Młodziczki GRAN Liga (młodzicy) BS Koronowo Liga (kadetki) Kadeci Polski Cukier Liga (juniorki) Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 14

Grupa 1/8 FIN MP GRUPA 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Absolwent SC Olsztyn 03062161139
2LOS Nowy Dwór Mazowiecki 02052154107
3KS Pałac Bydgoszcz 01034140129
4MOSiR Bielsk Podlaski 0000670150

Etap 13

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010060
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 01032108104
3MSPS Inowrocław 0102387108
4KS Stal Grudziądz 0000477100

Etap 12

Grupa 1/2 FIN

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0103211392
2MUKS Joker Świecie 01033114126
3Lider Volleystal Grudziąddz 0102398107

Etap 10

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 9

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 02041120101
2MSPS Inowrocław 010228985
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0001497120

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0204010044
2MUKS Joker Świecie 010227086
3KS Pałac Bydgoszcz II0000460100

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS LO Aleksandria 02041108103
2Lider Volleystal Grudziąddz 0103211396
3MKS Sokół Mogilno 0000478100

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0204010057
2UKS "Czwórka" Włocławek 01023101107
3KS Spartakus Koronowo 0001476113

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Koset Grudziądz 0204010052
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0102310094
3MUKS Spartakus Lniano 0001460114

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Culmen Chełmno 0204010052
2Volley X LO Toruń 010227578
3KS Stal Grudziądz II0000455100

Etap 8

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204111077
2MSPS Inowrocław 01033106101
3KS Pałac Bydgoszcz II0001469107

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0204010185
2MUKS Joker Świecie 010229688
3Lider Volleystal Grudziąddz 0000476100

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0204111187
2MKS Sokół Mogilno 010228391
3KS Spartakus Koronowo 0001495111

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS LO Aleksandria 0204111089
2MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 01033118100
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0001472111

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS "Czwórka" Włocławek 0204111480
2TS Koset Grudziądz 01033108109
3UKS Culmen Chełmno 0001482115

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Spartakus Lniano 0204010058
2Volley X LO Toruń 010228580
3KS Stal Grudziądz II0000453100

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010057
2MSPS Inowrocław 010227984
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0000462100
1 2023-12-16 MSPS Inowrocław - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
2 2023-12-16 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
3 2023-12-16 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz II0103211199
2MUKS Joker Świecie 010229098
3KS Stal Grudziądz 01023109113
1 2023-12-16 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)
2 2023-12-16 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie 0:2 (23:25, 25:27, 0:0)
3 2023-12-16 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Stal Grudziądz 1:2 (22:25, 25:20, 0:0, 14:16)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lider Volleystal Grudziąddz 0204010071
2KS Spartakus Koronowo 010229090
3MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0000472101
1 2023-12-17 KS Spartakus Koronowo - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 2:0 (26:24, 25:16, 0:0)
2 2023-12-17 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Spartakus Koronowo 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
3 2023-12-17 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - Lider Volleystal Grudziąddz 0:2 (16:25, 16:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Sokół Mogilno 02042120107
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II01032103106
3TS Koset Grudziądz 0001498108
1 2023-12-16 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - TS Koset Grudziądz 2:0 (25:22, 25:22, 0:0)
2 2023-12-16 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 2:1 (22:25, 25:19, 0:0, 15:9)
3 2023-12-16 TS Koset Grudziądz - MKS Sokół Mogilno 1:2 (21:25, 25:18, 0:0, 8:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS LO Aleksandria 0204110980
2UKS Culmen Chełmno 0103210489
3MUKS Spartakus Lniano 0000456100
1 2023-12-16 UKS Culmen Chełmno - MUKS Spartakus Lniano 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
2 2023-12-16 SKS LO Aleksandria - UKS Culmen Chełmno 2:1 (25:16, 19:25, 0:0, 15:13)
3 2023-12-16 MUKS Spartakus Lniano - SKS LO Aleksandria 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS "Czwórka" Włocławek 0204010054
2Volley X LO Toruń 010228578
3KS Stal Grudziądz II0000447100
1 2023-12-16 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz II 2:0 (25:11, 25:8, 0:0)
2 2023-12-16 Volley X LO Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek 0:2 (13:25, 22:25, 0:0)
3 2023-12-16 KS Stal Grudziądz II - Volley X LO Toruń 0:2 (7:25, 21:25, 0:0)

Etap 6

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010075
2MSPS Inowrocław 010229190
3KS Stal Grudziądz 0000474100
1 2023-12-02 MSPS Inowrocław - KS Stal Grudziądz 2:0 (25:21, 25:19, 0:0)
2 2023-12-02 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)
3 2023-12-02 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (11:25, 23:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0204010065
2MUKS Joker Świecie 0102395106
3Lider Volleystal Grudziąddz 0001485109
1 2023-12-02 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Lider Volleystal Grudziąddz 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)
2 2023-12-02 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
3 2023-12-02 Lider Volleystal Grudziąddz - MUKS Joker Świecie 1:2 (25:19, 18:25, 0:0, 13:15)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz II010215955
2KS Spartakus Koronowo 000125559
3MKS Sokół Mogilno 0000000
1 2023-12-02 KS Spartakus Koronowo - KS Pałac Bydgoszcz II 1:2 (25:19, 18:25, 0:0, 12:15)
2 2023-12-02 MKS Sokół Mogilno - KS Spartakus Koronowo 0:0
3 2023-12-02 KS Pałac Bydgoszcz II - MKS Sokół Mogilno 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 01032112105
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II01033116119
3SKS LO Aleksandria 0102397101
1 2023-12-02 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - SKS LO Aleksandria 1:2 (15:25, 25:17, 0:0, 11:15)
2 2023-12-02 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 1:2 (26:24, 22:25, 0:0, 14:16)
3 2023-12-02 SKS LO Aleksandria - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0:2 (23:25, 17:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Koset Grudziądz 0204111388
2UKS Culmen Chełmno 010229466
3Volley X LO Toruń 0001460113
1 2023-12-02 TS Koset Grudziądz - Volley X LO Toruń 2:1 (25:7, 23:25, 0:0, 15:12)
2 2023-12-02 UKS Culmen Chełmno - TS Koset Grudziądz 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
3 2023-12-02 Volley X LO Toruń - UKS Culmen Chełmno 0:2 (11:25, 5:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Spartakus Lniano 0204111065
2UKS "Czwórka" Włocławek 010329680
3KS Stal Grudziądz II0000439100
1 2023-12-02 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II 2:0 (25:7, 25:12, 0:0)
2 2023-12-02 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Spartakus Lniano 1:2 (9:25, 25:20, 0:0, 12:15)
3 2023-12-02 KS Stal Grudziądz II - UKS "Czwórka" Włocławek 0:2 (12:25, 8:25, 0:0)

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010051
2MSPS Inowrocław 010228086
3MUKS Joker Świecie 0000457100
1 2023-11-25 MSPS Inowrocław - MUKS Joker Świecie 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
2 2023-11-25 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław 2:0 (25:18, 25:12, 0:0)
3 2023-11-25 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (6:25, 15:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0204010070
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 010228677
3MKS Sokół Mogilno 0000461100
1 2023-11-25 KS Stal Grudziądz - MKS Sokół Mogilno 2:0 (25:15, 25:19, 0:0)
2 2023-11-25 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Stal Grudziądz 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
3 2023-11-25 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:2 (13:25, 14:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lider Volleystal Grudziąddz 010329897
2KS Spartakus Koronowo 010228486
3MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 010239998
1 2023-11-25 KS Spartakus Koronowo - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 2:0 (25:16, 25:20, 0:0)
2 2023-11-25 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Spartakus Koronowo 2:0 (25:13, 25:21, 0:0)
3 2023-11-25 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - Lider Volleystal Grudziąddz 2:1 (25:17, 23:25, 0:0, 15:6)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz II0204111374
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0102390106
3UKS Culmen Chełmno 00024104127
1 2023-11-25 UKS Culmen Chełmno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 1:2 (20:25, 26:24, 0:0, 10:15)
2 2023-11-25 KS Pałac Bydgoszcz II - UKS Culmen Chełmno 2:1 (23:25, 25:11, 0:0, 15:12)
3 2023-11-25 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (7:25, 19:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS LO Aleksandria 0204110794
2TS Koset Grudziądz 01033106117
3UKS "Czwórka" Włocławek 00014103105
1 2023-11-25 TS Koset Grudziądz - SKS LO Aleksandria 1:2 (16:25, 25:17, 0:0, 10:15)
2 2023-11-25 UKS "Czwórka" Włocławek - TS Koset Grudziądz 1:2 (25:15, 23:25, 0:0, 12:15)
3 2023-11-25 SKS LO Aleksandria - UKS "Czwórka" Włocławek 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volley X LO Toruń 0204010069
2MUKS Spartakus Lniano 010229480
3KS Stal Grudziądz II0000455100
1 2023-11-25 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II 2:0 (25:16, 25:14, 0:0)
2 2023-11-25 Volley X LO Toruń - MUKS Spartakus Lniano 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
3 2023-11-25 KS Stal Grudziądz II - Volley X LO Toruń 0:2 (16:25, 9:25, 0:0)

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010066
2MSPS Inowrocław 010227986
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0000473100
1 2023-11-04 MSPS Inowrocław - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
2 2023-11-04 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław 2:0 (25:10, 25:19, 0:0)
3 2023-11-04 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 0204010070
2KS Stal Grudziądz 010229294
3Lider Volleystal Grudziąddz 0000474102
1 2023-11-12 MUKS Joker Świecie - Lider Volleystal Grudziąddz 2:0 (25:12, 25:18, 0:0)
2 2023-11-12 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)
3 2023-11-12 Lider Volleystal Grudziąddz - KS Stal Grudziądz 0:2 (19:25, 25:27, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Sokół Mogilno 0103210797
2KS Spartakus Koronowo 010228986
3KS Pałac Bydgoszcz II0102394107
1 2023-11-04 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Spartakus Koronowo 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
2 2023-11-04 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II 1:2 (25:18, 22:25, 0:0, 10:15)
3 2023-11-04 KS Spartakus Koronowo - MKS Sokół Mogilno 0:2 (17:25, 22:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0204010055
2UKS Culmen Chełmno 0102396108
3UKS "Czwórka" Włocławek 0001483116
1 2023-11-04 UKS Culmen Chełmno - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0:2 (16:25, 14:25, 0:0)
2 2023-11-04 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno 1:2 (18:25, 28:26, 0:0, 12:15)
3 2023-11-04 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - UKS "Czwórka" Włocławek 2:0 (25:11, 25:14, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0204010055
2TS Koset Grudziądz 010227776
3Volley X LO Toruń 0000454100
1 2023-11-04 TS Koset Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 0:2 (21:25, 6:25, 0:0)
2 2023-11-04 Volley X LO Toruń - TS Koset Grudziądz 0:2 (13:25, 13:25, 0:0)
3 2023-11-04 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - Volley X LO Toruń 2:0 (25:18, 25:10, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS LO Aleksandria 0204010042
2MUKS Spartakus Lniano 010227393
3KS Stal Grudziądz II0000463101
1 2023-11-04 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II 2:0 (25:19, 26:24, 0:0)
2 2023-11-04 SKS LO Aleksandria - MUKS Spartakus Lniano 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
3 2023-11-04 KS Stal Grudziądz II - SKS LO Aleksandria 0:2 (7:25, 13:25, 0:0)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010058
2MSPS Inowrocław 010227386
3KS Stal Grudziądz 0000471100
1 2023-10-28 KS Stal Grudziądz - MSPS Inowrocław 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
2 2023-10-28 KS Pałac Bydgoszcz - KS Stal Grudziądz 2:0 (25:15, 25:20, 0:0)
3 2023-10-28 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (13:25, 10:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0204010068
2MUKS Joker Świecie 0102310297
3MKS Sokół Mogilno 0001477114
1 2023-10-28 MKS Sokół Mogilno - MUKS Joker Świecie 1:2 (26:24, 13:25, 0:0, 8:15)
2 2023-10-28 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno 2:0 (25:22, 25:8, 0:0)
3 2023-10-28 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:2 (18:25, 20:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lider Volleystal Grudziąddz 0204111274
2KS Pałac Bydgoszcz II01032103104
3UKS "Czwórka" Włocławek 0000463100
1 2023-10-28 Lider Volleystal Grudziąddz - UKS "Czwórka" Włocławek 2:0 (25:12, 25:9, 0:0)
2 2023-10-28 KS Pałac Bydgoszcz II - Lider Volleystal Grudziąddz 1:2 (17:25, 25:22, 0:0, 11:15)
3 2023-10-28 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Spartakus Koronowo 0204010172
2UKS Culmen Chełmno 010229782
3Volley X LO Toruń 0000456100
1 2023-10-28 Volley X LO Toruń - KS Spartakus Koronowo 0:2 (17:25, 8:25, 0:0)
2 2023-10-28 UKS Culmen Chełmno - Volley X LO Toruń 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
3 2023-10-28 KS Spartakus Koronowo - UKS Culmen Chełmno 2:0 (26:24, 25:23, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0204111479
2TS Koset Grudziądz 0102385105
3SKS LO Aleksandria 00024111126
1 2023-10-30 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - SKS LO Aleksandria 2:1 (25:17, 24:26, 0:0, 15:13)
2 2023-10-30 TS Koset Grudziądz - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0:2 (7:25, 16:25, 0:0)
3 2023-10-30 SKS LO Aleksandria - TS Koset Grudziądz 1:2 (17:25, 25:22, 0:0, 13:15)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0204010050
2MUKS Spartakus Lniano 010227585
3KS Stal Grudziądz II0000460100
1 2023-10-28 MUKS Spartakus Lniano - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 0:2 (8:25, 17:25, 0:0)
2 2023-10-28 KS Stal Grudziądz II - MUKS Spartakus Lniano 0:2 (14:25, 21:25, 0:0)
3 2023-10-28 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - KS Stal Grudziądz II 2:0 (25:10, 25:15, 0:0)

Etap 2

Grupa G

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010164
2MSPS Inowrocław 010228883
3MKS Sokół Mogilno 0000458100
1 2023-10-21 MKS Sokół Mogilno - MSPS Inowrocław 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
2 2023-10-21 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno 2:0 (25:11, 25:15, 0:0)
3 2023-10-21 MSPS Inowrocław - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (24:26, 14:25, 0:0)

Grupa H

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0204010064
2MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 010227881
3MUKS Joker Świecie 0000467100
1 2023-10-21 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 2:0 (25:10, 25:18, 0:0)
2 2023-10-21 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz 0:2 (23:25, 13:25, 0:0)
3 2023-10-21 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Joker Świecie 2:0 (25:23, 25:8, 0:0)

Grupa I

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz II0204010054
2UKS "Czwórka" Włocławek 0102390103
3Volley X LO Toruń 0001475108
1 2023-10-21 Volley X LO Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek 1:2 (21:25, 25:18, 0:0, 7:15)
2 2023-10-21 KS Pałac Bydgoszcz II - Volley X LO Toruń 2:0 (25:13, 25:9, 0:0)
3 2023-10-21 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (15:25, 17:25, 0:0)

Grupa J

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lider Volleystal Grudziąddz 0204010054
2UKS Culmen Chełmno 0102380109
3KS Spartakus Koronowo 0001486103
1 2023-10-21 Lider Volleystal Grudziąddz - UKS Culmen Chełmno 2:0 (25:15, 25:12, 0:0)
2 2023-10-21 KS Spartakus Koronowo - Lider Volleystal Grudziąddz 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
3 2023-10-21 UKS Culmen Chełmno - KS Spartakus Koronowo 2:1 (25:20, 12:25, 0:0, 16:14)

Grupa K

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Koset Grudziądz 0204010041
2KS Stal Grudziądz II0102387106
3MUKS Spartakus Lniano 0001467107
1 2023-10-18 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz II 1:2 (18:25, 25:17, 0:0, 13:15)
2 2023-10-18 TS Koset Grudziądz - MUKS Spartakus Lniano 2:0 (25:7, 25:4, 0:0)
3 2023-10-18 KS Stal Grudziądz II - TS Koset Grudziądz 0:2 (11:25, 19:25, 0:0)

Grupa L

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0204010061
2SKS LO Aleksandria 010228186
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0000466100
1 2023-10-21 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
2 2023-10-21 SKS LO Aleksandria - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 0:2 (18:25, 13:25, 0:0)
3 2023-10-21 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - SKS LO Aleksandria 0:2 (13:25, 23:25, 0:0)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010042
2KS Pałac Bydgoszcz II010227275
3TS Koset Grudziądz 0000445100
1 2024-06-01 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
2 2024-06-01 KS Pałac Bydgoszcz - TS Koset Grudziądz 2:0 (25:7, 25:13, 0:0)
3 2024-06-01 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010042
2KS Pałac Bydgoszcz II010227275
3TS Koset Grudziądz 0000445100
1 2024-06-01 TS Koset Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
2 2024-06-01 KS Pałac Bydgoszcz - TS Koset Grudziądz 2:0 (25:7, 25:13, 0:0)
3 2024-06-01 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (10:25, 12:25, 0:0)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 0204010053
2KS Spartakus Koronowo 010228076
3SKS LO Aleksandria 0000449100
1 2023-09-30 SKS LO Aleksandria - KS Spartakus Koronowo 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)
2 2023-09-30 MUKS Joker Świecie - SKS LO Aleksandria 2:0 (25:15, 25:8, 0:0)
3 2023-09-30 KS Spartakus Koronowo - MUKS Joker Świecie 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)

Grupa C

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0204111699
2Lider Volleystal Grudziąddz 010239896
3MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 00024107126
1 2023-09-30 Lider Volleystal Grudziąddz - MKS Wazówna Golub-Dobrzyń 2:1 (20:25, 25:13, 0:0, 15:8)
2 2023-09-30 KS Stal Grudziądz - Lider Volleystal Grudziąddz 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
3 2023-09-30 MKS Wazówna Golub-Dobrzyń - KS Stal Grudziądz 1:2 (21:25, 28:26, 0:0, 12:15)

Grupa D

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Sokół Mogilno 0204010057
2Volley X LO Toruń 010228681
3MUKS Spartakus Lniano 0000452100
1 2023-09-30 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
2 2023-09-30 MUKS Spartakus Lniano - Volley X LO Toruń 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
3 2023-09-30 MKS Sokół Mogilno - MUKS Spartakus Lniano 2:0 (25:7, 25:14, 0:0)

Grupa E

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MSPS Inowrocław 0204010032
2UKS "Czwórka" Włocławek 010226869
3KS Stal Grudziądz II0000433100
1 2023-09-30 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz II 2:0 (25:13, 25:6, 0:0)
2 2023-09-30 MSPS Inowrocław - UKS "Czwórka" Włocławek 2:0 (25:9, 25:9, 0:0)
3 2023-09-30 KS Stal Grudziądz II - MSPS Inowrocław 0:2 (5:25, 9:25, 0:0)

Grupa F

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0204010057
2UKS Culmen Chełmno 010227889
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II0000468100
1 2023-09-30 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 2:0 (25:17, 25:12, 0:0)
2 2023-09-30 UKS Culmen Chełmno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:2 (13:25, 15:25, 0:0)
3 2023-09-30 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II - UKS Culmen Chełmno 0:2 (16:25, 23:25, 0:0)