Młodziczki GRAN Liga (młodzicy) BS Koronowo Liga (kadetki) Kadeci Polski Cukier Liga (juniorki) Juniorzy III Liga Kobiet III Liga Mężczyzn

Kadeci

Etap 1

Grupa Kadet

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 103010300752473
2UKS Budowlanka Toruń 101862116791774
3BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II101762017791802
4KS Stal Grudziądz 101341922897870
5BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III101141422753788
6KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 1010330537814
1 2021-10-23 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
2 2021-10-23 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - KS Stal Grudziądz 3:1 (25:22, 18:25, 27:25, 25:23)
3 2021-10-23 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:0 (25:20, 25:15, 25:16)
4 2021-10-30 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:0 (25:10, 25:18, 25:20)
5 2021-10-30 KS Stal Grudziądz - UKS Budowlanka Toruń 2:3 (24:26, 25:21, 25:22, 22:25, 8:15)
6 2021-10-28 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 3:0 (25:20, 25:17, 25:11)
7 2021-11-02 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III 1:3 (11:25, 18:25, 25:21, 22:25)
8 2021-11-13 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (15:25, 11:25, 21:25)
9 2022-01-12 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - KS Stal Grudziądz 2:3 (11:25, 26:28, 26:24, 25:23, 12:15)
10 2022-02-03 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - KS Stal Grudziądz 0:3 (23:25, 12:25, 26:28)
11 2021-11-27 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:0 (25:19, 25:12, 25:11)
12 2021-11-28 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - UKS Budowlanka Toruń 1:3 (25:16, 17:25, 16:25, 13:25)
13 2021-12-04 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
14 2021-11-23 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:0 (25:18, 25:15, 25:13)
15 2021-12-04 KS Stal Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (19:25, 25:27, 19:25)
16 2021-12-10 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (17:25, 12:25, 15:25)
17 2021-12-11 KS Stal Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 2:3 (25:22, 27:29, 20:25, 25:13, 13:15)
18 2021-12-11 UKS Budowlanka Toruń - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)
19 2021-12-17 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:1 (25:13, 25:15, 23:25, 25:14)
20 2021-12-18 UKS Budowlanka Toruń - KS Stal Grudziądz 2:3 (25:21, 19:25, 21:25, 25:23, 11:15)
21 2021-12-18 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (18:25, 20:25, 14:25)
22 2022-02-04 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 1:3 (20:25, 26:24, 22:25, 17:25)
23 2022-01-08 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - UKS Budowlanka Toruń 3:0 (25:15, 25:13, 25:12)
24 2022-01-08 KS Stal Grudziądz - KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA 3:0 (25:15, 25:10, 26:24)
25 2022-02-02 KS Stal Grudziądz - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III 2:3 (18:25, 19:25, 25:13, 25:21, 12:15)
26 2022-01-15 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (8:25, 14:25, 13:25)
27 2022-01-29 UKS Budowlanka Toruń - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 1:3 (21:25, 25:21, 13:25, 23:25)
28 2022-02-05 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa III - UKS Budowlanka Toruń 1:3 (18:25, 25:21, 21:25, 20:25)
29 2022-02-05 KOLIBRY - SKS OLENDER WIELKA NIESZAWKA - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa II 0:3 (10:25, 21:25, 16:25)
30 2022-02-05 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa - KS Stal Grudziądz 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)