Młodziczki GRAN Liga (młodzicy) BS Koronowo Liga (kadetki) Kadeci Polski Cukier Liga (juniorki) Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 4

Grupa 1/4 Finału Mistrzostw Polski Grupa VIII

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa MKS SMS Kalisz 36393274237
2UKS Lider Konstantynów Łódzki 35274248213
3UKS Varsovia Warszawa 34138218245
4MUKS Joker Świecie 33059261306

Etap 3

Grupa 1/8 Finału MP

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 39390225145
2MUKS Sparta Warszawa 36263204152
3Energa MKS Truso Elbląg 33136168188
4SAS Sejny 30009113225

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 24262183131
2KS Pałac Bydgoszcz 23153168149
3KS Stal Grudziądz 23133116133
4Volley X LO Toruń 2200696150

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 8248241623267
2Volley X LO Toruń 81651811611602
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 81451612583541
4MKS Sokół Mogilno 862819455623
5SKS LO Aleksandria 800124370609
1 2023-10-08 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:16, 25:15, 25:7)
2 2023-10-08 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno 3:0 (25:22, 25:10, 25:17)
2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje0:0
3 2023-10-22 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń 0:3 (16:25, 14:25, 21:25)
4 2023-10-22 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:0 (25:7, 25:17, 25:11)
2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje0:0
5 2023-11-16 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (13:25, 25:23, 12:25, 11:25)
6 2023-11-05 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:20, 25:17, 25:12)
2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje0:0
7 2023-11-09 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno 3:0 (25:8, 25:9, 25:5)
8 2023-11-05 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń 3:2 (21:25, 22:25, 26:24, 25:16, 15:10)
2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje0:0
9 2023-11-18 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:3 (19:25, 12:25, 11:25)
10 2023-11-19 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (7:25, 9:25, 16:25)
2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje0:0
11 2023-11-26 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:3 (8:25, 14:25, 16:25)
12 2023-11-26 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń 1:3 (16:25, 19:25, 25:14, 23:25)
2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje0:0
13 2023-12-03 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:15, 25:23, 25:21)
14 2023-12-03 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 10:25, 8:25)
2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje0:0
15 2023-12-10 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń 3:0 (25:12, 25:18, 25:8)
16 2023-12-10 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno 1:3 (19:25, 20:25, 25:9, 23:25)
2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje0:0
17 2024-01-13 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (7:25, 4:25, 14:25)
18 2024-01-14 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:1 (25:19, 23:25, 25:15, 25:19)
2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje0:0
19 2024-01-21 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno 3:1 (25:19, 23:25, 25:11, 25:20)
20 2024-01-21 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:4, 25:7, 25:5)
2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje0:0

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 8248241623267
2Volley X LO Toruń 81651811611602
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 81451612583541
4MKS Sokół Mogilno 862819455623
5SKS LO Aleksandria 800124370609
1 2023-10-08 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:16, 25:15, 25:7)
2 2023-10-08 Volley X LO Toruń - MKS Sokół Mogilno 3:0 (25:22, 25:10, 25:17)
2023-10-08 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje0:0
3 2023-10-22 SKS LO Aleksandria - Volley X LO Toruń 0:3 (16:25, 14:25, 21:25)
4 2023-10-22 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:0 (25:7, 25:17, 25:11)
2023-10-22 MKS Sokół Mogilno - pauzuje0:0
5 2023-11-16 Volley X LO Toruń - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (13:25, 25:23, 12:25, 11:25)
6 2023-11-05 MKS Sokół Mogilno - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:20, 25:17, 25:12)
2023-10-29 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje0:0
7 2023-11-09 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno 3:0 (25:8, 25:9, 25:5)
8 2023-11-05 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - Volley X LO Toruń 3:2 (21:25, 22:25, 26:24, 25:16, 15:10)
2023-11-05 SKS LO Aleksandria - pauzuje0:0
9 2023-11-18 MKS Sokół Mogilno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:3 (19:25, 12:25, 11:25)
10 2023-11-19 SKS LO Aleksandria - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (7:25, 9:25, 16:25)
2023-11-19 Volley X LO Toruń - pauzuje0:0
11 2023-11-26 SKS LO Aleksandria - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 0:3 (8:25, 14:25, 16:25)
12 2023-11-26 MKS Sokół Mogilno - Volley X LO Toruń 1:3 (16:25, 19:25, 25:14, 23:25)
2023-11-26 KS Pałac Bydgoszcz - pauzuje0:0
13 2023-12-03 Volley X LO Toruń - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:15, 25:23, 25:21)
14 2023-12-03 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 10:25, 8:25)
2023-12-03 MKS Sokół Mogilno - pauzuje0:0
15 2023-12-10 KS Pałac Bydgoszcz - Volley X LO Toruń 3:0 (25:12, 25:18, 25:8)
16 2023-12-10 SKS LO Aleksandria - MKS Sokół Mogilno 1:3 (19:25, 20:25, 25:9, 23:25)
2023-12-10 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - pauzuje0:0
17 2024-01-13 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (7:25, 4:25, 14:25)
18 2024-01-14 Volley X LO Toruń - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:1 (25:19, 23:25, 25:15, 25:19)
2024-01-14 SKS LO Aleksandria - pauzuje0:0
19 2024-01-21 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MKS Sokół Mogilno 3:1 (25:19, 23:25, 25:11, 25:20)
20 2024-01-21 KS Pałac Bydgoszcz - SKS LO Aleksandria 3:0 (25:4, 25:7, 25:5)
2024-01-21 Volley X LO Toruń - pauzuje0:0

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 103010302795434
2KS Stal Grudziądz 102272410773621
3UKS "Czwórka" Włocławek 101972213782629
4UKS Culmen Chełmno 101341518658681
5UKS Budowlanka Toruń 1052626469745
6KTS Polonia Bytoń 1010230412779
1 2023-10-08 MUKS Joker Świecie - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:8, 25:7, 25:8)
2 2023-10-08 KS Stal Grudziądz - KTS Polonia Bytoń 3:0 (25:4, 25:5, 25:8)
3 2023-10-08 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno 3:0 (25:12, 25:13, 25:14)
4 2023-10-22 UKS Budowlanka Toruń - UKS Culmen Chełmno 0:3 (13:25, 11:25, 17:25)
5 2023-10-22 KTS Polonia Bytoń - UKS "Czwórka" Włocławek 0:3 (9:25, 19:25, 8:25)
6 2023-10-22 MUKS Joker Świecie - KS Stal Grudziądz 3:0 (25:15, 25:17, 25:13)
7 2023-10-29 KS Stal Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:6, 25:11, 25:21)
8 2023-10-29 UKS "Czwórka" Włocławek - MUKS Joker Świecie 1:3 (28:26, 14:25, 15:25, 18:25)
9 2023-10-29 UKS Culmen Chełmno - KTS Polonia Bytoń 3:0 (25:13, 25:19, 25:8)
10 2023-11-05 KTS Polonia Bytoń - UKS Budowlanka Toruń 2:3 (18:25, 25:14, 20:25, 27:25, 11:15)
11 2023-11-05 MUKS Joker Świecie - UKS Culmen Chełmno 3:0 (25:15, 25:17, 25:9)
12 2023-11-05 KS Stal Grudziądz - UKS "Czwórka" Włocławek 3:0 (25:23, 25:17, 25:21)
13 2023-11-15 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:10, 25:11, 25:15)
14 2023-11-18 UKS Culmen Chełmno - KS Stal Grudziądz 1:3 (17:25, 27:25, 17:25, 23:25)
15 2023-11-19 KTS Polonia Bytoń - MUKS Joker Świecie 0:3 (19:25, 4:25, 2:25)
16 2023-11-25 UKS Budowlanka Toruń - MUKS Joker Świecie 0:3 (11:25, 14:25, 8:25)
17 2023-11-26 KTS Polonia Bytoń - KS Stal Grudziądz 0:3 (16:25, 13:25, 19:25)
18 2023-11-26 UKS Culmen Chełmno - UKS "Czwórka" Włocławek 2:3 (25:17, 16:25, 25:22, 18:25, 15:17)
19 2023-12-03 UKS Culmen Chełmno - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:8, 25:17, 25:20)
20 2023-12-03 UKS "Czwórka" Włocławek - KTS Polonia Bytoń 3:0 (25:7, 25:6, 25:16)
21 2023-12-03 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie 1:3 (17:25, 25:19, 21:25, 14:25)
22 2023-12-10 UKS Budowlanka Toruń - KS Stal Grudziądz 0:3 (13:25, 11:25, 11:25)
23 2023-12-10 MUKS Joker Świecie - UKS "Czwórka" Włocławek 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)
24 2023-12-10 KTS Polonia Bytoń - UKS Culmen Chełmno 0:3 (12:25, 23:25, 13:25)
25 2024-01-14 UKS Budowlanka Toruń - KTS Polonia Bytoń 3:0 (25:11, 25:20, 25:13)
26 2024-01-14 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie 0:3 (11:25, 10:25, 14:25)
27 2024-01-13 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz 3:2 (25:17, 20:25, 25:22, 24:26, 15:10)
28 2024-01-21 UKS Budowlanka Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek 0:3 (6:25, 16:25, 17:25)
29 2024-01-21 KS Stal Grudziądz - UKS Culmen Chełmno 3:0 (26:24, 25:17, 25:19)
30 2024-01-21 MUKS Joker Świecie - KTS Polonia Bytoń 3:0 (25:8, 25:11, 25:5)