof II Wołowicz Mateusz Sekretarz Konopiński Jakub
A-0 2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-0 2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-6 2023-11-05 11:00 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria I Słomczewski Jarosław II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-8 2023-11-05 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-7 2023-11-09 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-5 2023-11-16 18:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Dyl Adrianna
A-9 2023-11-18 14:00 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Solibieda Karolina II Rojek Patrycja Sekretarz Słomczewski Jarosław
A-0 2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-10 2023-11-19 11:00 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-0 2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-11 2023-11-26 11:00 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Kopera Agata II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Kubiak Bartosz
A-12 2023-11-26 9:30 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-13 2023-12-03 12:00 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria I Mądraszewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-14 2023-12-03 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Izdebski Andrzej
A-0 2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-15 2023-12-10 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Młyniuk Patryk II Mikulski Wojciech Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-16 2023-12-10 10:00 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno I Mądraszewski Jarosław II Kochanowicz Julia Sekretarz Chojnicki Michał
A-17 2024-01-13 11:00 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz I II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-18 2024-01-14 11:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
A-0 2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-19 2024-01-21 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno I Wołowicz Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Bosiacki Mateusz
A-20 2024-01-21 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria I Kulińska Iwona II Konopiński Jakub Sekretarz Armknecht Małgorzata
1 2024-05-31 9:30 turniej - turniej I Mikulski Wojciech II Kubiak Bartosz Sekretarz Podlas Andrzej SL1: Mądraszewski Jarosław

Grupa A

  • KS Pałac Bydgoszcz
  • MKS Sokół Mogilno
  • MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA
  • SKS LO Aleksandria
  • Volley X LO Toruń
A-0 2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-1 2023-10-08 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria I Wojtczak Bartosz II Młyniuk Patryk Sekretarz Fibor Krzysztof
A-2 2023-10-08 11:00 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno I Kubiak Bartosz II Mądraszewski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
A-0 2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-3 2023-10-22 11:00 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Chojnicki Michał
A-4 2023-10-22 9:30 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fibor Krzysztof II Wołowicz Mateusz Sekretarz Konopiński Jakub
A-0 2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-0 2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-6 2023-11-05 11:00 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria I Słomczewski Jarosław II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-8 2023-11-05 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-7 2023-11-09 18:00 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I Konopiński Jakub II Fibor Krzysztof Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-5 2023-11-16 18:00 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Krzewiński Kacper II Rojek Patrycja Sekretarz Dyl Adrianna
A-9 2023-11-18 14:00 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Solibieda Karolina II Rojek Patrycja Sekretarz Słomczewski Jarosław
A-0 2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-10 2023-11-19 11:00 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz I Rojek Patrycja II Chojnicki Michał Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-0 2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje I II Sekretarz
A-11 2023-11-26 11:00 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Kopera Agata II Prętnicka Agnieszka Sekretarz Kubiak Bartosz
A-12 2023-11-26 9:30 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń I Solibieda Karolina II Słomczewski Jarosław Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje I II Sekretarz
A-13 2023-12-03 12:00 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria I Mądraszewski Jarosław II Rojek Patrycja Sekretarz Prętnicka Agnieszka
A-14 2023-12-03 10:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz I Młyniuk Patryk II Konopiński Jakub Sekretarz Izdebski Andrzej
A-0 2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje I II Sekretarz
A-15 2023-12-10 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń I Młyniuk Patryk II Mikulski Wojciech Sekretarz Wołowicz Mateusz
A-16 2023-12-10 10:00 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno I Mądraszewski Jarosław II Kochanowicz Julia Sekretarz Chojnicki Michał
A-17 2024-01-13 11:00 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz I II Solibieda Karolina Sekretarz Zybała Grzegorz
A-0 2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje I II Sekretarz
A-18 2024-01-14 11:00 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA I Fudała Tomasz II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
A-0 2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje I II Sekretarz
A-19 2024-01-21 11:00 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno I Wołowicz Mateusz II Mikulski Wojciech Sekretarz Bosiacki Mateusz
A-20 2024-01-21 11:00 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria I Kulińska Iwona II Konopiński Jakub Sekretarz Armknecht Małgorzata
1 2024-05-31 9:30 turniej - turniej I Mikulski Wojciech II Kubiak Bartosz Sekretarz Podlas Andrzej SL1: Mądraszewski Jarosław

Grupa B

  • KS Stal Grudziądz
  • KTS Polonia Bytoń
  • MUKS Joker Świecie
  • UKS "Czwórka" Włocławek
  • UKS Budowlanka Toruń
  • UKS Culmen Chełmno
B-1 2023-10-08 10:00 MUKS Joker Świecie - UKS Budowlanka Toruń I Podlas Andrzej II Kochanowicz Julia Sekretarz Majewska Martyna
B-2 2023-10-08 10:00 KS Stal Grudziądz - KTS Polonia Bytoń I Ziółkowski Igor II Wrzeszykowska Marta Sekretarz Żurek Jerzy
B-3 2023-10-08 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-4 2023-10-22 10:00 UKS Budowlanka Toruń - UKS Culmen Chełmno I Kopera Agata II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-5 2023-10-22 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS "Czwórka" Włocławek I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-6 2023-10-22 15:00 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szulc Maciej
B-7 2023-10-29 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń I Żurek Jerzy II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-8 2023-10-29 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Joker Świecie I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
B-9 2023-10-29 14:00 UKS Culmen Chełmno - KTS Polonia Bytoń I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-10 2023-11-05 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS Budowlanka Toruń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-11 2023-11-05 11:00 MUKS Joker Świecie - UKS Culmen Chełmno I Krzewiński Kacper II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-12 2023-11-05 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS "Czwórka" Włocławek I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Szwaba Agata
B-13 2023-11-15 18:00 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Budowlanka Toruń I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz Rojek Patrycja
B-14 2023-11-18 11:00 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz I Kopera Agata II Jasińska Magdalena Sekretarz Kubiak Bartosz
B-15 2023-11-19 10:00 KTS Polonia Bytoń - MUKS Joker Świecie I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-16 2023-11-25 10:00 UKS Budowlanka Toruń - MUKS Joker Świecie I Kochanowicz Julia II Kubiak Bartosz Sekretarz Wiliński Daniel
B-17 2023-11-26 11:00 KTS Polonia Bytoń - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-18 2023-11-26 11:00 UKS Culmen Chełmno - UKS "Czwórka" Włocławek I Ott Patryk II Kuskowski Michał Sekretarz Mądraszewski Jarosław
B-19 2023-12-03 11:00 UKS Culmen Chełmno - UKS Budowlanka Toruń I Majewska Martyna II Przyjemski Damian Sekretarz Kochanowicz Julia
B-20 2023-12-03 11:00 UKS "Czwórka" Włocławek - KTS Polonia Bytoń I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz
B-21 2023-12-03 10:00 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie I Jasińska Magdalena II Ziółkowski Igor Sekretarz Szwaba Agata
B-22 2023-12-10 10:00 UKS Budowlanka Toruń - KS Stal Grudziądz I Fudała Tomasz II Rojek Patrycja Sekretarz Majewska Martyna
B-23 2023-12-10 11:00 MUKS Joker Świecie - UKS "Czwórka" Włocławek I Przyjemski Damian II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata
B-24 2023-12-10 10:00 KTS Polonia Bytoń - UKS Culmen Chełmno I Bychowski Piotr II Lubomski Jarosław Sekretarz
B-27 2024-01-13 10:30 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz I Lubomski Jarosław II Bychowski Piotr Sekretarz Rojek Patrycja
B-25 2024-01-14 12:00 UKS Budowlanka Toruń - KTS Polonia Bytoń I Dyl Adrianna II Wiliński Daniel Sekretarz Rojek Patrycja
B-26 2024-01-14 10:30 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie I Trybuła Dariusz II Jasińska Magdalena Sekretarz Szwaba Agata
B-28 2024-01-21 10:00 UKS Budowlanka Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek I Kopera Agata II Rojek Patrycja Sekretarz Majewska Martyna
B-29 2024-01-21 10:00 KS Stal Grudziądz - UKS Culmen Chełmno I Żurek Jerzy II Ziółkowski Igor Sekretarz Wrzeszykowska Marta
B-30 2024-01-21 11:00 MUKS Joker Świecie - KTS Polonia Bytoń I Jasińska Magdalena II Trybuła Dariusz Sekretarz Szwaba Agata