Młodziczki GRAN Liga (młodzicy) BS Koronowo Liga (kadetki) Kadeci Polski Cukier Liga (juniorki) Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadetki

Etap 7

Grupa 1/2 FIN Mistrzostw Polski Juniorek młodszych

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 39390225137
2GKS Wieżyca 2011 Stężyca 36263205165
3UKS SMS Police 33136181202
4UKS Szamotulanin Szamotuły 30009118225

Etap 5

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 4114122328215
2LTS Legionovia Legionowo 24153174160
3Gedania Gdańsk S.A. 34156222229
4MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 431511307371
5MKS MOS Wieliczka 22135150179
6SAS Sejny 100034875
1 2022-03-12 Gedania Gdańsk S.A. - SAS Sejny 3:0 (25:18, 25:18, 25:12)
2 2022-03-12 KS Pałac Bydgoszcz - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:10, 25:16, 25:10)
3 2022-03-12 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 16:25, 23:25)
4 2022-03-13 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - MKS MOS Wieliczka 2:3 (22:25, 27:25, 26:24, 20:25, 9:15)
5 2022-03-13 KS Pałac Bydgoszcz - LTS Legionovia Legionowo 3:2 (23:25, 14:25, 26:24, 25:13, 15:12)

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 484122328215
2MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 451511307371
3Gedania Gdańsk S.A. 34156222229
4LTS Legionovia Legionowo 23153174160
5MKS MOS Wieliczka 23135150179
6SAS Sejny 110034875
1 2022-03-12 Gedania Gdańsk S.A. - SAS Sejny 3:0 (25:18, 25:18, 25:12)
2 2022-03-12 KS Pałac Bydgoszcz - MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:10, 25:16, 25:10)
3 2022-03-12 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 16:25, 23:25)
4 2022-03-13 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - MKS MOS Wieliczka 2:3 (22:25, 27:25, 26:24, 20:25, 9:15)
5 2022-03-13 KS Pałac Bydgoszcz - LTS Legionovia Legionowo 3:2 (23:25, 14:25, 26:24, 25:13, 15:12)

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LTS Legionovia Legionowo 2426015080
2MKS MOS Wieliczka 23133120122
3SAS Sejny 2200682150

Etap 3

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -

Etap 1

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 39390225132
2MUKS Joker Świecie 34157243280
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 33158257282
4MUKS Spartakus Lniano 32148247278
5SAS Sejny 0000000
6MKS MOS Wieliczka 0000000
7MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0000000
1 2021-10-17 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 2:3 (25:22, 24:26, 21:25, 25:23, 10:15)
2 2021-10-17 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano 3:0 (25:14, 25:21, 25:16)
3 2021-11-28 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Spartakus Lniano 2:3 (23:25, 18:25, 25:21, 25:16, 10:15)
4 2021-12-07 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (7:25, 12:25, 17:25)
5 2021-12-12 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:0 (25:14, 25:17, 25:14)
6 2021-12-12 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie 1:3 (26:28, 19:25, 25:23, 24:26)
7 2022-03-10 SAS Sejny - MKS MOS Wieliczka 0:0
8 2022-03-11 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:0

Grupa Liga 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Pałac Bydgoszcz 39390225132
2MUKS Joker Świecie 34157243280
3MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 33158257282
4MUKS Spartakus Lniano 32148247278
5SAS Sejny 0000000
6MKS MOS Wieliczka 0000000
7MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0000000
1 2021-10-17 MUKS Joker Świecie - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 2:3 (25:22, 24:26, 21:25, 25:23, 10:15)
2 2021-10-17 KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Spartakus Lniano 3:0 (25:14, 25:21, 25:16)
3 2021-11-28 MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA - MUKS Spartakus Lniano 2:3 (23:25, 18:25, 25:21, 25:16, 10:15)
4 2021-12-07 MUKS Joker Świecie - KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (7:25, 12:25, 17:25)
5 2021-12-12 KS Pałac Bydgoszcz - MLKS TUCHOLANKA EUROPRJEKT TUCHOLA 3:0 (25:14, 25:17, 25:14)
6 2021-12-12 MUKS Spartakus Lniano - MUKS Joker Świecie 1:3 (26:28, 19:25, 25:23, 24:26)
7 2022-03-10 SAS Sejny - MKS MOS Wieliczka 0:0
8 2022-03-11 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 0:0

Grupa Liga 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Stal Grudziądz 493104322270
2MUKS X LO Toruń 48396330312
3Volleystal Grudziądz 47297373320
4UKS "Czwórka" Włocławek 46277306311
5MKS Sokół Mogilno 400112205323
1 2021-10-17 KS Stal Grudziądz - MKS Sokół Mogilno 3:0 (25:19, 25:11, 25:8)
2 2021-10-17 Volleystal Grudziądz - UKS "Czwórka" Włocławek 1:3 (25:18, 23:25, 23:25, 23:25)
2021-10-17 MUKS X LO Toruń - pauzuje0:0
3 2021-10-24 MKS Sokół Mogilno - Volleystal Grudziądz 0:3 (13:25, 13:25, 19:25)
4 2021-10-24 MUKS X LO Toruń - KS Stal Grudziądz 0:3 (19:25, 16:25, 21:25)
2021-10-24 UKS "Czwórka" Włocławek - pauzuje0:0
5 2021-11-07 Volleystal Grudziądz - MUKS X LO Toruń 2:3 (24:26, 23:25, 25:12, 25:23, 10:15)
6 2021-11-07 UKS "Czwórka" Włocławek - MKS Sokół Mogilno 3:0 (25:21, 25:14, 25:16)
2021-11-07 KS Stal Grudziądz - pauzuje0:0
7 2021-11-28 MUKS X LO Toruń - UKS "Czwórka" Włocławek 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
8 2021-11-28 KS Stal Grudziądz - Volleystal Grudziądz 1:3 (16:25, 19:25, 25:22, 21:25)
2021-11-28 MKS Sokół Mogilno - pauzuje0:0
9 2021-12-05 UKS "Czwórka" Włocławek - KS Stal Grudziądz 1:3 (16:25, 25:16, 17:25, 21:25)
10 2021-12-04 MKS Sokół Mogilno - MUKS X LO Toruń 1:3 (18:25, 25:23, 16:25, 12:25)
2021-12-05 Volleystal Grudziądz - pauzuje0:0