Młodziczki GRAN Liga (młodzicy) BS Koronowo Liga (kadetki) Kadeci Polski Cukier Liga (juniorki) Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Młodzicy

Etap 7

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 2022-03-19turniej- turniej0:0
2 2022-03-19turniej- turniej0:0
3 2022-03-19turniej- turniej0:0
4 2022-03-20turniej- turniej0:0
5 2022-03-20turniej- turniej0:0

Etap 6

Grupa A

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0204010068
2Akademia Siatkówki 13 Koszalin 010228688
3UKS Jasieniak 0000470100

Grupa B

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Trefl Gdańsk SA 010205023
2Enea Energetyk Poznań 010205028
3NTS Trójka Nakło 0000451100

Etap 5

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 3636015088
2TS Koset Grudziądz 35244147166
3NTS Trójka Nakło 34134131154
4AZS Anioły Toruń 33016141161

Etap 4

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0217211547329
2AZS Anioły Toruń 0155169572504
3NTS Trójka Nakło 093109402406
4TS Koset Grudziądz 0831114520539
5BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II041818491603
6NTS Trójka Nakło 031318885
7UKS Budowlanka Toruń 000118324478
1 2022-01-15 AZS Anioły Toruń - TS Koset Grudziądz 0:3 (10:25, 21:25, 21:25)
2 2022-01-14 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:15, 25:9, 25:9)
3 2022-02-22 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 3:1 (25:17, 25:13, 23:25, 25:15)
4 2022-01-14 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - AZS Anioły Toruń 1:3 (26:28, 25:14, 17:25, 16:25)
5 2022-01-16 UKS Budowlanka Toruń - NTS Trójka Nakło 1:3 (21:25, 28:26, 12:25, 24:26)
6 2022-02-28 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (16:25, 20:25, 16:25)
7 2022-02-22 AZS Anioły Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 1:3 (20:25, 19:25, 25:21, 20:25)
8 2022-02-24 TS Koset Grudziądz - NTS Trójka Nakło 1:3 (25:18, 22:25, 14:25, 18:25)
9 2022-02-06 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 0:3 (21:25, 24:26, 15:25)
10 2022-02-12 UKS Budowlanka Toruń - AZS Anioły Toruń 0:3 (14:25, 13:25, 23:25)
11 2022-03-03 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - TS Koset Grudziądz 2:3 (13:25, 26:24, 25:23, 14:25, 15:17)
12 2022-02-08 NTS Trójka Nakło - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (10:25, 13:25, 16:25)
13 2022-02-20 AZS Anioły Toruń - NTS Trójka Nakło 3:1 (25:11, 25:21, 22:25, 25:13)
14 2022-02-24 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 3:0 (25:11, 25:11, 25:11)
15 2022-02-17 TS Koset Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:23, 25:14, 25:17)
16 2022-02-27 TS Koset Grudziądz - AZS Anioły Toruń 1:3 (16:25, 20:25, 25:21, 18:25)
17 2022-02-27 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (14:25, 16:25, 12:25)
18 2022-02-27 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - NTS Trójka Nakło 1:3 (25:13, 21:25, 18:25, 21:25)
19 2022-03-04 AZS Anioły Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 3:0 (25:18, 26:24, 25:8)
20 2022-03-05 NTS Trójka Nakło - UKS Budowlanka Toruń 0:0
21 2022-03-03 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - TS Koset Grudziądz 3:0 (26:24, 25:12, 25:10)

Etap 1

Grupa TURNIEJ FINAŁOWY GRAN LIGA

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 08392265166
2TS Koset Grudziądz 06262187129
3AZS Anioły Toruń 06285290288
4UKS Budowlanka Toruń 04167269292
5BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II00029180266
6NTS Trójka Nakło 00006102152
1 2021-12-21 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - AZS Anioły Toruń 3:2 (25:16, 26:28, 24:26, 25:21, 15:7)
2 2021-12-05 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - UKS Budowlanka Toruń 1:3 (20:25, 19:25, 26:24, 17:25)
3 2021-12-12 AZS Anioły Toruń - UKS Budowlanka Toruń 3:2 (25:22, 23:25, 23:25, 28:26, 16:14)
4 2021-12-13 TS Koset Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 3:1 (25:17, 17:25, 25:15, 25:14)
5 2021-12-12 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - NTS Trójka Nakło 3:0 (25:9, 25:19, 25:13)
6 2021-12-19 NTS Trójka Nakło - AZS Anioły Toruń 0:3 (17:25, 19:25, 25:27)
7 2022-01-13 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (9:25, 10:25, 8:25)
8 2021-12-19 UKS Budowlanka Toruń - TS Koset Grudziądz 1:3 (11:25, 25:20, 8:25, 14:25)