Młodziczki GRAN Liga (młodzicy) BS Koronowo Liga (kadetki) Kadeci Polski Cukier Liga (juniorki) Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodziczki

Etap 16

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo 0000000
2SMS Solna Wieliczka 0000000
3Enea Energetyk Poznań 0000000
4KS Pałac Bydgoszcz 0000000

Etap 15

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 10

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY MŁODZICZEK

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 2424110798
2KS Stal Grudziądz 23123100103
3MUKS Spartakus Lniano 22024113119

Etap 4

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Spartakus Lniano 0207212552408
2KS Pałac Bydgoszcz 0165177555409
3KS Stal Grudziądz 0155158521463
4MUKS Joker Świecie II01141312514496
5MUKS Joker Świecie 01031315582598
6MSPS Inowrocław 0931112493483
7UKS "Czwórka" Włocławek 031419358558
8MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 000221408568
1 2022-01-12 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Joker Świecie 3:0 (25:17, 25:16, 25:14)
2 2022-01-15 MUKS Spartakus Lniano - UKS "Czwórka" Włocławek 3:0 (25:5, 25:17, 25:15)
3 2022-01-14 MSPS Inowrocław - MUKS Joker Świecie II 3:0 (25:15, 25:15, 25:12)
4 2022-01-15 KS Stal Grudziądz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:0 (25:16, 25:9, 25:20)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volleystal Grudziądz 0248240600258
2KS Pałac Bydgoszcz II0248245685392
3UKS Culmen Chełmno 0186196558368
4KS Spartakus Koronowo 0155177564433
5TS Koset Grudziądz 01451515565618
6MKS Sokół Mogilno 01241212489453
7LKS Kamionka Kamień Krajeński 01031117468601
8SKS CAS ALEKSANDRIA 062822511680
9MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II021426402731
10Polonia Bytoń 010327418726
1 2022-01-14 UKS Culmen Chełmno - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA II 3:0 (25:5, 25:5, 25:14)
2 2022-01-15 Volleystal Grudziądz - Polonia Bytoń 3:0 (25:4, 25:10, 25:14)
3 2022-01-14 KS Pałac Bydgoszcz II - SKS CAS ALEKSANDRIA 3:0 (25:9, 25:15, 25:10)
4 2022-01-30 MKS Sokół Mogilno - TS Koset Grudziądz 3:0 (25:14, 25:18, 25:16)
5 2022-01-16 KS Spartakus Koronowo - LKS Kamionka Kamień Krajeński 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Spartakus Lniano 0204010081
2KS Pałac Bydgoszcz 010228779
3MSPS Inowrocław 0000473100
1 2021-11-06 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław 2:0 (25:15, 25:14, 0:0)
2 2021-11-06 MUKS Spartakus Lniano - KS Pałac Bydgoszcz 2:0 (25:18, 25:19, 0:0)
3 2021-11-06 MSPS Inowrocław - MUKS Spartakus Lniano 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 0204111372
2MLKS Tucholanka Tuchola 0102387107
3MUKS Joker Świecie II00024100121
1 2021-11-06 MUKS Joker Świecie II - MLKS Tucholanka Tuchola 1:2 (25:18, 23:25, 9:15)
2 2021-11-06 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie II 2:1 (23:25, 25:11, 15:7)
3 2021-11-06 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Stal Grudziądz 0:2 (18:25, 11:25, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie 0204010174
2UKS "Czwórka" Włocławek 0102397106
3UKS Culmen Chełmno 0001492110
1 2021-11-06 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno 2:1 (25:22, 20:25, 15:8)
2 2021-11-06 MUKS Joker Świecie - UKS "Czwórka" Włocławek 2:0 (25:13, 26:24, 0:0)
3 2021-11-06 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie 0:2 (14:25, 23:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volleystal Grudziądz 02042125105
2KS Pałac Bydgoszcz II0103210494
3MKS Sokół Mogilno 0001483113
1 2021-11-06 KS Pałac Bydgoszcz II - Volleystal Grudziądz 1:2 (18:25, 25:22, 11:15)
2 2021-11-06 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II 0:2 (13:25, 19:25, 0:0)
3 2021-11-06 Volleystal Grudziądz - MKS Sokół Mogilno 2:1 (23:25, 25:15, 15:11)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Spartakus Koronowo 0204212384
2TS Koset Grudziądz 010329392
3LKS Kamionka Kamień Krajeński 0001472112
1 2021-11-06 KS Spartakus Koronowo - TS Koset Grudziądz 2:1 (25:8, 21:25, 15:10)
2 2021-11-06 LKS Kamionka Kamień Krajeński - KS Spartakus Koronowo 1:2 (9:25, 25:22, 7:15)
3 2021-11-06 TS Koset Grudziądz - LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:0 (25:18, 25:13, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SKS CAS ALEKSANDRIA 0204010055
2Polonia Bytoń 0102379107
3MLKS Tucholanka Tuchola II000148299
1 2021-11-06 SKS CAS ALEKSANDRIA - Polonia Bytoń 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
2 2021-11-06 MLKS Tucholanka Tuchola II - SKS CAS ALEKSANDRIA 0:2 (20:25, 5:25, 0:0)
3 2021-11-06 Polonia Bytoń - MLKS Tucholanka Tuchola II 2:1 (9:25, 25:21, 15:11)

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Spartakus Lniano 0204010080
2KS Pałac Bydgoszcz 010229579
3KS Stal Grudziądz 0000464100
1 2021-10-23 KS Stal Grudziądz - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (20:25, 9:25, 0:0)
2 2021-10-23 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz 2:0 (25:19, 25:16, 0:0)
3 2021-10-23 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano 0:2 (22:25, 23:25, 0:0)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MSPS Inowrocław 0204111394
2MUKS Joker Świecie II01032104104
3MUKS Joker Świecie 0000481100
1 2021-10-23 MSPS Inowrocław - MUKS Joker Świecie II 2:1 (23:25, 25:20, 15:9)
2 2021-10-23 MUKS Joker Świecie - MSPS Inowrocław 0:2 (23:25, 17:25, 0:0)
3 2021-10-23 MUKS Joker Świecie II - MUKS Joker Świecie 2:0 (25:22, 25:19, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MLKS Tucholanka Tuchola 0204110987
2UKS "Czwórka" Włocławek 0103211198
3MKS Sokół Mogilno 0000465100
1 2021-10-23 UKS "Czwórka" Włocławek - MKS Sokół Mogilno 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
2 2021-10-23 MLKS Tucholanka Tuchola - UKS "Czwórka" Włocławek 2:1 (18:25, 25:22, 16:14)
3 2021-10-23 MKS Sokół Mogilno - MLKS Tucholanka Tuchola 0:2 (11:25, 15:25, 0:0)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Culmen Chełmno 0204111194
2KS Pałac Bydgoszcz II01032111105
3LKS Kamionka Kamień Krajeński 0000478101
1 2021-10-23 KS Pałac Bydgoszcz II - LKS Kamionka Kamień Krajeński 2:0 (26:24, 25:20, 0:0)
2 2021-10-23 UKS Culmen Chełmno - KS Pałac Bydgoszcz II 2:1 (18:25, 25:19, 18:16)
3 2021-10-23 LKS Kamionka Kamień Krajeński - UKS Culmen Chełmno 0:2 (18:25, 16:25, 0:0)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volleystal Grudziądz 0204111089
2KS Spartakus Koronowo 0103210281
3MLKS Tucholanka Tuchola II0000458100
1 2021-10-23 KS Spartakus Koronowo - Volleystal Grudziądz 1:2 (17:25, 20:25, 15:10)
2 2021-10-23 MLKS Tucholanka Tuchola II - KS Spartakus Koronowo 0:2 (14:25, 7:25, 0:0)
3 2021-10-23 Volleystal Grudziądz - MLKS Tucholanka Tuchola II 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1TS Koset Grudziądz 0204010268
2SKS CAS ALEKSANDRIA 0102383102
3Polonia Bytoń 0001495110
1 2021-10-23 TS Koset Grudziądz - SKS CAS ALEKSANDRIA 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)
2 2021-10-23 Polonia Bytoń - TS Koset Grudziądz 0:2 (25:27, 18:25, 0:0)
3 2021-10-23 SKS CAS ALEKSANDRIA - Polonia Bytoń 2:1 (25:14, 18:25, 15:13)

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Spartakus Lniano 0204010284
2KS Stal Grudziądz 01023102100
3MUKS Joker Świecie 0001496116
1 2021-10-16 MUKS Spartakus Lniano - KS Stal Grudziądz 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
2 2021-10-16 MUKS Joker Świecie - MUKS Spartakus Lniano 0:2 (25:27, 21:25, 0:0)
3 2021-10-16 KS Stal Grudziądz - MUKS Joker Świecie 2:1 (25:18, 24:26, 15:6)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 0204010058
2MSPS Inowrocław 010227582
3MLKS Tucholanka Tuchola 0000465100
1 2021-10-16 KS Pałac Bydgoszcz - MSPS Inowrocław 2:0 (25:13, 25:12, 0:0)
2 2021-10-16 MLKS Tucholanka Tuchola - KS Pałac Bydgoszcz 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
3 2021-10-16 MSPS Inowrocław - MLKS Tucholanka Tuchola 2:0 (25:22, 25:10, 0:0)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MUKS Joker Świecie II02042125100
2UKS "Czwórka" Włocławek 01033117120
3UKS Culmen Chełmno 00024102124
1 2021-10-16 UKS Culmen Chełmno - MUKS Joker Świecie II 1:2 (15:25, 25:23, 4:15)
2 2021-10-16 UKS "Czwórka" Włocławek - UKS Culmen Chełmno 2:1 (25:20, 21:25, 15:13)
3 2021-10-16 MUKS Joker Świecie II - UKS "Czwórka" Włocławek 2:1 (25:19, 22:25, 15:12)

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Sokół Mogilno 02042106111
2KS Pałac Bydgoszcz II01033115120
3KS Spartakus Koronowo 00024117107
1 2021-10-16 KS Pałac Bydgoszcz II - KS Spartakus Koronowo 2:1 (20:25, 25:23, 15:13)
2 2021-10-16 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz II 2:1 (19:25, 25:22, 15:8)
3 2021-10-16 KS Spartakus Koronowo - MKS Sokół Mogilno 1:2 (22:25, 25:7, 9:15)

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Kamionka Kamień Krajeński 0204010054
2MLKS Tucholanka Tuchola II0102382104
3Polonia Bytoń 0001478102
1 2021-10-16 MLKS Tucholanka Tuchola II - Polonia Bytoń 2:1 (12:25, 25:18, 15:11)
2 2021-10-16 LKS Kamionka Kamień Krajeński - MLKS Tucholanka Tuchola II 2:0 (25:15, 25:15, 0:0)
3 2021-10-16 Polonia Bytoń - LKS Kamionka Kamień Krajeński 0:2 (16:25, 8:25, 0:0)

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Volleystal Grudziądz 0204010022
2TS Koset Grudziądz 010226372
3SKS CAS ALEKSANDRIA 0000431100
1 2021-10-16 SKS CAS ALEKSANDRIA - TS Koset Grudziądz 0:2 (12:25, 10:25, 0:0)
2 2021-10-16 Volleystal Grudziądz - SKS CAS ALEKSANDRIA 2:0 (25:2, 25:7, 0:0)
3 2021-10-16 TS Koset Grudziądz - Volleystal Grudziądz 0:2 (8:25, 5:25, 0:0)